PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor hakkında bilgi istiyorum

birol özcan
12 Haziran 2012, 18:06
Selamün aleyküm ;

2011 model Motoran windy 125 ?

nasıl bi motordur almalıyım sizce ? ilk çıkardığı acemi motorlardan biri diyolar ama cevaplarsanız sevinirim :)

DarkSeleCT93
12 Haziran 2012, 18:40
2.el yamaha ybr al
bu mundara bulaşma :)

birol özcan
12 Haziran 2012, 18:42
o kadar mı kötü :)

ferhatkars
12 Haziran 2012, 18:48
yalnız ybr alırken de dikkat et...kuryeden çıkma döküntü bi motora denk gelirsen çinliyi mundarı mumla ararsın...
şuanki çinliye vereceğin paraya da kesinlikle iyi bir ybr alamazsın bunu da bil...

birol özcan
12 Haziran 2012, 18:51
yok zaten ybr sevmiyorum tipi hoşuma gitmiyo. windy tipi hoşuma gittiği için istiyorum ama önerende var kötüleyende fazla bi bilgim yok motorlarla ilgili çok motor kullandım ama ilk motorumu alacağım yaz için istiyorum zaten satıp ehliyeti aldıktan vistesli istiyorum şimdilik 2.000 TL yi aşmıcak bişey. haklısın kargoculardan çıkma hep :)

-ZERO-
12 Haziran 2012, 18:55
yok zaten ybr sevmiyorum tipi hoşuma gitmiyo. windy tipi hoşuma gittiği için istiyorum ama önerende var kötüleyende fazla bi bilgim yok motorlarla ilgili çok motor kullandım ama ilk motorumu alacağım yaz için istiyorum zaten satıp ehliyeti aldıktan vistesli istiyorum şimdilik 2.000 TL yi aşmıcak bişey. haklısın kargoculardan çıkma hep :)

bisanın cup motoruna bakabilirsin.ehliyet sınavına bu motorla girmiştim gayet de güzeldi. :cat: http://www.bisantr.com/urun-gruplarimiz.aspx?id=1002 çinlileri sevmem ama bu motor neden bilmem hoşuma gitti. :) Roadstar cup modeline bak verdiğim sayfada :cat: fiyatı:1.925 tl normalde çinli motorlardan nefret ederim :farao:

Ramazan Can
12 Haziran 2012, 19:05
bence bulaşma.........