PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye Motosiklet Federasyonu diye bir kurum

AYDEMİR
04 Ağustos 2012, 12:55
Türkiye motosiklet federasyonu diye bir kurum

Evet Türkiye motosiklet federasyonu diye bir kurum böyle bir kurum var yanı federasyon yani biz motorcuları temsil eden haklarımızı arayan motosiklet kanunları çıkarmak için çaba harcayan yarışlar düzenleyen Türkiye nin adını yurt dişin da duyurmak için elinden geleni yapan Moto Gb ye yarışçı yetiştiren draglarda insanların çabalarına emeklerine saygı gösteren herkese adil davranan bir federasyonumuz var.

Aslın da olması gerekenler yukarıda yazdıklarım ama Maalesef Federasyon denen kurum bunların hiç birini yapmıyor yapmak istemiyor yada yapamıyor.

Bizler merak ediyoruz bu kurum ne işe yarar ne yapar bir başkanı var bir yönetim kurulu var devlet az çok belli bir bütçede veriyor.

Türkiye gerçek anlamda (Uluslar arasi) sadece bir şampiyon çıkardı Kenan Sofuoğlu oda kendi çabalarıyla kendi imkanlarıyla çoğu yerde Federasyon destek olmak yerine köstek olmuştur bu şampiyona bunu Kenan kaç defa dile getirmiştir.

Sevgili motosiklet kullanıcıları bu işe gönül vermiş Kuryesin den Sanayicisine Esnafın dan İşsizine kadar tüm motor kullanıcıları bu degilmi dir biz motorcuların kanayan yarası görmezden geldiğimiz.

En Son Konya da Moto Drag 3.Ayak yarışın dan önce ve sonra yaşanan olaylar

1) Yariş günü piste yag dökülmesi

2) Ne olduğu belli olmayan bir kulübün bu yarışı düzenlemesi

3) Federasyonun kendi resmi sitesin de bu yarışla ilgili bilginin olmaması

4:) Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafın dan düzenlenmiş organize edilmiş yine federasyonun tarafın da verilen lisanla yarışan sporcular dan Türkiye’nin En Büyük kulüp lerin den biri olan 2009 / 2011 Türkiye Moto Drag şampiyonu aynı zaman da Gaziantep Motosiklet Kulübü Başkanı ZAFER KALENDER çok kötü bir kaza yapmiş bu kazada şans eseri küçük sıyrıklarla atlatılmıştır. Bu kazada bulunan güvenlik ihmalleri
.
5) Kaza sonrası federasyon adan hiç bir yetkilinin hastaneye gelipte sporcuyla ilgilenmemesi.

6) Yine kazayla ilgili federasyonun sitesin de ne bir haber ne de bir geçmiş olsun mesajının yer almaması.

Federasyon yetkilileri size sesleniyoruz bu yarışçılar ceplerin den binlerce lira harcayarak kendi imkan larıyla sırf yarışmak için oraya geliyorlar otobanlara çıkıp da apacılık yapmamak için her şeyin resmi olması için uğraşıyorlar.
Siz Ankara da yatıyorsunuz ne yapıyorsunuz siz olsanız olsanız kendinizin federasyonu olursunuz gerçi onuda yapamasınız

Siz dua edin Gaziantep Motosiklet kulübü başkanı Sevgili ZAFER KALENDER’e bir şey olmadı yoksa o federasyon binasını başınıza yıkardık.::evil::::evil::::evil::

Şimdi burada yazılanlara bir tane cevap verecek yetkili arıyorum ama cevap veremezler cevap verecek yürekleri yok..::pokey::::pokey::::tartis::::tartis::

erro
04 Ağustos 2012, 13:19
başlığı okuyunca aklıma "müslüm denilen hıyar" geldi...

dediğin gibi federasyon leş bi durumda..bunu da maddiyata bağlıyorum..web sitesi bile kaliteden çok uzakta...

beyazit60
04 Ağustos 2012, 13:19
Geçenlerde dükkana üzerinde TMF amblemi tişört giyen biri geldi. Sordum TMF ile alakanız var mı diye. Adam hem var hem yok dedi çıktı gitti. Motosikletle uzaktan yakından alakası olmayan insanları neden böyle kurumlarda çalışıyorlar. Kimi temsil ettiklerinin farkında bile değiller. Bunlardan olsa olsa ÇAPA MOTORLARI FEDERASYONU olur.

crazy2763
04 Ağustos 2012, 14:10
(Türkiye Motosiklet Federasyonu) Yetkililerine Soruyorum
Ramazan ayının ilk haftası Türkiye moto drag şampiyonası 3.ayak yarışlarını Gaziantep Motosiklet Kulübü (GMK) Düzenleyecekti Ramazan ayı münasebeti ile iptal ettiğinizi duyurdunuz ramazan oldugunu bilmiyormuydunuz kulüb yönetimi ve üyeler el ele verip tüm hazırlıgı yaptı neden Ramazan ayının ikinci haftası adını sanını ilk defa duyduğumuz bir kulübe yarış verdiniz yoksa burada çıkarlar ve taraf tutma olayımı var....?
Türkiye Motodrag 3.ayağın yapılacağı günün gecesi Konya Saraçoğlu Yarış Pistine Yanık Motor Yağı Döküldüğü söyleniyor. bunu bizler bile bilir ve görürken sizin gözlerinize perdemi iniyor da görmüyorsunuz Sizin bu pisti kontrol eden bir ekibiniz Ve Gözlem cileriniz Yokmudur? Eğer Varsa Bu Durum Gözlemcilerin Raporlarına
Yansımış'mıdır Yansımadıysa eğer ve yarışların yapılmasına müsade edildi ise. ve edildiiiiiii..işte o koltukta ve makamdaki tüm yönetim bu alakasızlıktan sorumludur..VE YANIK YAGDAN DOLAYI GAZİANTEP MOTOSİKLET BAŞKANI DEGERLİ ABİM SAYIN ZAFER KALENDER MOTOSİKLETİYLE KAZA GECİRİYOR BİR GEÇMİŞ OLSUN BİLE DENİLMİYOR EGER ZAFER KARDEŞİMİZE DE KALICI BİR HASAR BIRAKSA İDİ BU KAZA O FEDARASYONU GAZİANTEP MOTOSİKLET KULÜBÜ OLARAK BAŞINIZA YIKMAYIDA İYİ BİLİRİZZ. FAZLA YAZAMIYCAM YAZDIKCA TERBİYEMİ TAKINA MAM DİYE KORKUYORUM..

GeNç61
04 Ağustos 2012, 14:18
malesef bizim turk yetkilileri destek deil birer köstek olmak için ellerinden gelni yaparlar allahtan kaza ufak sıyrıklarla atlatıldı kaza zedenin yapması gerken olay fedarasyonu mahkemye vermektir verisede hem haklı hemde isdediğini alır ve bböylelikle bu sorunlar ortadan kakar benim kanaatim bu bir musibet binnasihatten hayırlıdır ata sözu de bugun içindir.. saygılar

alp_tunay
04 Ağustos 2012, 15:00
En Son Konya da Moto Drag 3.Ayak yarışın dan önce ve sonra yaşanan olaylar

1) Yariş günü piste yag dökülmesi

2) Ne olduğu belli olmayan bir kulübün bu yarışı düzenlemesi

3) Federasyonun kendi resmi sitesin de bu yarışla ilgili bilginin olmaması

4:) Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafın dan düzenlenmiş organize edilmiş yine federasyonun tarafın da verilen lisanla yarışan sporcular dan Türkiye’nin En Büyük kulüp lerin den biri olan 2009 / 2011 Türkiye Moto Drag şampiyonu aynı zaman da Gaziantep Motosiklet Kulübü Başkanı ZAFER KALENDER çok kötü bir kaza yapmiş bu kazada şans eseri küçük sıyrıklarla atlatılmıştır. Bu kazada bulunan güvenlik ihmalleri
.
5) Kaza sonrası federasyon adan hiç bir yetkilinin hastaneye gelipte sporcuyla ilgilenmemesi.

6) Yine kazayla ilgili federasyonun sitesin de ne bir haber ne de bir geçmiş olsun mesajının yer almaması.

:
İyide sevgili aydemir....
Yazmışşsın ne idüğü belli olmayan klüp düzenledi diye...
Tamamen keyfi düzenlenen bir yarışta federasyonun suçu ne?...
Zaten programda olsa sitede de duyrulurdu...

Yurtiçinde düzenlenen her mahalli yarıştan federasyonu sorumlu tutmak bana mantıksız geldi..
Biraz duygusala bağlamışsın... Kaza yapan arkadaşa burdan geçmiş olsun diliyorum...
Birde hangi klüp düzenlemiş o drag yarışını?... İsim yazmamışsın...

Şimdiye kadar ister drag , ister pist, ister enduro her türlü yarışa iştirak ettim...
Her yarışta federasyondan birkaç kişi (üst düzey yönetici) mutlaka bulundu...
Zaten geçmişten gelen bir federasyon sorunumuz var...
Bırakalım bu federasyonu bu kadar incitmeyelim...
Sahip olacağımız en sağlam federasyon bu....

AYDEMİR
05 Ağustos 2012, 13:17
İyide sevgili aydemir....
Yazmışşsın ne idüğü belli olmayan klüp düzenledi diye...
Tamamen keyfi düzenlenen bir yarışta federasyonun suçu ne?...
Zaten programda olsa sitede de duyrulurdu...

Yurtiçinde düzenlenen her mahalli yarıştan federasyonu sorumlu tutmak bana mantıksız geldi..
Biraz duygusala bağlamışsın... Kaza yapan arkadaşa burdan geçmiş olsun diliyorum...
Birde hangi klüp düzenlemiş o drag yarışını?... İsim yazmamışsın...

Şimdiye kadar ister drag , ister pist, ister enduro her türlü yarışa iştirak ettim...
Her yarışta federasyondan birkaç kişi (üst düzey yönetici) mutlaka bulundu...
Zaten geçmişten gelen bir federasyon sorunumuz var...
Bırakalım bu federasyonu bu kadar incitmeyelim...
Sahip olacağımız en sağlam federasyon bu....

Sevgili Alp ne oldugu bellisiz dedigim kulübe federasyon verdı yarişi ben artık moto drag yarişlarını keyfı görmüyorum çünkü bunlar resmı olmassa çevre yolların dan otobanlar dan çok ölüm heberleri gelir bu yarişları federasyon düzenliyor yariş takvimini federasyon belirliyor sitesin dede yayınlasın yok yapmiyorum dersede iptal etsin.
Dedigin gibi sen bu işin için desin ama enin ol saglam falan degil..
sevgi ve saygilarla kardeş..

blt_59
05 Ağustos 2012, 14:04
istanbul park ta görevliydim geçen dönem yarışlarda,tmf nin yöneticilerini yakından görme şansım oldu,sanırsınız cumhur başkanı geliyo,sirenleri açıp girişleri var gülersiniz,organizasyondaki rezillik başka bişey,tribünler açılmıyor,masrafı neyse artık anlayamadım,kişi başı hizmetçimi vereceklerdide masraftan kaçtılar,yani ilk defa yakından böle bi organizasyon dene bilecek bişeye şahit oldum ve motosiklete gönül vermiş biri gözüyle bile çok basite alınan bi olay havası verdi,ilk defa merak edip gelen biri zaten bir daha motor gördügünde yolunu degiştirir heralde,dibimdeki yarışlardan çogunlukla bittigi zaman haberim oluyor,tanıtım sıfır,federasyonumun bana ne gebi bi faydası var ne işe yarar ben bile bilmiyorum :)