PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşim dolayısı ile.

Ap&ManLy
13 Haziran 2012, 12:19
Beyler işim dolayısı ile; Haftanın en az 4 günü işe takım elbise yada casual style şeklinde gitmek zorundayım. ''İyi tamam güzel'' dediğinizi duyar gibiyim ama Altımda Yzf R-125 olacak sizce çok mu komik olur? :thumleft:

Dip not: Korumalıklarım tamam.

Karlıyollar
13 Haziran 2012, 12:33
Biraz komik olur açıkçası ceket arkandan falan sallanır :D :D

Ap&ManLy
13 Haziran 2012, 12:35
Biraz komik olur açıkçası ceket arkandan falan sallanır :D :D

Aslında Takım elbise arada bir giyerim genellikle casual ama oda kılasik bi tarz. :)

serkan1987
13 Haziran 2012, 12:39
valla ben takımla birlikte motoru kullanıyom gayette havalı oluyorum he :)

tomass
13 Haziran 2012, 12:41
Ceketi işyerinde bırakıp gömlek üzerine mont giyersen hiç de komik durmaz.

KUVVETMİRA
13 Haziran 2012, 12:42
"casual style" viennus gamme da corstiaum??

erro
13 Haziran 2012, 12:47
ceket kravat şart ise ceketi iş yerinde bırakıp dizlik kullanıyosan altına kanvas ya da keten pantolonla durumu kurtarabilirsin..kumaş pantolona dizlik kırış kırış eder...

Ap&ManLy
13 Haziran 2012, 12:47
"casual style" viennus gamme da corstiaum??

? (10 karakter)

Ramazan Can
13 Haziran 2012, 12:49
valla ben her türlü binerim...

karapara
13 Haziran 2012, 12:50

Yazın terletmeyen GÖMLEK ve MONT icat edilmiş... hala salak gibi arabayla gidiyommm terlerim diye...

arca94
13 Haziran 2012, 12:57
O da bi şey mi? Ben okuldaki mezuniyet töreni öncesi sınıfçak fotoğraf çekilmeye gittim.

Cübbeyi kep filan taktım. İş bitti törene yetişçez. Çok zor geldi soyunmak. Kepi çıkardım, taktım kaskı. Cübbeyi de arkada serbest bıraktım.

Giderken hani olur ya filmlerde krallar, kahramanlar filan at üzerindeyken pelerin uçuşur.. Aynısı oldu. :mrgreen:

Şehir içinden geçtim millet ne bu diye bakıyor. Sonra e-5 e çıkıp okula yöneldim 80-90 filan gidiyorum.. Millet iyice bi garip baktı.

Sonra okul içine girdim. Herkes bi döndü baktı sonra gülmeye başladılar. Ben de motordan inip "Yeaah!" diye bağırdım.. :queen:

Üstüne ceketi filan kırıştırmayacak şekilde bi mont giyersen zaten o kadar belli olmaz. Ama parlak sivri burun ayakkabıyla düşünemiyorum.. :mrgreen:

zenon
13 Haziran 2012, 13:02
Beyler işim dolayısı ile; Haftanın en az 4 günü işe takım elbise yada casual style şeklinde gitmek zorundayım. ''İyi tamam güzel'' dediğinizi duyar gibiyim ama Altımda Yzf R-125 olacak sizce çok mu komik olur? :thumleft:

Birkez motora tam takım klasik kesim binmek zorunda kaldım arkadasın yanına gittim g.... ile güldü :D ama ceketi ve klasik ayakkabıyı işte bırakıp pantolunu sırt cantanda taşıyıp işte değişince sorun degil zaten gömlek günlük değişiyor cok dert etmeye degmez şimdi servisle gidip geliyorum işe yarın motorla gelcem planım bu ;) sanda tavsiye ederim 1 yıl kadar boyle gittim geldim cok sorun degil.

Ap&ManLy
13 Haziran 2012, 13:02
O da bi şey mi? Ben okuldaki mezuniyet töreni öncesi sınıfçak fotoğraf çekilmeye gittim.

Cübbeyi kep filan taktım. İş bitti törene yetişçez. Çok zor geldi soyunmak. Kepi çıkardım, taktım kaskı. Cübbeyi de arkada serbest bıraktım.

Giderken hani olur ya filmlerde krallar, kahramanlar filan at üzerindeyken pelerin uçuşur.. Aynısı oldu. :mrgreen:

Şehir içinden geçtim millet ne bu diye bakıyor. Sonra e-5 e çıkıp okula yöneldim 80-90 filan gidiyorum.. Millet iyice bi garip baktı.

Sonra okul içine girdim. Herkes bi döndü baktı sonra gülmeye başladılar. Ben de motordan inip "Yeaah!" diye bağırdım.. :queen:

Üstüne ceketi filan kırıştırmayacak şekilde bi mont giyersen zaten o kadar belli olmaz. Ama parlak sivri burun ayakkabıyla düşünemiyorum.. :mrgreen:

Baya komikmiş millet bence imrenmiştir. :) Ayakkabı seçimim genellikle süet yada mat renkler oluyor.

K o r @ y
13 Haziran 2012, 13:57
takım elbiseni iş yerinde bırak, normal spor kıyafetlerinle işe gidip gelebilirsin...
yani iş kıyafetin iş yerinde kalsın

F54
13 Haziran 2012, 14:23
takım elbiseni iş yerinde bırak, normal spor kıyafetlerinle işe gidip gelebilirsin...
yani iş kıyafetin iş yerinde kalsınAbisi adama sorsana ilk önce is yerinde soyunma odası dolabı mevcut mu diye adam sanki bilmiyordu eşya lari is yerinde bırak
Mayi

Raphae1
13 Haziran 2012, 14:27
yani iş kıyafetin iş yerinde kalsıntam yazacaktım ,baktım yazılmışı var. Ben aynen böyle yapıyorum. :)

K o r @ y
13 Haziran 2012, 14:29
Abisi adama sorsana ilk önce is yerinde soyunma odası dolabı mevcut mu diye adam sanki bilmiyordu eşya lari is yerinde bırak
Mayi

ulem atın arka ayakları, tuvalette mi yok :queen:

sedici
13 Haziran 2012, 14:35

cumartesi sabahları yayınlanan hilury duff filmleri gibi bi görüntü olmuş, keşke fotoraf olaydı :queen:

ZIPPIRMAN
13 Haziran 2012, 14:43
valla ben her türlü binerim...

Bendede bir çıplak kaldı
bir ara onu deneyeceğim.

F54
13 Haziran 2012, 14:47
ulem atın arka ayakları, tuvalette mi yok :queen:Abisi tuvalette kıyafet değiştirilmez koy mü zannettin koskoca metropol orası millet munasip bı yeriyle güler

arca94
13 Haziran 2012, 14:50
cumartesi sabahları yayınlanan hilury duff filmleri gibi bi görüntü olmuş, keşke fotoraf olaydı :queen:

Giderken arkadaşların yanından geçtim işte, öncesinde de ben motorla geliyom demiştim..

Okulda sordum fotoğraf çektiniz mi? diye. Yoo dediler. Dedim hay ben sizin çapraz bağlarınızı.. :mrgreen:

Ap&ManLy
13 Haziran 2012, 14:51
Ben kafama koydum giyinip gidecem. :) Gülen gülsün ***. Buda bizim sitilimiz. :cherry:

Tolga Can
13 Haziran 2012, 15:21
Kıyafetle zor olur. Kırışır. Bende iş yerine resmi kıyafetle gidip gelmek zorundayım.
İş yerimde pantalon ve gömlek asacak bir tek çengelim var. ayakkabılarıda yangın dolabına koyuyorum. :P
iş yerine şort (Diz korumalık), Üst kollu aklet (Body Armor) Kask eldiven geliyorum. Odaya giriyorum. çıkıyorum. SÜPERMEN :thumleft:
Umarım seninde soyunma kabinin vardır. En azından eşya bırakacak bir dolabın olsun.

anaconda84
13 Haziran 2012, 15:31
vallahi hocam bende bende motor varken bende takım elbisenin üzerine giyiyordum montumu filan hiçte tuhaf durmuyordu.dizliklerimi de pantolonun altından kullanıyordum işyerinde çıkarıyordum.

burdurlu1985
13 Haziran 2012, 23:15
Siz anlatmisken bende anlatayim bari
nikaha takim elbise gidim klasik tarz da motorla gittim pek bisi yok
ama donuste evliydim artik karimi da aldim kaski tak yallah burdur sokaklarinda dolas takim elbiseli bay-bayan polis durdurdu meraktanmis megerse
-takim elbiseyle tek gittin
simdi iki kisi geri donuyon bu kiyafetle motor mu kullanilir
-niye kullanilmasin giderken bekardim simdi evli
dugunden sonra da balayina gidecegiz motorla onde ben damatlik arkada esim gelinlik giyecegiz:-):-):-):-)
-hey yarabbim allah akil ihsan eylesin dedi gulusmelerden sonra

kirlicorap
14 Haziran 2012, 00:40

katılıyorum, lisedeyken ben de ceketi okulda bırakırdım :D

ayrıca o motosiklete don-atletle bile binsen sıkıntı olmaz :)

valvole
14 Haziran 2012, 00:59

Casual style :silent: O ne ki ?

brds
14 Haziran 2012, 02:12
takıma çapır daha iyi gider ama ss olsun bu seferlik...
-----------------------------------------------------------
kask geldimi....