PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : eğitim şart

alikan
12 Haziran 2012, 22:10
selamlar

arkadaşlar eğitim cd'si yada programı varmıdır similasyon olsun yada teknik metin olsun fark etmez şu aralar evde tekim çok canım sıkılıyo açıp kitap okumak istiyorum ama evde kitap yok neyse mesela motor eyitimi konu edinmiş bir makale yada motor temel özelliklerini anlatan ve öğreten bir similasyom bir video elinizde hiçmi bişey yok olmadı kendi başınızdan geçenleri yazında hemn güzel bilgi ediniyim hemde zaman geçsin başkalarınada yararı dokunur

Karlıyollar
12 Haziran 2012, 22:14
Youtubede altın elbiseli adamı izle :)

mehmet1994
12 Haziran 2012, 22:17
http://www.meb.gov.tr/sinavlar/detay.asp?ID=24&ID2=1&ID3=24 Buradan geçmişte çıkan sınav sorularını çözmeye ne dersin?:silent::thumleft:

canerol
12 Haziran 2012, 22:51
Youtubede altın elbiseli adamı izle :) :cat: + 10 karakter :)

serkanunal
12 Haziran 2012, 23:35
10 karakter ne demek

sedici
13 Haziran 2012, 00:07
On karakterden kisa mesaj yazamiyosun forumda :)

Mengu16
13 Haziran 2012, 00:11
Test Drive Unlimited(TDU) indir. Adada biraz gezin araba yarışlarına katıl, bütün araç showroom'larını bulup gezdiğin zaman motosiklet galerileri kullanıma açılıyo. Bu oyunda motosiklet kullanmak gerçekten keyif veriyo, motosikleti virajlarda yatırabiliyosun ve kontrolü ciddi ustalık istiyo. 360 km'lik ada turunu motosikletle yapmışlığım ve kazanmışlığım var. Zaten o oyunu bir kere bitirmişliğim var, hızımı alamadım TDU'dan sonra TDU2 çıkınca onuda hemen indirdim 3 haftada oynayıp bitirdim.

Karlıyollar
13 Haziran 2012, 10:03
Test Drive Unlimited(TDU) indir. Adada biraz gezin araba yarışlarına katıl, bütün araç showroom'larını bulup gezdiğin zaman motosiklet galerileri kullanıma açılıyo. Bu oyunda motosiklet kullanmak gerçekten keyif veriyo, motosikleti virajlarda yatırabiliyosun ve kontrolü ciddi ustalık istiyo. 360 km'lik ada turunu motosikletle yapmışlığım ve kazanmışlığım var. Zaten o oyunu bir kere bitirmişliğim var, hızımı alamadım TDU'dan sonra TDU2 çıkınca onuda hemen indirdim 3 haftada oynayıp bitirdim.

TDU2 süper oyundu sesler falan süper Burnout paradise ultimatede güzel 4 tane motor var şehir içinde gezilebiliyor dağ yolları falanda var