PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım edermisiniz.Sizce bu motorla bu fiyatı hak ediyormu alınırmı?

MotorHstası
02 Ağustos 2012, 16:22
Merhaba arkadaşlar forumdakilerin doğrultusunda cbr 125 almaya karar verdim ve araştırdım istanbulda ve bütçeme uygun 2 tane buldum ve 1. sini daha önce sizlere göstermiştim ve olabilir alınır demişlerdi.Bir tane daha buldum ve repsol turuncu mavi ben bu rengi daha çok seviyırum ve bu sonradan bulduğumun hiç bir harcı borcu yok 1. sinin muaynesi geçik yani bi sorun çıkarsa muayneden geçiremiycem ama 2. sinin muayne sorunu yok galiba borçu harcı var diye yazmamamış birde 2. linkteki motorun sanki bana benzin deposunun sağ tarafında çizik var vede göçük var gibi geldi birde sizlere sorayım dedim yoksa banamı öyle geliyor resimlerde falanmı öyle gözükmüş bir de sizlerin fikrini alayım dedim ayrıca her 2 motor arasında kıyaslama yapabilirsiniz.Elbette diyeceksiniz ki burdan bakmakla olmaz birde motorun gerçek olarak incelemek lazım eğer ki sizler dersenizki alınır bakılır diye ona göre bilir kişiyide yanıma alıp bakmaya gideceğim.
Buyrun motosikletler;
1.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-hele-bi-bak-pisman-olmazsin-93771831/detay
2.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sahibinden-cok-temiz-acil-satilik-95343620/detay
Yorumlar sizin...

Vakit ayırıp baktığınızdan dolayı teşekkür ediyorum...

adem80
02 Ağustos 2012, 16:55
arkadaşım 2 side hoş duruyor. Cbr cılar cvp verecektir umarım.

Karlıyollar
02 Ağustos 2012, 17:37
Siyah olan daha iyi :)

lycantrophic
02 Ağustos 2012, 17:43
Muayenesi yaptırılmamış borcu olan motorlara ben sıcak bakmıyorum. Muayneye götürmeyen adamı bakımı da pekala ihmal etmiş olabilir. Doğan ve kartalla takas aradığına göre kullanış biçiminde kafamda olumsuz imajlar oluşuyor ister istemez. :) İkincinin de yanlış görmüyorsam sağ tarafında depo sağlam biçimde ezilmiş. İkisini de tercih etme bence.

MotorHstası
02 Ağustos 2012, 18:00
Muayenesi yaptırılmamış borcu olan motorlara ben sıcak bakmıyorum. Muayneye götürmeyen adamı bakımı da pekala ihmal etmiş olabilir. Doğan ve kartalla takas aradığına göre kullanış biçiminde kafamda olumsuz imajlar oluşuyor ister istemez. :) İkincinin de yanlış görmüyorsam sağ tarafında depo sağlam biçimde ezilmiş. İkisini de tercih etme bence.
Doğru diyorsum muayneye götürmeyen adam bakımlarınıda aksatmış olabilir.ama sağlık sorunu falan demiş belki motor kullanmadığından arac istiyordur diye bir mantık yürüttüm ben fazlada bir parası yoksa ondan şahin kartal falan dedi die düşünüyorum.2.sininde deponun sağ tarafta bişiler var ama her resimde farklı gözüküyor anlamadım gitti :silent:

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Siyah olan daha iyi :)
Renk olarak siyahı daha çok sevdiğin için olabilirmi yoksa normal düşüncenmi?:cherry:

lycantrophic
02 Ağustos 2012, 18:02
Tabii Şahin Doğan kullananlara karşı gözümde bir antipati oluştuğu için dedim; ikincinin sağ tarafta bir eziklik var gibi sanki; tam belli olmuyor fotoğraflarda. Ama o da açıklamalarda ondan bahsetmemiş. Pek güven duymuyorum açıkçası iki motora da; ama tercih senin tabii istersen git bak al.

MotorHstası
02 Ağustos 2012, 18:41
arkadaşım 2 side hoş duruyor. Cbr cılar cvp verecektir umarım.
Sağolasın abim bu saatlerde forumdaki çoğu kişi çalışan oluyor yada dışarıda oluyor pek cevap olmuyor iftardan sonra güncel yazıcam ozman den gör yorumları :cherry:

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

Tabii Şahin Doğan kullananlara karşı gözümde bir antipati oluştuğu için dedim; ikincinin sağ tarafta bir eziklik var gibi sanki; tam belli olmuyor fotoğraflarda. Ama o da açıklamalarda ondan bahsetmemiş. Pek güven duymuyorum açıkçası iki motora da; ama tercih senin tabii istersen git bak al.
evet bu şahin doğan kartalların motosikletlerle sorunu neyse artık durman sıkıştırdıkları için artık motor sürücüleri şahin doğan kartal lafı duydumu birden sinirleniyor :) eee okadar sıkıştırılırsak olacak bu nefret küpüne çevirdiler bizi:pr:

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:07 ----------

Güncel!!!!

ahmet93
02 Ağustos 2012, 18:51
Hocam gel benim cbr ı satalım sana. 2008 model 26.000 km kırmızı-siyah renk.

MotorHstası
02 Ağustos 2012, 19:17
Hocam gel benim cbr ı satalım sana. 2008 model 26.000 km kırmızı-siyah renk.
Hocam ne kadar istiyosun peki?

MotorHstası
02 Ağustos 2012, 21:54
Güncel!!!!

TATLIHIZ
02 Ağustos 2012, 21:54
Gecende aynı konuydu ya.. Cok sıktı bu cbr muhabbeti..

marefb
02 Ağustos 2012, 22:20
Motor alıcam diye illada kendini sıkıntıya sokma.Senin yaşadığın duyguyu iyi anlıyorum ama acele etme bu motor işinde.Yazmim yazmim dedim ama sana bişiler söylücem.

CBR 125 alıcam diyorsan eğer paranı biriktir yada çalışıosan az bi kredi yardımıyla adam gibi cbr 125 al!! 3.000tl gibi paran var anladığım git ona 2-3 daha koy düzgün cıbıra bin.

Paranın karşıladığı adam gibi motorlara bin.Patlak çatlak motorlarada para verme

MotorHstası
02 Ağustos 2012, 23:04
Gecende aynı konuydu ya.. Cok sıktı bu cbr muhabbeti..
Sıktıysa konuya girmeseydin!!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Motor alıcam diye illada kendini sıkıntıya sokma.Senin yaşadığın duyguyu iyi anlıyorum ama acele etme bu motor işinde.Yazmim yazmim dedim ama sana bişiler söylücem.

CBR 125 alıcam diyorsan eğer paranı biriktir yada çalışıosan az bi kredi yardımıyla adam gibi cbr 125 al!! 3.000tl gibi paran var anladığım git ona 2-3 daha koy düzgün cıbıra bin.

Paranın karşıladığı adam gibi motorlara bin.Patlak çatlak motorlarada para verme
Hocam söylediklerinde haklısın fakat öğrenciyim çalışmıyorum bu nedenle bir kredi çekemiyorum yaz sezonunda çalışmak içinde bir yer bulamadım heryer sürekli işçi istiyor öğrenciye pek iş yok anlıycağın zaten bu parayıda bayram harçlığı okul harçlığı derken uzunnnca bir süre içinde biriktirdim bende isterim sıfırını almayı fakat nalet olsunki maddi durumum el vermiyor :salut:

TATLIHIZ
02 Ağustos 2012, 23:49
Bak kardesim maddi durum yoksa bakmıcaksın benimde gönlüm istiyor gideyim 4-5 Binlik makine alayım gezeyim maddi durum yok kendi bütceme göre bakıyorum.. Neyse sana birsey demicem.. Yok alt sakalı.. Yok o yu git al 35.000 deki cezalı,borclu harclı makineyi..Kafana Takıcak,Üstüne giyicek ekipmanıda bak,Ha ehliyetinide unutma...

MotorHstası
03 Ağustos 2012, 00:00
Bak kardesim maddi durum yoksa bakmıcaksın benimde gönlüm istiyor gideyim 4-5 Binlik makine alayım gezeyim maddi durum yok kendi bütceme göre bakıyorum.. Neyse sana birsey demicem.. Yok alt sakalı.. Yok o yu git al 35.000 deki cezalı,borclu harclı makineyi..Kafana Takıcak,Üstüne giyicek ekipmanıda bak,Ha ehliyetinide unutma...
Arkadaşım 2. el almaya bütçem yetiyor 0 ına yetmiyor ayrıca o makina 35 bin değil 26 binlik bir makina ayrıca cezalı değil herneyse bu konu seni sıkıyorsa yorum bile yapma herkes bu forumda motosikletle ilgili istediğini sormakta serbesttir!!!

TATLIHIZ
03 Ağustos 2012, 00:11
Arkadaşım 2. el almaya bütçem yetiyor 0 ına yetmiyor ayrıca o makina 35 bin değil 26 binlik bir makina ayrıca cezalı değil herneyse bu konu seni sıkıyorsa yorum bile yapma herkes bu forumda motosikletle ilgili istediğini sormakta serbesttir!!!

Bak kardesim.. senle muhabbetimiz var diye kalbini kırmak istemiyorum..Yoksa böyle sözcükler kurmam..Fakat 26-27 de ki makineye niye 3000 Tl veriyorsun ? Git 0.bi ucuz cinli al bin paranı biraz biriktir..Sonra onuda sat onu al hem tecrübe yapmıs olursun..

MotorHstası
03 Ağustos 2012, 01:30
Bak kardesim.. senle muhabbetimiz var diye kalbini kırmak istemiyorum..Yoksa böyle sözcükler kurmam..Fakat 26-27 de ki makineye niye 3000 Tl veriyorsun ? Git 0.bi ucuz cinli al bin paranı biraz biriktir..Sonra onuda sat onu al hem tecrübe yapmıs olursun..
Hocam senle muhabbetimiz var biliyorum fakat bugün biraz sinirliyim en iyi arkadaşım dediğim adamdan kazık yedim:pr:.kusura bakma bende biraz üstüne gittim ama sende üstüme geldin biraz.Çinli diyorsun evet kuba ramzey çelik motor v.s bunlar cbr ın bire bir aynısını üretiyor çinli olarak fakat bende senin gibi düşündüm fakat forumdaki abilerimin doğrultusunda honda cbr almaya karar verdim çünkü ''çinli alırsan alacağın 2. el honda cbr kadar masraf çıkartır sana aynı para gider gine hiç değilse honda kalitesi olsun git honda al tamircilerde uğraşarak sefil olma.25 binde cbr alıp 50 bine 70 ine kadar insanlar var bu forumda''dedikleri için ben honda cbr 125 r ın 2. eline bakıyorum yoksa bana kalsa bende senin dediğin gibi yapacaktım.

---------- Mesajlar birleştirildi 03-08-2012 - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02-08-2012 23:45 ----------

GÜNCEL!!!!

delileoo
03 Ağustos 2012, 01:38
bunların kmleri çok yüksek üstelik fiyatları da öyle..sırf grenaji var diye de cbr mı alınır diye düşünmeden edemiyorum..çok daha iyi alternatifler var..var..var..var..

Serk21
03 Ağustos 2012, 01:43
aman dostum her ne karar verirsen ver iyi bir ustaya göstermeden sakın ha alma,başına bir sürü iş açarsın Allah korusun

MotorHstası
03 Ağustos 2012, 01:53
aman dostum her ne karar verirsen ver iyi bir ustaya göstermeden sakın ha alma,başına bir sürü iş açarsın Allah korusun
Aynen zaten abimle(komşum) birlikte gidip bakcaz kendisi hyosung gt 650r kullanmakta 3 senedir motor kullanıcısı motordan bayağı anlıyor onunla birlikte gidip bakıcaz ardındada onun ustasına götürücez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

bunların kmleri çok yüksek üstelik fiyatları da öyle..sırf grenaji var diye de cbr mı alınır diye düşünmeden edemiyorum..çok daha iyi alternatifler var..var..var..var..
Doğruya doğru km yüksek acaba bir kuba alsam hani şu cbr ın bire bir aynısı olandan hem deneyim yapıp onu satarım hemde 2. motorum 0 olur.Nedersiniz arkadaşlar?Aklıma başka çare gelmiyor.

delileoo
03 Ağustos 2012, 01:55
temiz bi mobilet al daha mantıklı iş yapmış olursun üstelik satmak istesen dakikasında müşterisini bulursun..ya da bi titan ybr cbf de alınabilir

-ZERO-
03 Ağustos 2012, 02:04
yerinde olsam temiz bi ybr veya cbf ye bakardım emin ol çoğu cbr 125 ten daha sağlıklıdır. şimdi soracaksın niye diye söyleyim. şimdi kardeşim bu eski kasa cbr 125 hayvanı GENELLİKLE maddi durumu iyi olmayan ona buna hava atmak için alınan taktıkları garip egzozlarla milletin kulağını ''seven'' :) apaçi diye tabir ettiğimiz tek hücreli canlıların kullandığı motorsikletlerdir. belki dışarda görmüşündür hani çin malı motorlara soba borusu gibi egzoz takıp bağırttıra bağırttıra gezen apaçileri. şimdi sen böylelerinden motor almak istermisin. tabikide istemessin. alacağın 2. el cbr 125 hayvanını da öyle düşün işte. bazı 2. el düşük cc japonlar ucuz ve tipi olduğu için apaçi virüsü bunlara da bulaşmıştır malesef :( şimdi gelelim ybr veya cbf ye. şimdi arkadaşım bu tek hücreli apaçiler bu tarz motorlardan uzak dururlar. çünkü onlar için her zaman motorda şekil, hava önemlidir. motordan çıkan ses daha önemlidir. apaçi kurallarında egzozunu en çok bağırttırıp milletin kafasını en çok ''seven'' bir rütbe daha öne geçer. fakat Allah a binlerce kez şükürler olsun ki ybr ve cbf de ne tip ne şekil ne ses vardır. bunlar çoğu insanın gözünde kurye motoru olarak da geçtikleri için apaçilerin bunları almama, bu tarz motorlardan uzak durma sebepleri arasında bu da vardır. ''aman beni kurye sanmasınlar karizmam olsun bi havam olsun'' diye. onun için GENELDE ybr, cbf tarzı motor kullanan kişiler bilinçlidir efendi biner (çok acelesi olmadıkça kuryeler gibi) altındaki motorun kapasitesini bilir ona göre hareket eder.onun için cbr125 e oranla 2. elde temiz ybr veya cbf bulman daha yüksek ihtimallidir. he tabi bunların arasında da apaçiler varmıdır Tabikide vardır (bkz: angara apaçileri) :) inşallah biraz yardımcı olabilmişimdir.

brds
03 Ağustos 2012, 02:33
ibrahim hayırlı olsun...vede kolay gelsin tabii...
------------------------
ben cbr a hiç bulaşma derim....yıl ve km sorun değil sonuçta parasıda ona göre düşer....ama bu cbr ların parçaları çok pahallıdır...
kuba alıpta 1 cbr parasını tamire verirsin diyenlere bakma derim....sonuçta bunlardan birini alıpta tamirciye 2 kuba parası bayılmakta var...
bence son çıkan çinlilerden -eski model olupta 2012 diye satılanlardan değil elbette- bir tane alsan cbr dan çok çok makbule geçer...
honda aslan parçasıdır vs tarzı laflar hep duyarsın bence fazlada sallama...dökük honda ocağına incir ağacı diker...
apaçi meselesine gelirsek cbr da değil ybr de de bolca mevcuttur...
bildiğin ustaya gösterme meseleside bence sakat...ustaların yarısına usta demeye en az bin şahit bulman gerekir....o km al kafan rahat olsun....
şu aralar 2eli iyi durumda mr vulture var...bir değerlendir derim...bence cbr dan daha havalı...ama bu kısmı zevkler ve renkler kısmına
girdiği için bir şey diyemem...memnun kalırsan uzun sürede değiştirmezsin....
sağlıcakla kal...

MotorHstası
03 Ağustos 2012, 02:48
yerinde olsam temiz bi ybr veya cbf ye bakardım emin ol çoğu cbr 125 ten daha sağlıklıdır. şimdi soracaksın niye diye söyleyim. şimdi kardeşim bu eski kasa cbr 125 hayvanı GENELLİKLE maddi durumu iyi olmayan ona buna hava atmak için alınan taktıkları garip egzozlarla milletin kulağını ''seven'' :) apaçi diye tabir ettiğimiz tek hücreli canlıların kullandığı motorsikletlerdir. belki dışarda görmüşündür hani çin malı motorlara soba borusu gibi egzoz takıp bağırttıra bağırttıra gezen apaçileri. şimdi sen böylelerinden motor almak istermisin. tabikide istemessin. alacağın 2. el cbr 125 hayvanını da öyle düşün işte. bazı 2. el düşük cc japonlar ucuz ve tipi olduğu için apaçi virüsü bunlara da bulaşmıştır malesef :( şimdi gelelim ybr veya cbf ye. şimdi arkadaşım bu tek hücreli apaçiler bu tarz motorlardan uzak dururlar. çünkü onlar için her zaman motorda şekil, hava önemlidir. motordan çıkan ses daha önemlidir. apaçi kurallarında egzozunu en çok bağırttırıp milletin kafasını en çok ''seven'' bir rütbe daha öne geçer. fakat Allah a binlerce kez şükürler olsun ki ybr ve cbf de ne tip ne şekil ne ses vardır. bunlar çoğu insanın gözünde kurye motoru olarak da geçtikleri için apaçilerin bunları almama, bu tarz motorlardan uzak durma sebepleri arasında bu da vardır. ''aman beni kurye sanmasınlar karizmam olsun bi havam olsun'' diye. onun için GENELDE ybr, cbf tarzı motor kullanan kişiler bilinçlidir efendi biner (çok acelesi olmadıkça kuryeler gibi) altındaki motorun kapasitesini bilir ona göre hareket eder.onun için cbr125 e oranla 2. elde temiz ybr veya cbf bulman daha yüksek ihtimallidir. he tabi bunların arasında da apaçiler varmıdır Tabikide vardır (bkz: angara apaçileri) :) inşallah biraz yardımcı olabilmişimdir.
Vay hocam öncelikle bayağıdır görüşemiyoruz konuşamıyoruz inşallah unutmamışındır beni.Hatırlatayım ben ilk motorunu sıfır alacaktın sen ilk binene sen olacaktın falan belki hatırlamana yardımcı olmuşumdur :wiinkk: Konumuza gelince söylediğin doğrudur hele ki o soba borusu takanlara apayrı bir gıçığımdır bitanesini görmüştüm bildiğin kafam kadar büyüktü hem kulağa zarar hem görünüşe zarar.Ama ben SS tarzı tutukunu aşığı olan biri olarak ss lere aşığım ondan dolayı diğer modelleri pek tutmuyorum.Sence ben bir ucuzundan bir cbr çakması alsam çelik motor gibi falan onu kullansam bu aradada para biriktiririm ve 2. motorum 0 olur.eğer şimdi ben bir motor alırsam 2. motorumun 0 olması çok zor ama böyle yaparsam 2. motorum 0 olmuş olur bu tür apaçilerle karşılaşmamış olurum nedersiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

ibrahim hayırlı olsun...vede kolay gelsin tabii...
------------------------
ben cbr a hiç bulaşma derim....yıl ve km sorun değil sonuçta parasıda ona göre düşer....ama bu cbr ların parçaları çok pahallıdır...
kuba alıpta 1 cbr parasını tamire verirsin diyenlere bakma derim....sonuçta bunlardan birini alıpta tamirciye 2 kuba parası bayılmakta var...
bence son çıkan çinlilerden -eski model olupta 2012 diye satılanlardan değil elbette- bir tane alsan cbr dan çok çok makbule geçer...
honda aslan parçasıdır vs tarzı laflar hep duyarsın bence fazlada sallama...dökük honda ocağına incir ağacı diker...
apaçi meselesine gelirsek cbr da değil ybr de de bolca mevcuttur...
bildiğin ustaya gösterme meseleside bence sakat...ustaların yarısına usta demeye en az bin şahit bulman gerekir....o km al kafan rahat olsun....
şu aralar 2eli iyi durumda mr vulture var...bir değerlendir derim...bence cbr dan daha havalı...ama bu kısmı zevkler ve renkler kısmına
girdiği için bir şey diyemem...memnun kalırsan uzun sürede değiştirmezsin....
sağlıcakla kal...
Sağolasın hocam ama Ben bir SS tutkunuyum yani kişiye göre onlardaha güzel SS ler güzel değildir bana göre SS ler güzel hani bir laf vardır renkler ve zevkler tartışılmaz diye aynen öyle oluyor.Bu arada karanlıkta yazıyorum bazı kelimeler yanlış eksik yazdıysam affola.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

temiz bi mobilet al daha mantıklı iş yapmış olursun üstelik satmak istesen dakikasında müşterisini bulursun..ya da bi titan ybr cbf de alınabilir
Hocam artık mobiletmi kaldı diyecem ama mutlaka vardır fakat ben bir SS severiyim daha doğrusu mobiletleri sevmem sözüm meclisten dışarı mobilete binmek bile istemem yani.

maxi97
03 Ağustos 2012, 03:19
3400e 2008 mdoel 18 bindeki cıbır 125i kaçırdığıma pişmanım. eğer ustan motora olur veriyorsa kaçırma. ybr bende biraz pişmanlık yarattı. çinli demiyorum bak "ybr" diyorum.

MotorHstası
03 Ağustos 2012, 03:55
3400e 2008 mdoel 18 bindeki cıbır 125i kaçırdığıma pişmanım. eğer ustan motora olur veriyorsa kaçırma. ybr bende biraz pişmanlık yarattı. çinli demiyorum bak "ybr" diyorum.
Sanırım sende benim gibi ss tutkunsun bende öyle bir ss yi kaçırıp sonra ybreye binsem bende pişman olurdum çünkü senin kalbin onu isterken bunu binmen bir hayal kırıkılığı olmuş seni gayet iyi anlıyorum umarım aynı durumu ben yaşamam.

TATLIHIZ
03 Ağustos 2012, 09:21
Git 0.bi köylü tipi motor al breton falan.. Ehliyete kadar onla takıl paranı biriktir sonra git bi cbr al.. bunu al..

kanmix_x
03 Ağustos 2012, 11:57
Ne o gene motormu alıyon İbrahim :P

MotorHstası
03 Ağustos 2012, 17:50
Git 0.bi köylü tipi motor al breton falan.. Ehliyete kadar onla takıl paranı biriktir sonra git bi cbr al.. bunu al..
Bakcaz artık bişiler ayarlıyom halen araştırıyom inşallah bişiler bulabilirim hayırlısı neyse o olsun diyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

Ne o gene motormu alıyon İbrahim :P
Öyle ya araştırıp MT ye soruyorum bakalım ne yapcaz kafam çok karışık bişiler ayarlıycaz inşallah :cat:

MotorHstası
03 Ağustos 2012, 23:12
GÜNCEL!!!!

MlhCnsz
04 Ağustos 2012, 00:40
Ibrahim ayni kafadaniz kardesim sen git abinle motora bak anladigim kadariyla oda motorlardan anliyor zaten, gerekli cevabi verir sana bende bi ustaya gostericem artik. SS ayri bi olay adam cross sever digeri ss sever dedigin gibi zevkler ve renkler tartisilmaz :) hayirli aksamlar hepinize.

MotorHstası
04 Ağustos 2012, 01:31
Ibrahim ayni kafadaniz kardesim sen git abinle motora bak anladigim kadariyla oda motorlardan anliyor zaten, gerekli cevabi verir sana bende bi ustaya gostericem artik. SS ayri bi olay adam cross sever digeri ss sever dedigin gibi zevkler ve renkler tartisilmaz :) hayirli aksamlar hepinize.
Aynen melih senin diğer konunada yorum yazmıştım aynı kafadayık :wiinkk: evet abim motordan iyi anlıyor onunla gidicez umarım sende bir tanıdık falan bulursun yoksam MT den bursada bir usta bulursan sana yardımcı olacaktır yoksa ustalar tanıdık falan olmayınca adam her motor bakmaya gittiğinizde ücret kesiyor yani 1-2 motor basan baya para gidiyor tanıdık birini ayarlamaya çalış:cat:.Seninle tanıştığıma memnun oldum MT deki çoğu konuda görmeye başladım seni.seninle uzun muhabbetlerimiz olacak nede olsa aynı kafadayık :thumleft:

babaçi
04 Ağustos 2012, 01:40
en azından km düzgünce yazmışlar,edermi etmezmi bilemem ama km düşük araçların nasıl düşük olduklarıda aşikar.

MotorHstası
04 Ağustos 2012, 01:47
en azından km düzgünce yazmışlar,edermi etmezmi bilemem ama km düşük araçların nasıl düşük olduklarıda aşikar.
Çok doğru hocam bazı ilanlar var gine 2005 model 5 bin 8 bin km yazıyor insan km düşürttüğünü bu kadar mı belli eder yani naptın sen ayda yılda bir mi bindin bu motosiklete derler adama o kadarı fazlaya kaçıyor bence en doğrusu adam akıllı yazıp koymak sonradan alan kişinin ahını almazsın sonuçta helala para yemiş olursun...