PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya Sürücü Kursu Tavsiyesi

TheAzReaL07
30 Temmuz 2012, 09:14
Merhaba arkadaşlar Acaba antalya tercih edebileceğim güvenilir bi sürücü kursu öneriniz varmı ? şunun için soruyorum çoğu yok direksyon parası yok şu parası vs adı altında para istiyormuş ilk baştan iyi bi yere gitmek ve böyle şeylerle karşılaşmamak daha iyi olacaktır. Önerileriniz için şimdiden teşekürler :):queen:

TATLIHIZ
30 Temmuz 2012, 09:15
İstiyi tabi :) 50 Tl direksiyon 50 tl sınav parası :)

TheAzReaL07
30 Temmuz 2012, 09:19
İstiyi tabi :) 50 Tl direksiyon 50 tl sınav parası :)
istese de izzet birine sordum sadece kurs ücretine 350 dedi hesapladı filan en aşağı 750 diyo adam insaf dedim ya :)

Berat77
30 Temmuz 2012, 09:34
Forumda cakalaz diye bi abi var onun sürücü kursu var galiba ulaşabilirsen bi mesaj at belki iyi tavsiyeler verebilir iyi bi abi

TheAzReaL07
30 Temmuz 2012, 09:45
Forumda cakalaz diye bi abi var onun sürücü kursu var galiba ulaşabilirsen bi mesaj at belki iyi tavsiyeler verebilir iyi bi abi

antalyadamı acaba biliyormusunuz ?

fat280
30 Temmuz 2012, 09:47
mehmet motor öğretme parası altında para isterlerse ben biliyorum gerek yok dersin :P

inş. gönlüne göre bir kurs bulursun

TheAzReaL07
30 Temmuz 2012, 09:50
mehmet motor öğretme parası altında para isterlerse ben biliyorum gerek yok dersin :P

inş. gönlüne göre bir kurs bulursun

o konuda sıkıntım allaha şükür fatih abi :) adam 750 lira hesap çıkarınca şaşırdım ama :D

fat280
30 Temmuz 2012, 09:56
o konuda sıkıntım allaha şükür fatih abi :) adam 750 lira hesap çıkarınca şaşırdım ama :D

ben 2006 da aldım o zaman bile 550 tl yi bulmuştu benim

TheAzReaL07
30 Temmuz 2012, 10:02
ben 2006 da aldım o zaman bile 550 tl yi bulmuştu benim

(tatlıhız) izzet daha yeni alıyo 550 lira tutmuş toplamda fatih abi ?

TATLIHIZ
30 Temmuz 2012, 10:33
(tatlıhız) izzet daha yeni alıyo 550 lira tutmuş toplamda fatih abi ?

Normalde kurs 300 tl cikartma 250 (550)tutuyor ben 250 yazildm kursa cikartma 250 (500) tutucak

brds
31 Temmuz 2012, 13:13
yazan sürücü kursu ben oradan aldım kiminle konuşursan konuş ehliyeti cebime koyması tam ne kadar diyerek konuş...sonradan
yüzsüzce ama şu parası dahil değildi derler...
-----2488202----bi ara...sağlamdır...

serdar23_Bilgem
31 Temmuz 2012, 13:26
Bulunduğun ilde, zahmet edip üç beş kursa uğrasaydın daha sağlıklı bir fikir edinebilirdin aslında.

Genelde kursa ödenen eğitim ücreti + dış masraflar olarak iki bölüme ayrılıyor.

Kurs ücreti, bulunduğun ile göre değişkenlik göstermekle beraber, B sınıfı için alacağın eğitimin saatini sormakta fayda var. Düşük ücret söyleyen kurs, ister istemez direksiyon eğitimini kısa tutarak bunu telafi etmeye çalışacaktır. Bu sebeple kursiyerler ücretten önce eğitimin niteliğini sorgulamalı.

Dış masraf olarak 55 lira civarı yazılı harcını, 60 lira civarı direksiyon harcını, şoförler cemiyeti evrak ücretini (Bunu talep etmeyen kurslar da olabiliyor.) Maliyeye TC kimlik numarasıyla yatırılan 290 Lira B sınıfı harcını, Trafik tesçile ödenen 87 lira kart ücretini sayabilirim.

.

kanmix_x
31 Temmuz 2012, 13:26
Kurs parası kursuna göre değişir diğer şeyler sabittir maliye trafik vb

Ben 150 tl ye kayıt oldum 1 Eylül de sınavım var

TheAzReaL07
31 Temmuz 2012, 17:27
yazan sürücü kursu ben oradan aldım kiminle konuşursan konuş ehliyeti cebime koyması tam ne kadar diyerek konuş...sonradan
yüzsüzce ama şu parası dahil değildi derler...
-----2488202----bi ara...sağlamdır...

zaten tam fiyat öğrenmeden kayıt yaptırmam :) sürücü kursları da bi arayip birine sordum 750 tl fiyat çekti birisi fiyat bile vermedi o kadar ısrar etmeme rağmen hatta kuzen fiyat vermedi dediğim kursa kayıt yaptırdı bakalım nolacak hakan abi yazan sürücü kursuna da sorayım önerin için teşekürler :):queen:

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:22 ----------

Bulunduğun ilde, zahmet edip üç beş kursa uğrasaydın daha sağlıklı bir fikir edinebilirdin aslında.

Genelde kursa ödenen eğitim ücreti + dış masraflar olarak iki bölüme ayrılıyor.

Kurs ücreti, bulunduğun ile göre değişkenlik göstermekle beraber, B sınıfı için alacağın eğitimin saatini sormakta fayda var. Düşük ücret söyleyen kurs, ister istemez direksiyon eğitimini kısa tutarak bunu telafi etmeye çalışacaktır. Bu sebeple kursiyerler ücretten önce eğitimin niteliğini sorgulamalı.

Dış masraf olarak 55 lira civarı yazılı harcını, 60 lira civarı direksiyon harcını, şoförler cemiyeti evrak ücretini (Bunu talep etmeyen kurslar da olabiliyor.) Maliyeye TC kimlik numarasıyla yatırılan 290 Lira B sınıfı harcını, Trafik tesçile ödenen 87 lira kart ücretini sayabilirim.

.

zaten 2 tanesine sordum birisi 750 tl dedi diğeri fiyat vermedi ısrar etmeme rağmen :) ben de araştırayım dedim :) yoksa direk konu açmam buraya cevabınız için teşekürler :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

Kurs parası kursuna göre değişir diğer şeyler sabittir maliye trafik vb

Ben 150 tl ye kayıt oldum 1 Eylül de sınavım var

150 tl güzel fiyatmış da herşey dahil mi ofiyata standart ücterler haric misal sizden kurs bu paranın dışında bişey istedimi ? cevabınız için teşekürler :)

TheAzReaL07
31 Temmuz 2012, 19:50
güncel.....

TheAzReaL07
01 Ağustos 2012, 08:08
güncel......

kanmix_x
01 Ağustos 2012, 11:38
B sınıfı ehliyete yazılırken 450 liraya kurs parası isteyende vardı 250 lira isteyende

Yılbaşından sonra kurs paraları 3\2 zamlanacak ve ehliyet almak zorlaşacak işkence haline gelecek dedi kurs müdürü bir an önce yazılın ben kurs müdürünün yalancısıyım :wiinkk:

Yazılı ve direksiyon eğitimlerine çağırır tüm bunlar kurs parasının içinde zaten ayrı bir ücret talep etmez

TheAzReaL07
01 Ağustos 2012, 18:09
B sınıfı ehliyete yazılırken 450 liraya kurs parası isteyende vardı 250 lira isteyende

Yılbaşından sonra kurs paraları 3\2 zamlanacak ve ehliyet almak zorlaşacak işkence haline gelecek dedi kurs müdürü bir an önce yazılın ben kurs müdürünün yalancısıyım :wiinkk:

Yazılı ve direksiyon eğitimlerine çağırır tüm bunlar kurs parasının içinde zaten ayrı bir ücret talep etmez

Allahtan yılbaşından önce yazılacam kardeşim :) yoksa baya bi çekeceğim varmış :)