PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yalova/Termal

Berat77
05 Ağustos 2012, 13:49
Bu istikamette sürekli tam koruma amcalar korumaları tam bi şekilde gidip geliyolar dün yeleğinde motosiklet.net yazan birini gördüm evin önünden geçti 34 plakaydı el sallamakta tereddüt ettim :queen: diğerleride bizim sitemizdenmi acaba merak ediyorum bi ihtiyaç olursa kapımı çalabilirsiniz :rendeer:

bpk
05 Ağustos 2012, 13:53
Geçen kişi çok büyük ihtimal Serdar abidir sitedeki nicki motoseyyah :)

Berat77
05 Ağustos 2012, 13:54
dün geçen yeleğinde yazı yazan 2 kişilerdi biri eşiyleydi cbf kullanıyodu çok duygulandım :queen: daha demin motoru temizlerken geçenler cub scooter falan kullanıyodu kalabalıklardı

bpk
05 Ağustos 2012, 13:57
Serdar abinin motor yamaha 250 yahu belkide o değildir ama yalovaya gelipte motosiklet.net yeleği olan ve buraya yazmayan şaşırdım doğrusu :sunny:

Berat77
05 Ağustos 2012, 13:59
bende baktım foruma belki gezi fotoğrafı falan koymuşlardır diye ama yok bu aralar burda çok gezi yapıyolar en sonunda bende pusucam bi yere bekliycem geçerlerken takılıcam peşlerine çok özeniyorum :P

bpk
05 Ağustos 2012, 14:08
bende baktım foruma belki gezi fotoğrafı falan koymuşlardır diye ama yok bu aralar burda çok gezi yapıyolar en sonunda bende pusucam bi yere bekliycem geçerlerken takılıcam peşlerine çok özeniyorum :P
Dün karamürselde iftarımız vardı gelseydin keşke haberin falan mı olmadı ki :silent:

Berat77
05 Ağustos 2012, 14:12
Haberim yoktu olsaydımda gelemezdim benim ehliyetim yok 1 senedir buralarda takılıyorum kadıköy termal gökçedere üvezpınar arada çınarcık falan ama yalovaya pek inmemeye çalışıyorum durduk yere ceza yemiyim kaza falan olur başım yanmasın diye ama buralarda tanıdık olduğu için gezebiliyorum dağ taş ehliyet almama 5 ay var :P

bpk
05 Ağustos 2012, 14:14
Hayırlısı bakalım al ehliyetini bol bol gelirsin gezilere :)

myhammer
05 Ağustos 2012, 14:15
dün bende gectim çınarcıktan topçulara beni gördügünüz yok :)) tek tabancaydım yelek yoktu sonra 3 motor geldi yol verdım sonra peşlerine takıldım onlar benzınlıge gırınce yoluma devam ettım :)

Berat77
05 Ağustos 2012, 14:18
İnşallah dostum hayırlısı motoruda değiştiricem bol bol gezerim inşallah :cat:

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

dün bende gectim çınarcıktan topçulara beni gördügünüz yok :)) tek tabancaydım yelek yoktu sonra 3 motor geldi yol verdım sonra peşlerine takıldım onlar benzınlıge gırınce yoluma devam ettım :) burdan geçseydin görürdüm abi motor sesi duydummu fırlıyorum balkona :queen: