PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mobilet

bobobobommm
14 Haziran 2012, 00:52
Öncelikle herkeze merhaba.Mobilet toplamak istiyorum fakat bana ne kadara patlayacağını bilmiyorum.Bu tutkum 1-2 yıldan beri devam var fakat bir türlü alma yada toplama şansım olmadı. 125 tl param var fakat çalışıyorum 5 güne kadar 170 tl para olur.Mobiletin fazla basması önemli değil 80-90 yeter.Fakat çamurluğunu çıkarmak istiyorum yani alçak olmasını istiyorum.Buralarda 2-3 yer topluyor acaba maaliyeti ne kadar olur ? Bir kaç önemli fikir paylaşırsanız çok sevinicem.İyi forumlar.

Karlıyollar
14 Haziran 2012, 01:10
Ustalara sor dostum :) ne desek yalan olur şimdi

mehmet1994
14 Haziran 2012, 01:15
Mobilet toplaman ortalama iyi birşey istiyorsan 400 500 arası tutar ama dediğiim gibi iyi bir mobilet çokta iyi degil yani aklında şimdi süper bir mobilet olusmasın ama kıytırık dersen 250 300 arası toplarsın benim bir sürü arkadaşım topladı ama 10 kişi topladıysa 8 i polise kaptırdı çok durduruyorlar benden sölemesi.:cat:

brds
14 Haziran 2012, 02:10
arkadaşım 20.04.2011üye olmuşsun... bir gün sonra bir başlık açmışsın tam metni aşağıda...
--------------------------------------------------------------------------------------
manisadanım mobilet
selam arkadaşlar ben foruma yeni üyeyim . daha çaylağım 2,5 haftalık bir ilqim var mobiletlere ben öğrenciyim e mağlum öğrenciyiz fakiriz :D :D ben mobilet toplamak istiyorum en az ne kadar para harcayabilirim . tekli olabilir 80-90 bassın yeter . 40 tl param var . ( tabiki az artıcak zaten ) yardımcı olursanız sevinirim .
tipi şöle bşy olucak : http://www.google.com.tr/imgres?imgu...w=1020&bih=548
şimdiden herkeze teşekkürler
-------------------------------------------------------------------------------------
Bu konuya 0 cevap yazıldı ve 643 kere görüntülendi
---------------------------------------------------------------------
aradan 14 ay geçmiş gelişme var....
2 cevap yazılmış...o söylediğin ustalar şehrin çok dışında galiba...kolay gelsin...