PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yuki Rs 130 cub alacağım bilgi!

obk11
04 Ekim 2012, 23:18
Arkadaşlar ben daha acemiyim allah nasip ederse başlangıç olarak bu yaz cub motosiklet alacağım marka, model, görünüş konusunda çok araştırma yaptım.Hepsi birbirinin aynısı(görüntü olarak). Ama ben Yuki motosiklet markasına rast geldim ve bunların arasında Yuki rs(yıldız) 100 ve Yuki rs(yıldız) 130 cc'lik motorları buldum. Benim önceki düşüncem vergi vermemekti. Ama bana 100 cc motor yetmez bende 130 cc motor alacağım. debriyaj sıkıntısı çekmek istemiyorum yoksa daha iyi debriyajlı motorlar var 5 vites. arkadaşlar bana bu motora verceğin parayla honda ybr filen al demeyin ben bu yuki rs(yıldız)130 hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum yıllık 92 tl vergisi varmış.Bu motor hakkında bilgi sahibi ve tecrübeli olan arkadaşlar yardım edin almalımıyım (+)ları ve (-)leri neler şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim saygılar....

ogzcngdk
04 Ekim 2012, 23:37
bir kere bence yuki markası başlı başına bir "-" :)

tr100a
05 Ekim 2012, 00:19
ben fuarda inceledim çok hoşuma gitti su soğutmalı diye görevliyle konuştum adam utana sıkıla o plastik süs su soğutmalı değil dedi ben şoktayım e arkadaş motor alıyorsun oyuncak değil böyle bir dalavereye ne gerek var cub un kralı modenas gt 135 tir 2500 tl verip bunu alacağına modenas al biraz fiatı yüksek ama

emir.
05 Ekim 2012, 02:56
2-3 ay sonra sagından solundan ses gelecek tipine aldanıp alma durumun varsa illa cup alacam diyorsan ve şekli şemali yerinde olsun diyorsan mondenas en mantıklı seçim 2.500 tl çöpe vermiş olma diye söylüyorum yoksa sana gıcıklık olsun diye bunu al şunu al diyecek halim yok.

blt_59
05 Ekim 2012, 05:18
ben fuarda inceledim çok hoşuma gitti su soğutmalı diye görevliyle konuştum adam utana sıkıla o plastik süs su soğutmalı değil dedi ben şoktayım e arkadaş motor alıyorsun oyuncak değil böyle bir dalavereye ne gerek var cub un kralı modenas gt 135 tir 2500 tl verip bunu alacağına modenas al biraz fiatı yüksek ama 4500 tl :cherry:

TheAzReaL07
05 Ekim 2012, 08:39
2500 yukiye vermek yerine 3000e crypton almalısın :) hem kafan rahat olur ne zaman bozulcak diye düşünmezsin modenas en iyi tabi ama bütçe meselesi seni crypton paklar hiç düşünme al geç :)

obk11
06 Ekim 2012, 00:40
Bisan roadstar cub nasıl arkadaşlar hem devir saatide var

viper17
06 Ekim 2012, 00:48
Bisan roadstar cub nasıl arkadaşlar hem devir saatide var

Bunu al.

http://www.lifan.com.tr/urunlerimiz.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=2&category_id=1

250-MaCiT
06 Ekim 2012, 00:50
Modenas alamıyorsan ,cryptonu düşün derim..
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2012-model-temiz-sorunsuz-99832495/detay/

Tolme
06 Ekim 2012, 00:57
çok büyük ccli cup alma,cuplar zaten çok kıpraşıyor ,cc büyüdükçe daha çok titriyor ,tekerlekli masaj makinesi olur :D

Mengu16
06 Ekim 2012, 02:11
Bi motorun benzerini Mondial satmıyorsa yedek parça konusu büyük sıkıntı, böyle egzotik tasarımlı cublar, önemli bir parçası kırıldığında, motor harici mekanik aksamında eskiyen parçaları temin etmek konusunda insana büyük sıkıntı yaşatabilir. Mondial harici markalarda yedek parça temini biraz zor oluyor. Servisler çok nazlı ve az satılan parçaları zor bulunan motorların parçalarını çok pahalıya satıyorlar. Cub alacaksan klasik tipte bi cub alman daha hayırlı olur, çin malı olsa bile ömürlük olur çünkü yedek parçaları bol ve ucuz.

tr100a
06 Ekim 2012, 20:45
her ne kadar modenası beyensemde hayatın gerçekleriyle yüzleşince durum değişiyor yani MENGU16 çok doğru bir yorum yapmış kaliteli motoru yere düşürünce kırılan en ufak parçaya 30 dolar ödeyince bozulmadan yürümesinin bir anlamı kalmıyor bunlara yamaha honda ve diğer markalarda dahil