PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Feyizoğlu ile ilgili bir sorum olacak

rapidhacker5
15 Haziran 2012, 21:01
http://www.feyizoglu.com/FF370-ceneden-Acilir-Kask-Beyaz_47030.html#0 arkadaşlar bir arkadaşımıza kask alacağız.fakat alnının ölçüsü 58 cm şimdi medium gibi ama kalıplar sıkı galiba biz large mı alsak medium mu? feyizoğluna mesaj attım kaç kere birine bile cevap alamadım sadece bu kask ile ilgili değil öncedende.Arayıp soramadım kontör de yoktu.neyse ellerinde bu bedenlerden hangisinin olacağını nasıl öğrenebiliriz? kask beyaz olmalı kesinlikle

blt_59
15 Haziran 2012, 21:05
telefon edin en saglıklısı bu,biz 2 kask 2 mont aldık,kalıpları dar olan modellerde önerileri oluyor ve alakalılar,dı o zamanlar 3 sene oldu biz alalı ama kesinlikle ciddi çalışıyorlar,degişimdede sorun çıkarmıyorlar..

rapidhacker5
15 Haziran 2012, 21:08
fakat o kadar kargo parasını gözüm yemiyor geri gönderimi ve geri yenisinin gelmesi vs

motorcu48
15 Haziran 2012, 21:13
sıkı olsun bi kaç kullanım sonra genişliyo içi

bnm için ideali mediumdu ama bana s beden oldu buda ilginçtir

rapidhacker5
15 Haziran 2012, 21:22
inşallah hadi bakalım ama feyizoglunun iletişimini düzeltmesi gerekli bence

motorcu48
15 Haziran 2012, 21:37
düzeltmesi gerekiyor tabiki
diğer başka motorcular internete online destek kurdular demekki onlar daha farkına varamamışlar

drive
15 Haziran 2012, 21:40
inşallah hadi bakalım ama feyizoglunun iletişimini düzeltmesi gerekli bence

Ben de mail yoluyla soru sordum kendilerine, üstelik web sitelerinin kullanımıyla ilgili bir sorundu, yani dikkate alsalardı belki daha kullanışlı olacaktı web siteleri ama bana da geri dönüş yapmadılar. Çok sorun değil alışveriş yapacak başka yerler de var. Müşterisini adam yerine koymayanlara tahammülüm yok, eğer maillere cevap vermeyeceklerse iletişim kısmına mail adresi yazmasınlar. :farao:

my91
15 Haziran 2012, 22:21
Allahallah bence gayet ilgililer, hatta en ilgili ve sıcak motosiklet mağazası diyebilirim. Mail atıp fuar bileti istediğimde bana hemen cevap verip kargoladılar iki sene de. Alışverişlerim de oldu hiç sorun yaşamadım.

kanmix_x
15 Haziran 2012, 22:41
Her hangi bir mağazaya gir bak kasklara ölçülerine felan adam yardımcı olur sana

Daha sonrasından beyenmedim şöyle bir dolaşayım geleyimde ayrıl ordan

Bu sayede kask beden numaranı öğrendin :king:

SonpoL
16 Haziran 2012, 00:22
Yoğunluklarından dolayı cevap verememiş olabilir veya attığınız mesajlar gözlerinden kaçmış olabilir. Feyizoğlundan yıllardır alış-veriş yaparım. Benim gözümde en iyi online mağazaların başını çekenlerdendir :). En garanti yol, aklınıza takılan her hangi bir şeyi telefon aracılığı ile sormanızdır.

rapidhacker5
16 Haziran 2012, 00:56
ben esnafligina bisey demedim dememde on numaralar bilirim.ama maillere bakmiyorlar ya da bir sorun var 10 kiside maile bakamiyorsa sorun var demektir

-ZERO-
16 Haziran 2012, 01:22
Allahallah bence gayet ilgililer, hatta en ilgili ve sıcak motosiklet mağazası diyebilirim. Mail atıp fuar bileti istediğimde bana hemen cevap verip kargoladılar iki sene de. Alışverişlerim de oldu hiç sorun yaşamadım.

iki senede kargoladılar derken :silent:

my91
16 Haziran 2012, 02:04
iki senede kargoladılar derken :silent:
İki senede değil, iki sene de. :) 2011 ve 2012 fuarları için.

zaferas3
17 Haziran 2012, 20:16
ls2 ff370 modelinin titanyum rengini 2 gün önce hudson deri'den deneyerek aldım. kalite olarak güzel bir ürüne benziyor.tek kusuru boyutları oldukça büyük, koca kafalı uzaylı gibi oldum. benim ölçüm 60 cm. xl bedeni kafama anca oldu. L beden kafamdan geçmedi. hatta çeneyi açmadan yine de takamıyorum. beden seçimi olarak umarım yardımcı olmuşumdur. ayrıca inşallah şu an sipariş vermemişsindir. çünkü tek çekim veya havale ile hudson deri'de 175 tl.