PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ilk motorum gv 250 olacak ama...

ogzcngdk
10 Kasım 2012, 01:52
bununla ilgili size soru sormak istiyorum şimdi ilk motorun olacağı için çok kaliteli bişey alma diyen çok var etrafta ama bende motosiklet servisleriyle uğraşmak istemiyorum yani yağını suyunu koyucaksın bir tek bakıma gidecek o yüzden öyle çin falan almak istemiyorum şimdi bu motorun 20 binide var 30 binide 5 binide

5 binde olanlar kız gibi tertemiz 2009 modeller ama işt böyle bir motor alırsam öğrenene kadar ne hale gelir merak ediyorum koruma demirleri falan taktırıcamda yinede tereddütteyim şuanda bursada 4.750 tl ye 2006 model 20 binde bir model var bunumu almak lazım yoksa daha az km motormu alayım çevre illere gidip alma imkanım var tecrubesi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var gv 250 sayfasına sormadım çünkü orda şuanda koyu bir muhabbet var beni pek sallayan yok orda :queen:

xanka
10 Kasım 2012, 02:05
ilk motorun olacaksa neden daha hafif bişeyler bakmıyorsun cbf150 kullanımı cok rahat tecrube ettikten sonra gv250 alman bence daha mantıklı hatta vitesi olmayan bişeyler baksan daha iyi olur trafiğe alışana kadar

gorkemuls
10 Kasım 2012, 02:08
GV kullanicisi olarak, almani siddetle oneririm :P Fakat ilk vitesli deneyimin ise yaninda bilen biriyle ogrenmen daha mantikli olcagini dusunuyorum. En azindan trafikte nasil hareket etmen gerektigini bilmen gerekiyor. ileri surus teknikleri babinda :wiinkk:

Johnizm
10 Kasım 2012, 02:13
antipatisini toplamadan gv250cilerin bi sorsaydin keske. ben oyle yapmistim vakti zamaninda cok da faydali olmustu. cogu kardesim diyebilecegim kadar sevdigim yardimsever insanlar. ozellikle slayerrr nickli ridvan isimli sahsiyet hastalik derecesinde yqrdimsever biridir ve gv250 denen aletle ilgili ansiklopedi gibidir. bence bu motoru alacaksan senin yerin orasi))

ogzcngdk
10 Kasım 2012, 02:20
GV kullanicisi olarak, almani siddetle oneririm :P Fakat ilk vitesli deneyimin ise yaninda bilen biriyle ogrenmen daha mantikli olcagini dusunuyorum. En azindan trafikte nasil hareket etmen gerektigini bilmen gerekiyor. ileri surus teknikleri babinda :wiinkk:

vites olayını arabadan ve teorik olarak biliyorumda pratik hiç yapmadım malum herkezde motosiklet olmadığı için :) ama motosikletli arkadaşlarım var rica edicem onlardan bana biraz yardımcı olsunlar

inglor
10 Kasım 2012, 02:22
gv 250 başlığında kimi dışlamışız ki..

ogzcngdk
10 Kasım 2012, 02:24
gv 250 başlığında kimi dışlamışız ki..

yok dışlama demedim zaten çok üstünde durmayalım bu konunun ortalık karışmasın :)

Johnizm
10 Kasım 2012, 02:32
cikarin mesaleleri arkadaslar, yakacak birini bulduk :P

karburatorlu gv 250 al bence 2. el 2006-7 civari benim ilk motosikletimdi, arac kullaniyorsan vitese daha kolay adaapte olursun endise etme. bilmedigini biliyorsan sorun yok ogrenirsin. cok bilmissen bogulan balik adamlar misali sakat o is.