PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Nasıl İlan Çözemedim :)))

serkanADH13
10 Kasım 2012, 03:13
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-600f-2005-model-bakimli-acil-ihtiyactan-104726932/detay

Motor 2005 model yazılı,
5 yıl garajda Yatmış,
43000 km yazılmış,
Bu nedemek oluyor,
Yıl ::::::::::2012,
Model:::::::2005

Arada 7 yıl var,
5 Yıl garajda Yatmış,

2 yılda 43000 km :)))

Ne kadar Açık Sözlü Satıcı :))

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-600f-2005-model-bakimli-acil-ihtiyactan-104726932/detay

gorkemuls
10 Kasım 2012, 03:18
ilani yazan arkadas Tekirdagli sanirim :queen:

engin_deniz
10 Kasım 2012, 03:43
ediyedir :D

MrMaydec
10 Kasım 2012, 03:46
şimdiden ayırlı olsun beya yazmayı unutmuş :D

blue white
10 Kasım 2012, 04:31
aman uzak durun karizmadan

serkanADH13
10 Kasım 2012, 04:34
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-600rr-2005-model-bakimli-motor-kismi-hic-elenmemis-istegin-104728610/detay

işte bir tane daha,,,

Sanırım Yeni bir Satış Tekniği Olsa Gerek :)))

otopsici
10 Kasım 2012, 07:27
bu karizma motor tuttuğunu öpen türden zannedersem

aranel
10 Kasım 2012, 11:21
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-ybr-yamaha-hesapli-motorsiklet-104729116/detay/

burdada 0 ybr satıyo:)

vlknsyrn
10 Kasım 2012, 11:23
karizma muharreem da daa daaamm öper hiçte anlamassın :rendeer: sevine sevinee dönersin :mrgreen:

HUN
10 Kasım 2012, 11:58
:D 5 yıl garajda yatmııış yatmış ama yan yatmış zannedersem :D

sakinseytan
10 Kasım 2012, 12:10
o anı size aktarim kısaca.
tamirci: kardeş bu motoru sat kurtul bak gel içeri 2 dk.da ilanı internete koyim satalım.
sahibi: peki abi olur
tamirci:(ilan başlıgına aciil yazalım yav adamdan alıcagımız var bi ton) kac modeldi yigen motor
sahibi : 2005 abi ama ben aldıgımdan beri kullanmak nasip olmadı biliyosun usta başıma gelenleri
tamirci:ha tamam garajda yattı o zaman motorun(yani tamirhanede :) )
sahibi:tamam abi sen ilgilenirsin bana alo yaparsın
tamirci:tamam merak etme ben ismimi numaramı not düşüyorum
sahibi: saol usta ya bide şu egsozla kaskıda verim yanında zaten motordan sogudum sayenizde :D
tamirci: olur yigen sen olmasan kimden ekmek yicez beya

Felon
10 Kasım 2012, 12:14
karizma muharreem da daa daaamm öper hiçte anlamassın :rendeer: sevine sevinee dönersin :mrgreen:
Birde Fatihi dene :) İlk gün acı yok, gereksiz bi tebessüm oluşur insanın yüzünde.. ertesi gün bana ne oldu böyle neden çok acıyor demeye başlıyo insan

sakinseytan
10 Kasım 2012, 12:17
bu karizma motor tuttuğunu öpen türden zannedersem
abo karizma motormuş :D yeminle ilanı koyana bakmadan yazdım yorumu karizma motoru merak eden varsa ne olur rica ediyorum bi kere gitsin:D
ben bikere eş kaza gittim yani içeri girince nası burdan cabucak kurtulurum diye düşündüm.bu kadar motorla alakasız tiplerin yani bayrampaşa meyve/sebze haline git ordakiler bile daha moderen:D
o telefonda arıyan adamın abi paramı geri ver demesi o adamında ben sana demedimmi satılan mal geri alınmaz diyip teli kapayıp adama a.... a... küfür etmesi yani dedim hemen ben alıcagımı alim çıkim
nereye düştüm dedim ya heryerde bişiler var bisiklet tamirhanesi gibi ya nolur bi kere gidin görün ama kesin kazıklanırsınız ben aldıgım parcayı sonra başka yerde sordum nasibimi aldım fiyatı duyunca

tr100a
10 Kasım 2012, 14:28
bu ilanlar karizma motora ait muharrem özsoy yukarıdaki isimde kızı galiba biraz uyanık bir satıcıdır anlayın artık

ethemm76
10 Kasım 2012, 14:39
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-ybr-yamaha-hesapli-motorsiklet-104729116/detay/

burdada 0 ybr satıyo:)

Bu adamın bütün motorlar 5 yıl garajda yatmış, ne iştir anlamak zor :) Evet 2007 model motor almış vatandaş, alır almaz hiç kullanmamış 5 yıldır garajda yatırıyor.

satoyama
10 Kasım 2012, 14:45
"şimdiden hayırlı olsun"

en ayar olduğum kelime :farao:

hesap adı bayan adı ile açılmış

sanki bayan satıyormuş galeriye koymuş havası yaratıyor!

ince nüans şurda "motorla falan oğlu ilgileniyor" demesi :pr:

buberk
10 Kasım 2012, 15:10
Banka hesap numarasıda bayan adı üzerineydi. Ben hesap numarasına 130 lira göndermiştim onlarda bir iki gün oyalayıp bana istediğim parçayı gönderdiler paketide baya iyi yapmışlar. Bu yazıları daha önce okusaydım kesinlikle bu firma ile çalışmazdım heralde :) Şu konuda da hakkını yemeyeyim; benim aldığım yan sanayi parçanın aynısını diğer firmalar 250 tl ye satıyorlar burada 125 tl.

---------- Post added at 15:10 ---------- Previous post was at 15:03 ----------

Birde Fatihi dene :) İlk gün acı yok, gereksiz bi tebessüm oluşur insanın yüzünde.. ertesi gün bana ne oldu böyle neden çok acıyor demeye başlıyo insan
Kasteddiğiniz yer Kılıçlı Motor mu? Oradan alışveriş yapmayı düşünüyordum. Arkadaşlar ben ne zaman ne arasam genelde hep 2-3 tane yer çıkıyor karşıma. Eğer bunlarda güvenilmezse biz nereden yedek parça temin edeceğiz. Geriye birtek e-bay kalıyor sanırım.

Zippo's
10 Kasım 2012, 15:14
Karizma motoru arka sehpa almak icin aramistim.konustuk ettik tamam alicam bana hesap numaranizi verin dedim.suan cok mesgulum ben sizi bi kac saat sonra arayacagim dedi.1 gun gecti aramadi,ben aradim.noldu dedim hesap numarasini vermediniz hala.cevap aynen su : o kadar insanla ugrasiyorum seni mi hatirlicam

Ama fatih kiliclidanda cok sikayetci olan var.benimde gozum tutmuyo ama egzsot branda filan bikac bisey aldim hic sikinti yasamadim hemde fiyatlar baya uygundu.her aradigimda ulasip konusabiliyodum

ucanteneke5
10 Kasım 2012, 15:24
arkadaşlar bunlardan alış veriş yaptığınız sürece daha çok motosiklet çalınacak:pr:

bY_aLp
10 Kasım 2012, 15:38
Karizma motoru arka sehpa almak icin aramistim.konustuk ettik tamam alicam bana hesap numaranizi verin dedim.suan cok mesgulum ben sizi bi kac saat sonra arayacagim dedi.1 gun gecti aramadi,ben aradim.noldu dedim hesap numarasini vermediniz hala.cevap aynen su : o kadar insanla ugrasiyorum seni mi hatirlicam

Ama fatih kiliclidanda cok sikayetci olan var.benimde gozum tutmuyo ama egzsot branda filan bikac bisey aldim hic sikinti yasamadim hemde fiyatlar baya uygundu.her aradigimda ulasip konusabiliyodum

fatihten bende çok alışveriş yaptım hiçç sorun yaşamadım fiyatlarıda uygun gayet güvenilir satıcı olduğunu düşünüyorum

Acil112
10 Kasım 2012, 16:36
Ben windy S 125 ile 12 ayda 42000km Yaptım:)

Alper Kaya
10 Kasım 2012, 18:51
gerçekten bu adamlarla iş alışveriş ticaret yapan adamlar yarın öbürgün motorları calınırsa hiç ağlamasın çünkü onlara destek veriyorsunuz çıkma parça nedir duvarlara asıp donatıcak kadar çıkma parça nerden bulunur nasıl tedarik edilir kapılarının onundeki 1-2kutu silinidr motor parçaları nerden gelir bi düşünelim sonrada nie motor hırsızlıgı artıyor dieyelim arz talep

1 hayabusa
12 Kasım 2012, 17:48
babam adını duyar duymaz anasına söver muharremin ona zamanında 2bin zararına iyilik olsun diye kawasaki satmış muharremde karla satmış her neyse benim r6nın radytre ihtiyacı vardı tanıdık yardımcı olur falan gittim ilanda 250 yazıyodu yanına gittim 350 oldu küfürlene küfürlene aldım :) :) :)

acemi60
12 Kasım 2012, 17:57
Yatalak motorların buluşma merkezi galiba bu Karizma Motor. Ortaya konulan ilanlara bakılırsa "Karizması Çizik" şeklinde isim değiştirmeleri yerinde olur.:)

emresilin
12 Kasım 2012, 18:16
arkadaşlar bunlardan alış veriş yaptığınız sürece daha çok motosiklet çalınacak:pr:

ilk motor bakmaya es kaza oraya gittim gerçi orayı tarif eden arkadaşta o semtte oturuyor çocuk ne bilsin adamları :) neyse gittik cbr 125 vardı ona bakmaya motor çok güzel duruyordu ilanda adamı aradım böle böle geleyim bakayım diye iş yerinden adam bişeyler söyledi ama anlamadım. neyse gidelim bakalım dedim yinede. koydum cebime parayı alacam hoşuma gitti fotolar bi de benimde acemiliğim var bu konuda neyse gittik haşat makina fotolardaki motor değil vites yamulmuş frenin yarısı yok baya baya kaza yapmış şasede ufak ufak yamukluklar var adam anladı bi de ciddi alıcı olduğumu bi sürü laf kalabalığı sonra kaçmak için ben vazgeçtim vitesli motor almayacağım scoter tarzı bişi bakayım artık filan dedim adam tamirhanenin içine soktu beni orda bu yamahanın bi scoterı vardı bunu al şöle iyi böyle iyi dedim neyse düşüneyim ararım dedim bi daha hiç uğramadım garip bi yer orası :) gitmeden anlayamazsın

sedici
12 Kasım 2012, 18:45
imla hataları bile aynı kopyala yapıştır yapmış tembel insan :)