PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Apache RTR hk.

deprogadias
04 Ekim 2012, 01:11
herkese iyi forumlar. Tvs Apache RTR almayı düşünüyorum. Fakat motor tamirleri ile uğraşan bi arkadaşım bana tvs yedek parçalarının cbf ten falan çoğu japondan daha fazla olduğunu söyledi. bu ne kadar doğru? yedek parça fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?

cbr125cbr
04 Ekim 2012, 02:52
Buradan CBF150 yi http://www.rialli.com/urunler/362_honda-cbf-150/

Buradan da Apache yi http://www.motorparcalari.net/tvs-apache-150-kat227.html

karşılaştırabilirsin.. Apachenin parçaları hondanın orjinal parçalarından pahalı gibi :cyclopsan

kartalizma07
04 Ekim 2012, 02:57
rialli deki yedek parçalar orj değildir bence, cf arka stop 100 mesela jant 200 300 civarı vs vs, konuyu buraya açmana gerek yok gel bizim başlığa oku ve yaz
zaten yorum yapanlar olur niye buraya açtın diye

cbr125cbr
04 Ekim 2012, 03:06
rialli deki yedek parçalar orj değildir bence, cf arka stop 100 mesela jant 200 300 civarı vs vs, konuyu buraya açmana gerek yok gel bizim başlığa oku ve yaz
zaten yorum yapanlar olur niye buraya açtın diye

Yok riallidekiler yan sanayi, diğer verdiğim site de yan sanayii ama apache deki sitede birkaç fiyat gördüm orjinal honda servis fiyatını bildiğim için öyle dedim.

kartalizma07
04 Ekim 2012, 03:38
apache yedek parça fiyatları japon parça fiyatlarına göre bence iyi

SEDKOR
24 Ekim 2012, 22:27
TVS Apache motosıklet aldım daha 220 km oldu rodaja uygun kullanıyorum ancak 5-10 km gıdıp durduktan sonra bı yanıksı koku gelıyorsımdı bu neden??? egzost elyaf mı sıvı conta vs?? yenı oldugundan mı??? yoksa bı sorun mu var ?? bı de fardan mı ne kafa kısmında cızırtı gelıo??

adem80
24 Ekim 2012, 22:30
yeni olduğu için arkadaşım. Bi problem yok.

sbr
24 Ekim 2012, 22:34
TVS Apache motosıklet aldım daha 220 km oldu rodaja uygun kullanıyorum ancak 5-10 km gıdıp durduktan sonra bı yanıksı koku gelıyorsımdı bu neden??? egzost elyaf mı sıvı conta vs?? yenı oldugundan mı??? yoksa bı sorun mu var ?? bı de fardan mı ne kafa kısmında cızırtı gelıo??

kokuyu takma kafana normal:cat: far kısmından cızırtı gelir doğrudur ama normal değildir:P abartıyorsan hiç uğraşma, eğerki çok cızırdıyorsa apache forumuna bi uğra orda çözülmüştü:cat:

Progressive
25 Ekim 2012, 00:56

ben de yeni aldim 100km de, koku beni de tedirgin etmisti ama sanirim normal baslangicta

utkan35
25 Ekim 2012, 01:29
ben okumustum apache formunu o koku sıvı contadan geliomus onemli bise deilmis arkadasım yeni drift aldı ondada koku geliyor yani normal bişi