PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CBR 250 R İçin Giyim Kuşam Yardım Gerekiyor.

rapcib
28 Eylül 2012, 20:02
Merhaba Arkadaşlar..

- Giyim kuşam hakkında inanılmaz konular açıldığının farkındayım. Tam bir bilgim yok öyle ama şu an CBR 250 R için spor bir koruma takımı almak istiyorum.
Lütfen yardımcı olabilir misiniz bana tamam farkındayım can güvenliği için paraya kıyacağız ama her şey üst üste gelince ee birazda malum .. :) bu arada fiyatta çok abartılmadan toplam bütçem 1-1,200 civarında şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için .. :rendeer:

Anıl_88
28 Eylül 2012, 20:16
En fazla bütçeyi kaska ayır. 400- 500 arası
Ardından mont. 400 civarı CE onaylı ve deri olması senin için daha iyi özellikle Eklem bölgelerinde ve sırt , bel , omurga kısmında kevlar olsun. ( Koruyucuları sağlam)
Eldiven ve Pantolon olarak devam et. 300 ( 100 lira civarı eldiven -200 lira civarı pantolon alabilirsin.

Bu bilgiler doğrultusunda istediğin ürünleri satın alabilirsin.

Ekstra olarak ayakkabı ve dizlikler kalıyor.

rapcib
28 Eylül 2012, 20:43
En fazla bütçeyi kaska ayır. 400- 500 arası
Ardından mont. 400 civarı CE onaylı ve deri olması senin için daha iyi özellikle Eklem bölgelerinde ve sırt , bel , omurga kısmında kevlar olsun. ( Koruyucuları sağlam)
Eldiven ve Pantolon olarak devam et. 300 ( 100 lira civarı eldiven -200 lira civarı pantolon alabilirsin.

Bu bilgiler doğrultusunda istediğin ürünleri satın alabilirsin.

Ekstra olarak ayakkabı ve dizlikler kalıyor.
Marka Ve Model Olarak Önerebilceğiniz Ürünler Var Mı Acaba ? :silent:

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:21 ----------

Yardımcı olabilcek kimse yok mu .. :/

rapcib
29 Eylül 2012, 16:16
Ya neden bu sitede detaylı bilgi kısıtlı anlamıyorummmmmm :pr:

Pain
29 Eylül 2012, 16:19
En az onlar kadar,çizme de önemli,atlamayın

Detaylı bilgi aaramsını bilene:D Bu konular hakkında defalarca kez marka fiyat beden,kullanım,korumların kalitesi hakkında yaazdık.Dikkatli aranırsa bulunur:D