PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muayne İle ilgili bikaç sorum var.

Seger125
07 Ekim 2012, 15:20
Meraba 3 aydır kullanmadığım motorumu satıcam ancak muaynesi eylül 1 de bitti. Bilen kişilere birkaç soru sorucam.

1- Motorum ruhsatta siyah yazıyor. Arka kuyruk Grenajlarınının yarısı sıyah yarısı kırmızı boyalı. Koltuk Dosemem Yarısı kırmızı Yarısı sıyah. Ve Depoda kırmızı bant çekili. Hemen hemen 2 karış kadar yanlamasına. Motor Dısardan bakıldımı barız Sıyah basık gozukuyor.
Ve aklıma takılan, Ufak bır kaza sonucu arka camurlugum kırıldı ve orjınalını bulamıyoruz dıgerlerıde tam oturmuyor. Bende Arka camurlugu soktum Oraya Koltuk altından Plaka takmak ıcın kuyruk yaptım demırden dısarı dogru. Plaka camurluk varmıs gıbı normal sekılde goruluyor. Bu sorun yaratırmı?
Ve motor kısmım orjınalı Gri alumınyum boyalı ben bunu sıyah ısıya dayanıklı boyayla boyamıstım. Bu sorun Cıkarırmı. Şimdiden Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

yokmu bilgisini paylaşıcak?

omeruby
07 Ekim 2012, 15:53
Renk sıkıntısı yaparlarsa kırmızı yerlere siyah folyo kaplatın :cherry:

Seger125
07 Ekim 2012, 17:01
tamam :D peki arka çamurluk ? :D

omeruby
07 Ekim 2012, 18:17
Plaka arkadan bakıldığında görünür durumdaysa ve kameraların görüşünü engelleyen bir değişiklik yoksa birşey diyeceklerini sanmıyorum. Millet kendi yaptığı chopperleri geçiriyor. Sinyaller farlar yansın frenler tutsun tamam. Pek ayrıntıya bakmıyorlar.

Seger125
07 Ekim 2012, 21:09
Tamam Teşekkür ederim:)