PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ls2 kulak ugultusu

metin6gs
13 Haziran 2012, 01:01
s.a tüm forum alemie iyi akşamlar arkadaşlar

motorumla birlikte ls2 marka kaskımı 125 tl ye almıştım ilk motorum oldugundan dolayı ilk kaskım çok hoşuma gitmişti şuan 800 km civarı yol yaptım ve artık bunalmaya başladım kaskın içindeki ıslık sesi ugutluyu hiç bir türlü kesemiorum araştırdıgım kadarıylada kesimiyormuş bunun gerçekten bir yolu yokmu ??
yok derseniz yeni kask almayı düşünicem içine ses almayan cinsten bi kask fazla fiyatlı olmamak kaydıyla ne önerirsiniz 150 civarı olursa iyi 200 ze biraz çıkmak zamanımı alır bi kaç ay sonra anca alabilirim bu duruma göre ne marka ne model önerirsiniz ??

Arda_Karaca
13 Haziran 2012, 01:04
Benim LS2 kaskımda çok fazla rüzgar sesi alıyor içeriye. Şehir içi hariç bir yere gideceksem kulak tıkacı kullanıyorum. Belki sizinde sorununuza bir nebze çözüm olabilir.

Slayerrr
13 Haziran 2012, 01:09
Zaten pahalı kaskların orta halli bir kasktan en büyük farkları daha konforlu olmaları. 150-200 TL civarında alacağın herhangi bir kask biraz daha sessiz olabilir ama olağan üstü bir fark bekleme.

kujumax
13 Haziran 2012, 01:15
Camdan Ses Alıyor Camı Cıkar ve güzelcene cam takma yerini temizle ve oraya plastik bişeylerle tıkamaya bak.

serseric
13 Haziran 2012, 02:09
bende ls2 riviera alıcam onda uguldama sesi olmaz çünkü açık kask