PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mz 301 ile istanbul ayvalık seyahati

mka19
05 Ağustos 2012, 17:02
29 temmuzda,panik atak bayan arkadaşım ve ben ayvalığa doğru yola çıkmaya karar verdik.önce feribotla bandırma,arkasından gönen balya havran ayvalık yolculupu başladı gece saat 23,1 saate gönene geldik zayıf farla idere ettik.2 saat orda çay içtik saat 02 de yola devam.balyaya geldik kimseler yok kahveci ve ramazan davulcusu var sohbet falan tekrar yola çıktık yoldfa gördüklerimie yolu sorduk komik oldu ama her sorduğumuzda unutuyorduk ama ben gene bildiğim gibi devam ettim bir yola geldik ki sis göz gözü görmüyor ben orman mı yanıyor yoksa motormu yanıyor derlken sis olduüğunu anladım neyse halisünasyonlar dağdaki ağaçları insan gibi görmeye başladım. yold bair aranba durdu 4 kişilerdi bize seslendiler ama bakmadım gazladım çünkü sarhoştular ve tehlikeyi teğet geçtik.sabaha karşı ayvalığa geldik börekç mustafada su böreği yedik güzeldi.ordan sarımsaklı mia toka hotel 60 lira herşey dahil ramazan nedeni ile güzel bir tatil olmuştu.herkes moootorumu basit görselerde 200 kiloyu taşıyıp bizi hiç üzmemişti.301 di ve 140 150 arası sürate ulaşıyordu bana yetiyordu.tail bitti ve beni ayvalık istanbul yolu düşündürmeye başlamıştı,430 kmetre çanakkale glibolu keşan tekirdağ istaikameti oda güzeldi ve istanbula geldim ama yorgunluktan öldüm.

TATLIHIZ
05 Ağustos 2012, 17:05
Birazda resim olsaydı..Bide resimden kör olucaktım !!