PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 250 cc Üzeri Yeni Mondial'ler Geliyor

beyazit60
06 Ekim 2012, 20:13
Mondial 150 mcx marka motorumun çıkardığı sıkıntılardan dolayı fabrikaya şikayet mesajı attığımda ürün çeşitliliğinin ve yüksek cc motosikletleri olmadığının sitemini yaptım biraz. Sağolsunlar dün fabrikadan yetkili birisi aradı. Yaşadığım sıkıntıları (o kadar fazla ki) usanmadan sıkılmadan 20 dakika boyunca dinledi. İlgileniyormuş gibi yaptı falan tabi yıllardır motosiklet kullandığımızdan bunlara tav olacak adam değiliz. Neyse yeni ürünler çıkaracaklarından bahsetti naked ve racing tarzı 250 cc üstü. Şu an kalite kontrol aşamasındaymış motorlar muhtemelen 2013 başlarında piyasaya sürecekler. Umarım daha kaliteli ürünler üretirler. Saygılar.

gargi amca
06 Ekim 2012, 20:26
250cc üstü değilde, 249cc sınırında olurlarda umarım, böylelikle ötvden dolayı pahalı olmaz.

energy9991
06 Ekim 2012, 20:39
ben şimdi anlamadım....sen sorunlardan bahsediyorsun.....karşı taraf abi sen şimdi onu bırakta biz şimdi yeni 250 liklerden yaptık ondan da bi al bi kazıklanda biz de para kazanalım be abi demeye mi getirdi lafı?
senin sorunun çözülmeyecekse neden 250 lik mondial alasın ki?

makseli
06 Ekim 2012, 20:43
Mondial 150 mcx marka motorumun çıkardığı sıkıntılardan dolayı fabrikaya şikayet mesajı attığımda ürün çeşitliliğinin ve yüksek cc motosikletleri olmadığının sitemini yaptım biraz. Sağolsunlar dün fabrikadan yetkili birisi aradı. Yaşadığım sıkıntıları (o kadar fazla ki) usanmadan sıkılmadan 20 dakika boyunca dinledi. İlgileniyormuş gibi yaptı falan tabi yıllardır motosiklet kullandığımızdan bunlara tav olacak adam değiliz. Neyse yeni ürünler çıkaracaklarından bahsetti naked ve racing tarzı 250 cc üstü. Şu an kalite kontrol aşamasındaymış motorlar muhtemelen 2013 başlarında piyasaya sürecekler. Umarım daha kaliteli ürünler üretirler. Saygılar.

şu çinli 600 lükler felan olabilir.

Japon ve diğer firmaların fiyatını çeksinler aşağı :)

iyi olur, çeşitlilik iyidir

Rocknrolla
06 Ekim 2012, 21:36
Ağzı olanda konuşuyo olmayanda.

F54
06 Ekim 2012, 22:23
heh bizde yeni modelleri bekliyorduk zaten:queen:

beyazit60
07 Ekim 2012, 10:27
ben şimdi anlamadım....sen sorunlardan bahsediyorsun.....karşı taraf abi sen şimdi onu bırakta biz şimdi yeni 250 liklerden yaptık ondan da bi al bi kazıklanda biz de para kazanalım be abi demeye mi getirdi lafı?
senin sorunun çözülmeyecekse neden 250 lik mondial alasın ki?

Daha kaliteli ürünler olursa 250 cc japon malı motora 9-10 bin tl vermektense 6-7 bin tl ye tercih edilebilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:23 ----------

En azından hiç kimse almasa bile japon motorlar biraz ucuzlar :)

ERROR88
07 Ekim 2012, 11:11
ooo supermıs demek yenı mondıallar gelıyor ıyı gelsın bızde almayız hemen :queen: