PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ucuz ve guvenilir bir motor sitesi onerebılırmısınız ?

thelast555
10 Kasım 2012, 15:17
arkadaslar bazı seyler almayı ve sureklı bı ıhtıacım oldgnda kulanabılcegım cesıtlılıgı bol bı sıte arıyorum
http://www.rialli.com/ var ama guvenemedım parayı gonderırsen gonderırız dıolar sparıs ınternet uzerndende bayaga ugrastırıolar..

HaydarBıçak
10 Kasım 2012, 15:21
motomax 'tan 5 kere alışveriş yaptım hiçbir sıkıntı yaşamadım öneririrm

SonpoL
10 Kasım 2012, 15:29
Ben daha önce rialli'den alış-veriş yapmıştım. Her hangi bir yanlışlarına rastlamadım. Ara sıra yanlış sipariş gönderim muhabbetini duydum. Bir de şu site var: http://www.camgoz.com.tr/ Burası ayriyeten bir çok motosiklet servisine parça satışı yapmaktadır. Fakat daha önce bir alış-verişim olmadı kendileri ile.

thelast555
10 Kasım 2012, 15:40
cam goz guzel gibi guvenilirmi acaba bu arada rialiden odemeyi nasi yaptiniz

Blackeagletr
10 Kasım 2012, 15:43
Rialli gayet güvenilirdir defalarca alışveriş yaptım oradan.

SonpoL
10 Kasım 2012, 15:47
cam goz guzel gibi guvenilirmi acaba bu arada rialiden odemeyi nasi yaptiniz

Kredi kartına tek slip almıştım. Başka bir arkadaşım da alış-veriş yapmıştı. O da sıkıntı yaşamadı rialli ile. Fakat mengu isimli forumdan bir arkadaşımız, daha önce sipariş geçtiği ürün ile, tarafına yollanan ürünün farklı olması üzerine benimle biraz dertleşmişti :).

Camgöz'ün bazı servisler de, kutuların üzerinde reklamlarını gördüm. Bu da demek oluyor ki, bir çok servise toptan satış yapmaktalar. Fakat dediğim gibi, daha önce bir alış-verişim olmadı kendileri ile.

Mengu16
10 Kasım 2012, 16:03
Kredi kartına tek slip almıştım. Başka bir arkadaşım da alış-veriş yapmıştı. O da sıkıntı yaşamadı rialli ile. Fakat mengu isimli forumdan bir arkadaşımız, daha önce sipariş geçtiği ürün ile, tarafına yollanan ürünün farklı olması üzerine benimle biraz dertleşmişti :).

Camgöz'ün bazı servisler de, kutuların üzerinde reklamlarını gördüm. Bu da demek oluyor ki, bir çok servise toptan satış yapmaktalar. Fakat dediğim gibi, daha önce bir alış-verişim olmadı kendileri ile.
Benim o kişi :) rialli'den 400 lira kadar alışveriş yaptım 5-6 seferde. Öyle insanı pişman ettirecek kadar bi yanlışlarını görmedim. Yanlış parça yolluyolar bazen ama başka alışveriş siteleri daha fenasını da yapabiliyor dün bi kargom geldi 38T dişli yerine 42T dişli geldi koskoca demir parçası göz var nizam var körmüsün arkadaş faturamda 38T dişli yazıyor. bi parça için kargoyu iade etmek de anlamsız oluyor genelde. dişli 9 lira ben o kargoyu geri yollasam devamındaki işlemler baş ağrıtıcı cinsten.

waeder
10 Kasım 2012, 16:30
Riallide güveninirlik açısından problem yaşamazsın yalnız bazı parçalarının çinden bile kalitesiz olduğunu söylemeliyim. Ayrıca velomoto var orasıda iyidir. İkisinden de alışveriş yaptım hatta velomoto havale yaptığımda artan 1 TL yi zarfın içine koymuştu önemli değil ama hoşuma gitmişti :)

tr100a
10 Kasım 2012, 16:46
bir çizik atayım konu kaybolmasın

thelast555
10 Kasım 2012, 23:48
Riallide güveninirlik açısından problem yaşamazsın yalnız bazı parçalarının çinden bile kalitesiz olduğunu söylemeliyim. Ayrıca velomoto var orasıda iyidir. İkisinden de alışveriş yaptım hatta velomoto havale yaptığımda artan 1 TL yi zarfın içine koymuştu önemli değil ama hoşuma gitmişti :)

valla iimis ama benım model yok sitede ve genel bakıs yok ılla modelı yazcan .. :D

ogzcngdk
10 Kasım 2012, 23:52
hudson deri güvenilirmidir arkadaşlar

Mengu16
10 Kasım 2012, 23:54
hudson deri güvenilirmidir arkadaşlar
Çok iyidir motosiklet.net sponsoru iyi olmasın da ne olsun allah razı olsun.

ethemm76
11 Kasım 2012, 02:08
arkadaslar bazı seyler almayı ve sureklı bı ıhtıacım oldgnda kulanabılcegım cesıtlılıgı bol bı sıte arıyorum
http://www.rialli.com/ var ama guvenemedım parayı gonderırsen gonderırız dıolar sparıs ınternet uzerndende bayaga ugrastırıolar..

Ben rialliden baya bişeyler aldım, sorun olmadı, bu arada hiç bi işletme ödeme yapmadan mal göndermez.

Mengu16
11 Kasım 2012, 02:24
Görüldüğü üzere motor yedek parça sitelerine forumda baya talep var, çoğu kişi de siteler hakkında benzer şeyleri yazıyor herkes birden yalan söylüyor olamaz bu tarz konuları silen moderatörleri kınıyorum :farao: