PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KAZASIZ SERVİS BAKIMLI İHTİYAÇ FAZLASI FULL YBR ESD 125

KULL
07 Ekim 2012, 01:48
Merhaba arkadaslar sadece hobi amaçlı kullandığım daha sonra ninja 250 aldığım halde yakıtından ve şehir içi kullanım rahatlığından dolayı satmadığım ybrmi artık başka bir 125lık(wr125r) alacağım için satıyorum.
Motoru 1700km de geçen sene aldım şimdi 12000lere geldi.km nın çoğu uzun yolda (günlük 300 400 km) hafta sonu gezilerek yapıldı.Benden önceki sahibi sağ tarafını hafif sürttürmüş ben alırken egzozun arka dış kısmında küçük bir çiziği vardı.Allah şükür hiç kaza yapmadım.ilk aldığımda (üzerinde koruma demiri varken)bi sefer olduğu yerde yan yattı egzozun plastiği alt kısmından çok az çizildi.fotoğrafda da gözüken bir iki yerinde dikkatli bakılmasa gözükmeyecek çok küçük çizikleri var başka da kusuru yok motoru hiç açılmadı bütün bakımları düzenli olarak servisinde yapıldı kayıtları mevcut yedek anahtarı kullanım kitapçığı var.Üzerindeki michelin lastiği motor 7000 deyken(2012 temmuzda) taktırdım.ortalama 80 90 la giderken 100 km de 2.4 litre yakıt tüketimi var.
Kısaca motorun özgeçmişini yazdım.Diş hekimiyim haftasonları hobi amaçlı kullandım km orjinal kesinlikle kurye motoru değildir.alacak arkadas istemezse çantayı wr ye takmak için alabilirim.SON FİYAT ÇANTASIZ 3650 OLUR.Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-servis-bakimli-sorunsuz-ybr-101142301/detay