PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gv 250 custom

Günsal
26 Eylül 2012, 19:06
merhaba arkadaşlar aklımda bir gv 250 almak var bir sitede gördüm arkadaş motoru custom yapmış çok hoşuma gitti http://www.turkbikers.com/printthread.php?tid=3245 aşağı inerseniz custom halini görebilirsiniz.Şimdi size sorum şu ben 2.el bir gv 250 alsam 4bin 5 bin civarına bunları yapmam için gerekenler

1.T gidon
2.Mat siyaha boyatmak

gerisini değiştirmem diye düşünüyorum acaba buna benzer bir T gidon ve motoru tamamen mat siyaha boyatmak ne kadar tutar ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:33 ----------

biride cevap verse olmaz zaten!

turkish39
26 Eylül 2012, 19:27
Cevap vermesine verelim de konuyla ilgili bilgi sahibi olmadan cevap yazmakta saçma olur:)
Ustadan ustaya değişir fiyat.Kendin tek tek gezerek fiyat alıcaksın.Burda verilen fiyatla boyayı yapacak ustanın verdiği fiyat tutmaz.Abi forumda 250 ye olur dediler sen 600 diyosun mu diyeceksin ustaya???

baysamin
26 Eylül 2012, 19:38
Hocam buda pek bi değişiklik olmuyor sağdece t gidon ve mat boya çek benim evin önüne bir günde haledelim.

Günsal
26 Eylül 2012, 19:41
Cevap vermesine verelim de konuyla ilgili bilgi sahibi olmadan cevap yazmakta saçma olur:)
Ustadan ustaya değişir fiyat.Kendin tek tek gezerek fiyat alıcaksın.Burda verilen fiyatla boyayı yapacak ustanın verdiği fiyat tutmaz.Abi forumda 250 ye olur dediler sen 600 diyosun mu diyeceksin ustaya??? :D haklısınızda aşağı yukarı bir fiyat almak istedim :D

turkish39
26 Eylül 2012, 19:46
Dediğim gibi usta ustayı tutmuyoki.Önce motosikletini alda o zamana kadar elbet fiyatta öğrenirsin.Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Günsal
26 Eylül 2012, 20:10
Hocam buda pek bi değişiklik olmuyor sağdece t gidon ve mat boya çek benim evin önüne bir günde haledelim. ayrı şehirdeyiz be abi üstelik daha almadım motoru ilk motorum olacak aslında benimki biraz boş soru oluyor 1 sene var ehliyeti almama çok heyecanlıyım sürekli öğrenmek çabasındayım ondan yani :D

MotorKafa
26 Eylül 2012, 20:15
Mat siyaha boyatma derim.
Kaplama yaptırman yeterli olacaktır.
Böylece hem çok daha düşük maliyetle halledersin, hem de motorun orjinalini bozmamış olursun.
Max 100 liraya kaplatırsın.
T gidonu da yine en fazla 250 liraya halledersin.
Ancak gidonu değiştirince debriyaj teli, fren teli, elektrik kablolarını uzatman gerekebilir.
Yani maliyetin biraz daha artabilir...

Günsal
26 Eylül 2012, 20:33
yaa bir şey soracağım neden bu kadar pahalı gidon fiyatları alt tarafı bir demir parçası değil mi ?

turkish39
26 Eylül 2012, 20:40
Takma kafana yaw.Sen hele bi motosikleti al,deposunada benzinini koyabilecek duruma gel gerisini salla gitsin...

KeaSH-07
26 Eylül 2012, 21:24
o resimdeki motora benzetmek için gv 250 alcağına.kymco venox 250 al.o resimdeki motordan çok daha yakışıklı

Günsal
26 Eylül 2012, 21:29
o resimdeki motora benzetmek için gv 250 alcağına.kymco venox 250 al.o resimdeki motordan çok daha yakışıklı motorsiklet önerisi diye bir başlık açtığımı hatırlamıyorum ?