PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başlangıç için tavsiyeler

azizsele
29 Eylül 2012, 16:04
Merhaba arkadaşlar
Geçtiğimiz hafta Honda MEM ' de Güvenli Sürüş 1 eğitimini alarak motorsiklet dünyasına yarım bir adım attık sayılır. Ancak açıkca söylemek gerekirse benim için beklediğimden zor ve beklediğimden zevkli bir tecrübe oldu. Şu an için kendimi trafikte aktif bir sürüş için hazır hissetmiyorum. Eğitime gitmeden hemen önce başlangıç için herkesin dilinde pelesenk olan CBR250 ' ye alakam yüksekti. Ancak eğitim esnasında ve sonunda bunun pek de iyi bir fikir olmadığını anladım ki Ufuk Hoca da bu fikrimi doğru bulduğunu belirtti zaten. birbirinden farklı sınıflar olmasına rağmen 2. ci el CBR125, CBF 150 veya sıfır km TVS APACHE arasında kaldım diyebilirim...bu alternatifleri gözönünde bulundurarak bana olumlu ve olumsuz yönleri hakkında bilgilerini paylaşabilecek arkadaşlar varsa sevinirim...

Pain
29 Eylül 2012, 16:27
http://www.motosikletmacerasi.com/baslangic-motosikleti/

kemboo
29 Eylül 2012, 17:04
youtube dan altın elbiseli adamın cbr 125, cbf 150, apache ve ybr yi incelediği bölümleri izleyerek kendin karar verebileceğini düşünüyorum :cat:

azizsele
29 Eylül 2012, 17:43
Kemboo VE Pain teşekkür ederim, Altın elbiseli adamın CBR ile ilgili bölümlerini izlemiştim... CBF ve Apache ile ilgili bölümü araştırayım bakalım ne çıkacak