PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hep aynı yerleri dolaşmaktan sıkıldım :(

körfezli_29
06 Ekim 2012, 13:30
selam merhaba motor sever arkadaşlarım benim bir sorunum var, bildiğiniz gibi havalar ne çok sıcak nede çok soğuk yani tam motorla gezme zamanı, ancak ben bölgemde hep aynı yerlere gidip gezmekten sıkıldım :pale: farklı yerlere gitmek istiyourm ama çok fazla vaktim de yok :salut:çok uzun yola çıktığımda arabalar sıkıştırıyor beni :jocolor:karşıdan benim geldiğimi görmelerine rağmen araba solluyor kendimi kenara atmasam beni ezip geçecekler :pale: hep aynı yerleri gezip dolaşmaktan bıkan bir insan motosikletinle ne yapabilir:sunny: benim bir kaç tane arkadaşım var en iyi arkadaşım benim motorum çünki o hep yanımda :P

ogzcngdk
06 Ekim 2012, 13:36
valla hedef olmadan gezmek sıkıcı olur bir uzun yola yada yaşadığın yerin doğal güzelliklerini gezmeye gidebilirsin internetten araştırıp kendine bir hedef koyup yola çıkarsın

ramcixx
06 Ekim 2012, 13:42
Arkadaşım aynı yerlere 8-10 motor gidin bak nasıl zevkli oluyor. Biz denizli de bunu denedik grup gezinin tadından gittiğin yerin sıkıcılığı filan kalmıyor. Uzun yol içinde bi 250 sekmentine geçmen gerek. YBR ile olmaz benden söylemesi.

körfezli_29
06 Ekim 2012, 13:51
Arkadaşım aynı yerlere 8-10 motor gidin bak nasıl zevkli oluyor. Biz denizli de bunu denedik grup gezinin tadından gittiğin yerin sıkıcılığı filan kalmıyor. Uzun yol içinde bi 250 sekmentine geçmen gerek. YBR ile olmaz benden söylemesi.
bizim kelkitte motorcu gurupları yokki :( anca benim bir arkadaşım var onunla gidiyoruz, evet aslında 250lik motora bende geçmek istiyorum ama fiyatlar ateş pahası iyi bir japon 250lik alayım desem 7000tl yi gözden çıkarmam gerek. 120 lira haftalıkla çalışıyorum ben 250lik alamam :( ybr az yakmasına rağmen o bile beni zaman zaman aşıyo :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

valla hedef olmadan gezmek sıkıcı olur bir uzun yola yada yaşadığın yerin doğal güzelliklerini gezmeye gidebilirsin internetten araştırıp kendine bir hedef koyup yola çıkarsın
sağol arkadaşım ama ben gümüşhaneliyim burada kelkit, köse, şiran, torul, haci emin hepsine gittim desem yeri var buraları zaten doğa güzelliği olan pek yer yok :( ben en iyisi istambula göç edeyem :queen:

Blackeagletr
06 Ekim 2012, 14:15
Arabaların saygılı olmasını istiyorsan fosforlu sarı yelek giymen faydalı olacaktır, polis mi acaba düşüncesi yeter araba sürücülerine biraz saygı için :) Aynı yerleri gezmekten sıkıldıysan daha uzağa gitmeyi dene :)

Acil112
06 Ekim 2012, 14:51
Kendini kenara attığın için ezilme tehlikesi yaşıyorsun!

Mengu16
06 Ekim 2012, 15:00
Offroad takıl çok eğlenceli, motorun canını biraz çıkartıyo ama halledilmeyecek şeyler değil, gevşeyen 3-5 vidadan başka bişey olmaz.

maxi97
06 Ekim 2012, 15:10
şeridini korumazsan seni tabi kenara atarlar. sağ şeritte bile gitsen şeridin soluna yanaşacaksın. üstüne gelen olursa da arka fren lambanı yakacak kadar frene basarsan yaptığı hatayı anlar.

tabi kafası uçmuş 3-5 psikopata denk gelmezsin inşallah.

serkanunal
06 Ekim 2012, 15:11
Bende bıktım otomobillerle uğraşmaya madem onları yenemiyorsun onlara katil felsefesi gelişiyor bende az kaldı satıcam galiba motoru

Egemen06
06 Ekim 2012, 16:27

Ybr ile neden olmaz açıklar mısınız ?