PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sirkeci de motosiklet yayaların arasına dalmış

kim
13 Haziran 2012, 14:31
Olay sirkecide olmuş tam ordan geçerken motosikleti görünce durdum ,yanlış öğrenmediysem motosiklet yayaların arasına dalmış ve 2 yaralı görebildim,motosiklet sürücüsü kaçmış

k8FG6CiBwzg

lHYY7c3UBSw

RunemagicK
13 Haziran 2012, 14:48
yahu nasıl kaçıyorlar. vicdandan bahsetmiyorum, o kadar insanın arasından nasıl kaçabiliyorlar, kimse görmüyormu. motoruda bırakmış galiba, yayan kaçmış

Ramazan Can
13 Haziran 2012, 14:54
bu ne biçim iş yaw..........bunda hiç vicdan yokmu... hadi olbu bir kaza haklsın veya haksızsın orda yatanlar can ... neyse ben pc arkasından basayım küfürü...

Ap&ManLy
13 Haziran 2012, 14:57
Ayıp ayıp bunun gibi insanlar yüzünden tüm motosiklet sürücülerinin adı lekeleniyor. :( Bide motosikleti bırakıp kaçmış.

zeda3000
13 Haziran 2012, 14:59
Motor Ducati monster. Plaka 67 ile bitiyor sanirim , tam goremedim. Surucunun kacmasi hayli ilginc bir durum. Plaka belli aninda enselenecek sonucta. Acaba motor calintimiydi?

Ramazan Can
13 Haziran 2012, 15:02
Motor Ducati monster. Plaka 67 ile bitiyor sanirim , tam goremedim. Surucunun kacmasi hayli ilginc bir durum. Plaka belli aninda enselenecek sonucta. Acaba motor calintimiydi?

bak bu aklıma gelmedi... yada evrak eskiği yüzünden olmasın.. ehliyet falan gibi... sonuç ne olursa olsun insanlarda yerde yatıyor.......

Chronix
13 Haziran 2012, 15:13
Acaba olay nasıl gerçekleşti.. yayaların arasına daldı diye yazınca herhalde kaldırıma filan çıktı diye düşündüm ama ışıkların bulunduğu yaya geçidinin orda hatta motorun durduğu yerde oldu ise olay tam yolun ortası.. acaba bazıları yol boş veya araç uzakta diye düşünüp yola atlamış olabilirler mi?

yasdal
13 Haziran 2012, 15:15
calmis olabilir.

zeda3000
bak bu aklıma gelmedi... yada evrak eskiği yüzünden olmasın.. ehliyet falan gibi... sonuç ne olursa olsun insanlarda yerde yatıyor.......

Motor eski kasa monster , Ducati suruculerinin cogu duzgun binen suruculerdir. Motorlarina deger verirler. Hatta egzozlari degistirilmis bu motorun . Bir kac eski kasa 600 monster ellerde surunuyor o kadar. Surucunun kacmasi cidden cok garip. Yaptigi buyuk bir suc ama dedigim gibi bu isin icinde baska bir sey var. Ehliyetsiz yeni yetme biri de olabilir.

Ducati agresif bir motordur. Gazlamasi japonlara hic benzemez. Kontrol etmesi cok daha zor gazi acinca. Nasil bir aptallik yapmis ki bu insanlari yaralamis. MOBS kameralari yakinda basinda cikar.

anaconda84
söylenecek tek şey yüz karası. Allah yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar versin

kim
Evet motoruda bırakmış kaçmış muhtemelen ehliyetsiz yada halkın tepkisindende korkmuş olabilir

http://img585.imageshack.us/img585/7022/snapshot20120613141637.jpg

Karlıyollar
13 Haziran 2012, 15:16
O adama insan bile demek yanlış hatta hayvan bile desek hayvanlara hakaret ederiz vicdansız yaratık.

serkan1987
13 Haziran 2012, 15:23
genelde kaçan sürücü can güvenliği açısından karakola kaçar.umarım sürücüsü bu nedenle kaçmıştır yoksa aksinde çok ayıp etmiştir.

Tolga Can
13 Haziran 2012, 15:25
Kaçtığına göre motor çalıntı. Yoksa hangi motorcu motorunu bırakıp kaçar ki ?

G.emre
13 Haziran 2012, 17:16
Önce frene basmak yerine gaz verip, sonra yardım etmek yerine tabana kuvvet. Helal

Asha
13 Haziran 2012, 17:35
Plaka No 34HJN67 Marka DUCATI Model1998
Sahiplik Belge Tarihi01/07/2011
Tescil Birimi KADIKÖY-İSTANBUL
Renk 1SİYAH Renk 2 BİLİNMİYOR Cins
MOTOSİKLET Çalıntı mı?HAYIR
Hak Mahrumiyet iYOK

inzell
13 Haziran 2012, 18:06
Lanet olası gazcılar diyorum kızıyorsunuz. :)

GP500-1st
13 Haziran 2012, 18:19
İnsanların linç edecek gibi kaza yapan motosikletliye saldıracağını düşünmüyorum..
Aklımdaki iki ihtimal: Motosikleti ödünç aldı plaka sahibine yıkmaya çalışıyor yada yine sahibi değil ve ehliyeti yok! Zaten kazada acemi işine benziyor.

Kamyon sürücüsü gibi kaçmış herif yahu işe bak!

jeansatar
13 Haziran 2012, 18:23
Kaçtığına göre motor çalıntı. Yoksa hangi motorcu motorunu bırakıp kaçar ki ?

arkadaşlar bakıp kayıtlara yazmışlar zaten birkaç mesaj önce
motor çalıntı değil,
ama bu işi yapan toy delikanlı .ÖT KORKUSUNDAN kaçmış motorunu da öylece bırakmış ortalık yerde,
işte bu tip kendini bilmezler de bizleri temsil ediyorlar toplumun gözleri önünde,çok yazık çooook....

serkan1987
13 Haziran 2012, 18:34
arkadaşlar bakıp kayıtlara yazmışlar zaten birkaç mesaj önce
motor çalıntı değil,
ama bu işi yapan toy delikanlı .ÖT KORKUSUNDAN kaçmış motorunu da öylece bırakmış ortalık yerde,
işte bu tip kendini bilmezler de bizleri temsil ediyorlar toplumun gözleri önünde,çok yazık çooook....

aynen katılıyorum,şimdi toplum gözünde bi kez daha suçluyuz