PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siz siz olun koltuğunuzu bırakarak kapatmayın

serseric
02 Ağustos 2012, 03:09
Evet beyler motorumu aldığımdan beri bırakınca çat diye koltuk kendisi düşerken kapanırdı hep böyle kullandım malesef son 2 gündür koltuk kapanmıyor ne yaptıysam yapayım olmuyor.Servise gittim adamlar baktı bunu bakımda geldiğinde uğraşmamız lazım dedi gerçi sanırım onlarda bişey anlamadı ama neyse sanırım yeni motorcu birçok arkadaşta benim gibi yapıyor ondan dolayı sizinde başınız ağrımasın :)

Birde nasıl oldugunu bilen varsa anlatsında bende yapayım bari :)

malikk
02 Ağustos 2012, 03:35
bir ara banada olmuştu bir tane patlattım kapandı sorada öyle bir sıkıntı yapmadı :):) şaka bir yana kilitte sıkıntı vardır halolur

ero__
02 Ağustos 2012, 09:40
Kilit yuvasına wd40 boca edile...

serseric
04 Ağustos 2012, 00:49
Kilit yuvasına wd40 boca edile...

malesef hocam hiç bir işe yaramıyor sanırım sorunum yayda(çok gergin)

Mengu16
04 Ağustos 2012, 00:58
Bizde scooter yada cub yok, koltuk derdi de yok :thumleft:

ozgurakman
04 Ağustos 2012, 01:05
çinli scooterlarda koltuk kilidi arızası standarttır, ücrete dahildir. bu yüzden kafana pek takma :)

serseric
04 Ağustos 2012, 01:46
çinli scooterlarda koltuk kilidi arızası standarttır, ücrete dahildir. bu yüzden kafana pek takma :)

hayırlısı hocam olabilecek bir sorun gibi bende hallederim ama işte uygun yay lazım ,aslında bi torna makinesi olsa yayımı çekerimde

piyanist_irf
04 Ağustos 2012, 02:15
hayırlısı hocam olabilecek bir sorun gibi bende hallederim ama işte uygun yay lazım ,aslında bi torna makinesi olsa yayımı çekerimde

tornada yay cekebilen adam koltuk. kilidini yutmasi lazim :)))

MotorKafa
04 Ağustos 2012, 02:27
Nerde oturduğunu bilmiyorum ama, Şirinevler'de motosay var.
Oraya bir götür derim. Muhtemelen anlar o ustalar.
Gerçi koltuk kaplama işiyle falan uğraşıyorlar ama o da ellerinden gelir diye düşünüyorum.

serseric
04 Ağustos 2012, 03:15
Nerde oturduğunu bilmiyorum ama, Şirinevler'de motosay var.
Oraya bir götür derim. Muhtemelen anlar o ustalar.
Gerçi koltuk kaplama işiyle falan uğraşıyorlar ama o da ellerinden gelir diye düşünüyorum.

malesef hocam şu an adanadayım :)

tornada yay cekebilen adam koltuk. kilidini yutmasi lazim :)))

hocam meslek sahibiyim ama bırakalı 2-3 sene oldu yayı bulmak için uğraşmaktansa servise götürmek daha kolay geliyo:)