PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : salcano wolf

oguzkaan_27
11 Kasım 2012, 02:14
merhaba
Salcano wolf motor almaya karara verdim
bir çok fiyat araştırması yaptım
düzce de oldugum için her marka yok internette 3100 tl kadar fiyat gordum
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-salcano-super-kampanya-ucerlerden-103817086/detay
bu ilanda 2590 diyor fiyat hakkında fikir alabilirmiyim

rapsy_09
11 Kasım 2012, 02:18
Üçler motorda kampanyada salcano wolf 125 modeli ondan diğer satıcılara göre daha uygun veriyor.

meto322
11 Kasım 2012, 02:22
wolf S gözüme daha güzel geliyor neden bilmem sanımırım farlardan :)
benimde aklımda wolf var sıfır fiyatı uygun ve kaliteli bişeye benziyor.
Zaten salcono bisiklet alanında kendini kanıtladı umarım motosiklet içinde aynı özeni gösterirler

oguzkaan_27
11 Kasım 2012, 02:23
ben salcanoyu duymamıştım istanbulda kurye arkadaşım var ona sordum 2500 geçmesin bi motor bul bana diye
oda salcanoyu onerdi

rapsy_09
11 Kasım 2012, 02:23
Bu kafa grenajlı olan modelin aydınlatması daha iyi.Salcanonun diğer motorları için aynı şeyi söyleyemem ama wolf modeli gercekten çok güzel.

tahsins
11 Kasım 2012, 17:22
kocaelindeyim. 2600tl/12 taksitle pazartesi günü istanbul/tuzla/üçerler motordan wolf s modelini satın aldım.
hiç gitmedim. telefonda kredi kartı numaramı verdim. mail orderla parayı çekmişler.
perşembe günü motorum kocaeli salcano servisine genel merkezden kargo ile geldi. akşamına teslim aldım motorumu.
önümüzdeki salı evrakları gelecek. plaka çıkartacağım.
kimse plaka dahil fiyat vermiyor. buna dikkat et.

luciphere
12 Kasım 2012, 05:08
kocaelindeyim. 2600tl/12 taksitle pazartesi günü istanbul/tuzla/üçerler motordan wolf s modelini satın aldım.
hiç gitmedim. telefonda kredi kartı numaramı verdim. mail orderla parayı çekmişler.
perşembe günü motorum kocaeli salcano servisine genel merkezden kargo ile geldi. akşamına teslim aldım motorumu.
önümüzdeki salı evrakları gelecek. plaka çıkartacağım.
kimse plaka dahil fiyat vermiyor. buna dikkat et.

motorun şişman motora mı geldi bulvardaki