PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Calibre 250 RR

CeyhunEzel
08 Ekim 2012, 18:53
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır scooter kulanmaktayım trafikte deneyim var CC yukseltmek istiyorum ama hem racing motora baslangıc hemde yakıt tasarufu amaçlı bi motor arıyorum gozume internete arastırıken calibre 250 RR gozume carptı kullanan yada iyi bilen varsa ve anlatırsa iyi olur birde bütcem cok fazla yok 6-7 bin

BuRoCk4141
08 Ekim 2012, 18:57
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır scooter kulanmaktayım trafikte deneyim var CC yukseltmek istiyorum ama hem racing motora baslangıc hemde yakıt tasarufu amaçlı bi motor arıyorum gozume internete arastırıken calibre 250 RR gozume carptı kullanan yada iyi bilen varsa ve anlatırsa iyi olur birde bütcem cok fazla yok 6-7 bin

%100 Çin malı. Gün gelir elinde patlayabilir. Onun yerine Hyosung GT250R al. Hiçsende kore. Çin daha beter. Benim düşüncem bu. Hatta Honda CBR250R DAHA DAHA salam, tasaruflu ve japondur. Ya Honda yada Hyosung ama Hondayı daha çok öneririm. :cherry:

SonpoL
08 Ekim 2012, 19:00

Gayet güzel bir model olmakla beraber, çok memnun olduğumu söylemeliyim. Bundan önceki motorum cbr 250r'dır. İnceleme yazımla beraber, vidyolarıma aşağıda belirteceğim linkten ulaşabilirsin.

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/100283-bu-moto-calibre-250cc.html

CeyhunEzel
08 Ekim 2012, 19:04
Bugun bir motorcu ile konustum tek silindir pancar motoru gıbıdır ve cok yakar dedi sizde yakıt konusunda bı sıkıntı varmı ?

SonpoL
08 Ekim 2012, 19:09
Bugun bir motorcu ile konustum tek silindir pancar motoru gıbıdır ve cok yakar dedi sizde yakıt konusunda bı sıkıntı varmı ?

Hayır, yakıt tüketimi gayet iyi. Ayriyeten o konuştuğun sözde motorcunun pancar motoru dediği sesi, hiç bir çift silindir bile veremiyor (stok)... Bir çok denk geldiğim motosiklet ustasının beğenini kazanan bu motosilet hakkında, sadece bilmeyenler atıp tutar :).

Bu arada sana link belirtiyorum, hala bana biri böyle dedi diye sorular soruyorsun. Merak ediyorsan girer bakarsın. Sorunun tüm cevapları orada mevcut olmakla beraber, zaten toplam dört sayfadır. :farao:

CeyhunEzel
08 Ekim 2012, 19:24
Tesekkur ederim baya detaylı anlatılmış :)