PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çekim için kamera tavsiyesi?? Gopro nasıl ?

Sayfa : [1] 2

karapara
12 Haziran 2012, 14:40
Yaşlandıkça hafızamın bana oynadığı oyunlar artmaya başladı, herşeyi unutur oldum. (B12 eksikliğimi var acaba:silent:)... Motosiklet üzerinde yaşadığım anları kaydederek hafızamın bu oyunlarını bozmak istiyorum...:mrgreen:

Motosikletle giderken çekim yapmak üzere kamera araştırmasındayım.. Her tür marka/model ve/veya öneriye açık bir şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum.. Gopro kamera kullananlar var mı acaba? motosiklet kullanırken kullanım pratikliği nasıl? Cevaplarınız için teşekkürler..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
(Not: Benzer konuyu forumda ben bulamadım.)

RobinsonCrusoe
12 Haziran 2012, 15:31
Yaşlandıkça hafızamın bana oynadığı oyunlar artmaya başladı, herşeyi unutur oldum. (B12 eksikliğimi var acaba:silent:)... Motosiklet üzerinde yaşadığım anları kaydederek hafızamın bu oyunlarını bozmak istiyorum...:mrgreen:

Motosikletle giderken çekim yapmak üzere kamera araştırmasındayım.. Her tür marka/model ve/veya öneriye açık bir şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum.. Gopro kamera kullananlar var mı acaba? motosiklet kullanırken kullanım pratikliği nasıl? Cevaplarınız için teşekkürler..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
(Not: Benzer konuyu forumda ben bulamadım.)

+1 takipteyim

muzaffer1968
12 Haziran 2012, 15:50
Gittigidiyorda uygun fiyata var, bende aldım çekim fena değil...(Mini Kamera diye ararsan, karşına çıkıyor)

http://www.youtube.com/watch?v=HxZsckWZOAQ

gti_king
12 Haziran 2012, 15:55
Bildiğim kadarıyla GoPro bu olayın en üst düzey markalarından biri. İnternet üzerinde GoPro ile kaydedilmiş yüzlerce kaliteli motosiklet videosu bulabilirsiniz.

iptaluyelik02
12 Haziran 2012, 19:13
Aklınıza gelecek ne kadar ucuz kamera türü varsa her çeşidini kullandım,ucuz etin yahnisi ancak tava kokutmaya yarıyor.Onlara verdiğim parayı geç,montajıyla ıvırı zıvırıyla uğraştığım zamana yazık
Sonunda Drift HD 170-1080p aldım.
Benim kanaatim, diğer benzerlerinden çok daha iyi olduğu yönünde.Youtube üzerinde karşılaştırma görüntüleri de bulabilirsin.
Esprow.com dan da muadil bataryalarını yedek olarak aldım bir günde 5-6 saat çekim yaptığım oluyor.

GP500-1st
12 Haziran 2012, 19:25
Aklınıza gelecek ne kadar ucuz kamera türü varsa her çeşidini kullandım,ucuz etin yahnisi ancak tava kokutmaya yarıyor.Onlara verdiğim parayı geç,montajıyla ıvırı zıvırıyla uğraştığım zamana yazık
Sonunda Drift HD 170-1080p aldım.
Benim kanaatim, diğer benzerlerinden çok daha iyi olduğu yönünde.Youtube üzerinde karşılaştırma görüntüleri de bulabilirsin.
Esprow.com dan da muadil bataryalarını yedek olarak aldım bir günde 5-6 saat çekim yaptığım oluyor.

Drift'in vakumlu tutucakları gopro kadar işlevselmi? ayrıca TR de fiyatı ne kadar? bilgi verirseniz sevinirim

Alper_tim
12 Haziran 2012, 19:45
benim şu an kullandığım kamera on numara
üstünde yazan ismi extreme cam full hd
youtube da yanlış olmasın crocolis diye geçiyor bi incele go pro ya yakın görüntü kalitesi ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

akşam video da ekleyebilirim

c3nk
12 Haziran 2012, 19:56
go pro en iyisi.

Tolga Can
12 Haziran 2012, 19:58
Şunları eklerken ve överken :mrgreen: Bir zahmet sitesi varsa linkini yada fiyatını yazar mısınız ?
Belkim bizde alırızda güzel anlarımızı paylaşırız. Ne dersiniz hoş olmaz mı :cat:
şimdiden teşekkür ederim.

merkezkale
12 Haziran 2012, 19:59
gündüz çekimi için gopro mükemmel ama gece çekimlerinde ise contour HD nin daha başarılı olduğunu söyleyebilirim. 2 kamerada aşağıdaki çekimleri apan arkadaşımda var. kendi yorumları bu şekilde.

gv_G2RVvJTE

beyazit60
12 Haziran 2012, 20:36
Aga adamlar HD kamera satıyor anahtarlık şeklinde üstelik 720 x 480 ve 30 fps kalitede renkli Fiyatı da sadece 32 tl. Ben fotoğrafçı ve kameramanım gayet iyi görüntü kalitesi fiyatı ve özellikleri.

http://www.indirimplus.com/174383--anahtarlik-seklinde-hd-video-kamera

karapara
12 Haziran 2012, 23:18
benim şu an kullandığım kamera on numara
üstünde yazan ismi extreme cam full hd
youtube da yanlış olmasın crocolis diye geçiyor bi incele go pro ya yakın görüntü kalitesi ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

akşam video da ekleyebilirim

Video ekleminizi bekliyoruz...

Cevap yazan ve/veya yazacak arkadaşlara teşekkürler...

audioslave
12 Haziran 2012, 23:49
gündüz çekimi için gopro mükemmel ama gece çekimlerinde ise contour HD nin daha başarılı olduğunu söyleyebilirim. 2 kamerada aşağıdaki çekimleri apan arkadaşımda var. kendi yorumları bu şekilde.

gv_G2RVvJTE
Abi çekimlerini izlerken dehşete düştüm millet naapıyor yaa,hele o stadın önündeki chopper elemana minibüsün çarpması ve köprüye yaklaşırken beyaz minibüsün elemanı sağ bariyere savurması,aman allam dedim sürekli kullandığım yollar:) Valla savaş görüntüleri gibi geldi bana..Ama kamera çok güzel görüntü alıyor,bende düşünüyorum yolda kayıt almayı belki lazım olur.

İLYAS41
12 Haziran 2012, 23:54
Dostum en çok tavsiye edilen ve kullanılan 2 ürünü adam kıyaslamış.videoda 2 marka aynı anda kullanılıyor.Drift ve Gopro...Gopro tereddütsüz fark atıyor drifte.

9x1MWNDFjeE&feature

Alper_tim
13 Haziran 2012, 04:32
video bu arkadaşlar kendim çektim (kaska takılıyken camera)
gYfP5hdKExo&feature
videoda gelen o tıkır tıkır ses vakum aparatıyla bağladım kaska kamerayı düşer felan diye boyun ipiyle de vakum aparatını boynuma bağladım:queen::queen: onun sesi
bu da resmi :cat:
http://img855.imageshack.us/img855/9475/crocolishd1080pfullhdex.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/855/crocolishd1080pfullhdex.jpg/)

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:19 ----------

buda tanıtım videosu
Ka9LTPUlSKQ

karapara
13 Haziran 2012, 12:54
Go pro önde gidiyor gibi...

erro
13 Haziran 2012, 12:57
Aga adamlar HD kamera satıyor anahtarlık şeklinde üstelik 720 x 480 ve 30 fps kalitede renkli Fiyatı da sadece 32 tl. Ben fotoğrafçı ve kameramanım gayet iyi görüntü kalitesi fiyatı ve özellikleri.

http://www.indirimplus.com/174383--anahtarlik-seklinde-hd-video-kamera

valla çekim kalitesi orta halliyse bu bile alınabilir...32 tl nedu ya?

karapara
13 Haziran 2012, 13:17
valla çekim kalitesi orta halliyse bu bile alınabilir...32 tl nedu ya?

''Pahalı iyidir'' bir satış tekniğidir ama %98 doğrudur, %2 ise sahtekar olabilir..,Zira küçükken pazarda aynı zeytini 4'e böler farklı fiyat yazardık, en pahalı fiyatı yazdığımız biterdi hep...

Eminim bu alet kaliteli çekim yapıyor ve dayanıklı olsaydı fiyatı 32 TL olmazdı... Zira hem kaliteli hemde ebat küçük ARGE gerektirir,masraf gerektirir, maliyeti arttırır... Pahalı %98 iyidir....:mrgreen:

pistolpitt
13 Haziran 2012, 13:25
''Pahalı iyidir'' bir satış tekniğidir ama %98 doğrudur, %2 ise sahtekar olabilir..,Zira küçükken pazarda aynı zeytini 4'e böler farklı fiyat yazardık, en pahalı fiyatı yazdığımız biterdi hep... nickinle çok uyumlu bir bilgi vermişsin arkadaşım :) sayende birşey daha öğrenmiş oldum, sağol :)

erro
13 Haziran 2012, 14:07
''Pahalı iyidir'' bir satış tekniğidir ama %98 doğrudur, %2 ise sahtekar olabilir..,Zira küçükken pazarda aynı zeytini 4'e böler farklı fiyat yazardık, en pahalı fiyatı yazdığımız biterdi hep...

Eminim bu alet kaliteli çekim yapıyor ve dayanıklı olsaydı fiyatı 32 TL olmazdı... Zira hem kaliteli hemde ebat küçük ARGE gerektirir,masraf gerektirir, maliyeti arttırır... Pahalı %98 iyidir....:mrgreen:

32 tl denemek için çok iyi bir fiyat..neye vermiyoruz ki:) (başka bir pazarlama tekniği)

karapara
13 Haziran 2012, 14:58
http://www.cbfturkiye.org/forum/viewtopic.php?f=9&t=12482&start=45

bu linke bakınca başımıza şimdi de Contour,drift,gopro üçlemesi çıktı. Burada Gopro su sporları için denerek elenmiş, contour seçilmiş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

:mrgreen:
32 tl denemek için çok iyi bir fiyat..neye vermiyoruz ki:) (başka bir pazarlama tekniği)

Erhan ben bu taktiğin benzerini çok yedim hayatta doydum, yemezler artık...:mrgreen:

İstersen senle birlikte biraz önce imal ettiğim FULL HD çekim yapan, bira açacağı olarakta kullanılabilir motosiklet kamerasını 15 TL'den satışa çıkaralım...:) yerlerse...

Berat77
13 Haziran 2012, 15:00

gv_G2RVvJTE arkadaşın baya agrasif ama baya badireler atlatmış kendimi gördüm resmen :thumleft:

karapara
13 Haziran 2012, 15:04
gopro önde gidiyor...

SilentScream
13 Haziran 2012, 15:18
bende kamera arayışındayım, gopro ile drift hd arasında gidip geliyorum. Drift de ses probleminden şikayet edenler var, çok hassas olduğu için rüzgar gürültüsünden motor sesi duyulmaz diye korkuyorum, gopro da öyle bir sorun yok gibi. İkisini de tecrübe edenler yorum yapabilirse sevinirim.

Tolga Can
13 Haziran 2012, 15:47
32 TL olan çok dandik, gg de başka ürünlerde var.
Gopro ülkede 800 TL , yurtdışında ebay.de kargo dahil 509 TL.
Dalış için housing.lara zamanında çok para verdik. Motor için deymez. 150 TL al bi foto makina el yapımı bir aparat oldu bitti.
Yap diyenleri duyar gibiyim. Deneyeceğim :P

K o r @ y
13 Haziran 2012, 15:50
:queen:

gv_G2RVvJTE

trafik kötü ama ne yalan söyleyim küfürlere gülmekten öldüm.. sülalesini dize getirdi.. :queen:

nezih77
13 Haziran 2012, 16:07
abi go pro al demiştim sana ben.o gün kamp ta da gördün işte,kaç tane vardı adamların elinde.dalgıç su altında görüntü kaydetti.kötü birşey olsa polis kullanmaz,aa ajansı kullanmaz.
hem tatile gittiğinde de denize girerken çekim yaparsın su altında falan da.valla ben alacak olsam asla başka bi makineye bakmam.
amaç sadece çekim olsun dersen de ucuz yollu bi hand cam alırsan o da bi şekilde işini görür.anatolyum da elektro world'e bi bak isersen uygun birşeyler bulabilirsin.

merkezkale
13 Haziran 2012, 17:33
:queen:

trafik kötü ama ne yalan söyleyim küfürlere gülmekten öldüm.. sülalesini dize getirdi.. :queen:

:) hakkaten ben de kaskın içinde baya küfür ediyorum

@berat77 arkadaşım agrasif değil aslında gayet kendi halinde birisi ama hak edene acımadan küfürü yapıştırmış:D

audioslave
13 Haziran 2012, 21:08
gopro önde gidiyor...
Arkadaşım önde gider tabi o fiyatla en önde gider Gopro:) Ama nerdeee alakta kullanak:)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

Şimdi bende gidona dijital fotograf makinası monte etmek için aparat yaptım ama nasıl söylesem,çekim tam olarak istediğim gibi olmuyor.Görüntü kalitesi süper,hafif titreşim var ona da eyvallah ama maalesef bu tarz makinalar çok dar açıdan çekim yapıyorlar yoksa hd çekim özelliği ve gece görüntülerin ışığını ayarlama özellikleri var ama dar açı maalesef,Contour ve Go pro çok daha geniş açıdan alıyor görüntüyü.

karapara
14 Haziran 2012, 12:31
abi go pro al demiştim sana ben.o gün kamp ta da gördün işte,kaç tane vardı adamların elinde.dalgıç su altında görüntü kaydetti.kötü birşey olsa polis kullanmaz,aa ajansı kullanmaz.
hem tatile gittiğinde de denize girerken çekim yaparsın su altında falan da.valla ben alacak olsam asla başka bi makineye bakmam.
amaç sadece çekim olsun dersen de ucuz yollu bi hand cam alırsan o da bi şekilde işini görür.anatolyum da elektro world'e bi bak isersen uygun birşeyler bulabilirsin.

İtimat kontrole mani değildir :P :mrgreen:araştıralım dedik, bir ton fırça yiyoz senden hacı...

nezih77
14 Haziran 2012, 16:25
kızdırmayın bak beni:pr:zaten motorum da yok:pr:

karapara
17 Haziran 2012, 23:42
Gopro'yu Ankaradan temin etme imakanı yok araştımalarıma göre, yanlış mı ?? İstanbuldan hangi firmadan sipariş etmek lazım??

glock
21 Temmuz 2012, 14:11
drift güzele benziyor, ama en iyisi bilindik olanı yani GoPro Hero2 Motorsports kit.

glock
22 Temmuz 2012, 21:17
konu açılmış fakat hiçbir aydınlatıcı bilgi yok...
bende kamera alacağım fakat çok kararsızım
drift markanın distribütörü yok,
gopro hd hero2 veya contour hd gps veya contour plus hangisini alsam???

SonpoL
23 Temmuz 2012, 01:54
Kendi araştırmalarımdan yola çıkarak, genel olarak en iyisi bence Hd hero 2. Fakat yine de canlı bir şekil de hepsinin kayıtlarını inceleyip karar vermek çok güzel olurdu :).

glock
23 Temmuz 2012, 02:01
SonpoL, şöyle bir site buldum;
www.pointofviewcameras.com
youtube gibi sitelerde görüntü kalitesi kıyaslanıyor.
gopro hero2 gerçekten güzel fakat contour daha sağlam gözüküyor, bende çok kararsızım
gopro hero2 ve contour gps veya contour plus arasında kaldım.
goproturkiye.com'dan baktığımda istediğim aksesuarlar ile birlikte Contour Full HD GPS modeli 1.200 TL ye geliyor.

SonpoL
23 Temmuz 2012, 02:12
SonpoL, şöyle bir site buldum;
www.pointofviewcameras.com
youtube gibi sitelerde görüntü kalitesi kıyaslanıyor.
gopro hero2 gerçekten güzel fakat contour daha sağlam gözüküyor, bende çok kararsızım
gopro hero2 ve contour gps veya contour plus arasında kaldım.
goproturkiye.com'dan baktığımda istediğim aksesuarlar ile birlikte Contour Full HD GPS modeli 1.200 TL ye geliyor.

Link için teşekkürler. Yabancı kaynakları incelemiştim fakat bu site gözüme çarpmamış. Fiyat olarak yakın olsalar da hero 2'nin fiyatı daha uygun. Ben de almak istiyorum ve kafam karışık açıkçası :). Yeni modeller ile uğraşmak istemiyorum ileride, en iyisini almak isterim. Contour'u biraz daha inceleyim. İncelemeden evvel, Türkiye'de garantili satan var mı Contour Full HD GPS modelini?

Ebay'den Countor $320 dolar civarların da. Gümrükte takılırsa %20 vergi ile $384 dolara geliyor. Bu da Türk Lirası olarak 700 TL'ye tekabül ediyor. Tabii buna aksesuarları hariç. Almasına alınır da, ürün garantisi olmayacak elimiz de :).

glock
23 Temmuz 2012, 02:18
Aynen! benimde kafam çok karışık, 4 gündür gece-gündüz araştırıyorum hangisi daha iyi diye, kafayı yedim artık...
www.goproturkiye.com da CONTOUR Full HD GPS satılıyor ve gopro distribütörü aynı zamanda Contour markasınıda satıyor-garanti veriyor.

SonpoL
23 Temmuz 2012, 02:22
Aynen! benimde kafam çok karışık, 4 gündür gece-gündüz araştırıyorum hangisi daha iyi diye, kafayı yedim artık...
www.goproturkiye.com da CONTOUR Full HD GPS satılıyor ve gopro distribütörü aynı zamanda Contour markasınıda satıyor-garanti veriyor.

:)))). O kadar takıntı yapıp, kendisini yormayın :). İçinize hangisi siniyorsa onu alın. Her durum da iki ürün de gayet başarılı olduğu gibi, go pro kullanıcısı daha fazla. Tercihlerden yola çıkarsak, go pro daha iyi gibi(mi)? :P

glock
23 Temmuz 2012, 02:28
Gopro hero2 nin görüntü kaliteleri güzel fakat kullanan bir arkadaşım kask üzerinde ayrodinamik sorunlar yaşadığını belirtti (gopro şeklinden dolayı)
fakat Contour daha ayrodinamik ve görüntü kaliteside gayet başarılı, alüminyum gövdeside daha sağlam ve GPS özelliğide var. Sanırım kullanımı daha kolay ve pratik gibi geldi bana...
Galiba ben Contour GPS alacağım, şimdilik öyle görünüyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:22 ----------

dediğiniz gibi gopro kullanıcısı daha fazla olduğu için kafa karıştırıyor fakat işçilik, malzeme, özellikler, kalite olarak bence Contour ağır basıyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:25 ----------

gece çekimlerinde gopro da verimliliğin azaldığını söylüyorlar.

SonpoL
23 Temmuz 2012, 02:43
Gopro hero2 nin görüntü kaliteleri güzel fakat kullanan bir arkadaşım kask üzerinde ayrodinamik sorunlar yaşadığını belirtti (gopro şeklinden dolayı)
fakat Contour daha ayrodinamik ve görüntü kaliteside gayet başarılı, alüminyum gövdeside daha sağlam ve GPS özelliğide var. Sanırım kullanımı daha kolay ve pratik gibi geldi bana...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:22 ----------

dediğiniz gibi gopro kullanıcısı daha fazla olduğu için kafa karıştırıyor fakat işçilik, malzeme, özellikler, kalite olarak bence Contour ağır basıyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:25 ----------

Bahsettiğiniz gibi, hem bu forum da, hem de bir kaç yabancı kaynakta gece çekimlerinden şikayet eden (umduğunu bulamayan diyelim) bir kaç kullanıcı yorumuna rastladım. Benim için çekim sırasın da en önemlisi, ses kalitesi. Rüzgar seviyesinin min. düzeyde tutmalı. Ben açıkçası çekim yapan ve rüzgar sesini yok etmek için görüntüye şarkı eklenen vidyoları sevmiyorum ve kendim de o şekilde sunum yapmak istemiyorum. Şimdi siz böyle konuşunca benim kafam daha çok karışmaya başladı desem :). Topu topu iki ürün arasında kalınıyor fakat tercih yapılamıyor :). En iyisi biraz daha araştırmak. Ben de size bulduğum bilgileri kamerayı alsanız bile sunarım.

Şimdilik iyi geceler dilerim...

avciceyhan
23 Temmuz 2012, 02:56
gYfP5hdKExo&feature
videoda gelen o tıkır tıkır ses vakum aparatıyla bağladım kaska kamerayı düşer felan diye boyun ipiyle de vakum aparatını boynuma bağladım:queen::queen: onun sesi
http://img855.imageshack.us/img855/9475/crocolishd1080pfullhdex.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/855/crocolishd1080pfullhdex.jpg/)

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:19 ----------

buda tanıtım videosu
Ka9LTPUlSKQ

http://dx.com/p/1080p-sports-waterproof-digital-video-camera-w-4x-digital-zoom-av-out-hdmi-sd-1-5-lcd-72861?item=8
senin kamera iyiymiş aslında fiyatıda gprolara göre bi nebze ucuz ve su geçirmez

---------- Post added at 01:56 ---------- Previous post was at 01:49 ----------

gYfP5hdKExo&feature

buda tanıtım videosu
Ka9LTPUlSKQ

http://dx.com/p/1080p-sports-waterproof-digital-video-camera-w-4x-digital-zoom-av-out-hdmi-sd-1-5-lcd-72861?item=8
senin kamera iyiymiş aslında fiyatıda gprolara göre bi nebze ucuz ve su geçirmez

GP500-1st
23 Temmuz 2012, 07:51

Gopro kaska takıldığında 200+ ss sürüşünde kaskın açısını değiştirmek için baskı yapabilir ama hızlı otoban sürüşlerinde tankcam veya yan/on grenajlara tutturulması hem çekim kalitesi hemde açısı için daha iyi

Kaska taktığınzda ise 100-170km/s arası arkadaşlarınızla beraber gezilerinizi çekmek için daha uygun ekşın için değil:)

yunosss
23 Temmuz 2012, 10:16
Hacılar kameraların kayıtları muhteşem fakat ilk videolarda bi dede GoPro yu tanıtırken çenesine taktı sonra kasta yan oturdu tam oturmadı orda kazada çene falan çıkabilir o pozisyonda fakat cross kaska takınca yana taktı sorun olmadı bide bakıyorum hepsi muhteşem kalite olunca 80-90 dk çekim yapıyor şimdi her gün çekimden sonra sil izle falan uğraşırmısınız bilemiyorum...

SonpoL
09 Eylül 2012, 06:26
Biraz hort olacak fakat gopro hd hero 2 deneyimlerimi aktarmak istedim. Kamera güzel ve gayet kullanışlı. Çekim kalitesi gündüz tatmin edici olmakla beraber, maalesef gece çekimi oldukça vasat :). Benim htc one x ile çekim alsam gece daha verimli olur. Gopro ile gece net bir çekim almak isteyenler, ayriyeten gece çekimi için özel mercek almak zorundalar. Fakat işin kötü tarafı, aldığım sitede bu mercek bulunmuyor. Anlayacağınız üzere bu iş için ebay gibi yerlerden sipariş geçmem gerekiyor. İş böyle olunca gümrüğe takılma korkusu başlıyor :). Daha önce gümrük işleri ile uğraşmadığımdan dolayı, ne gibi işlemlerden geçeceğimi bilmiyorum. Ayriyeten bu iş için zaman kaybı da yaşayacağım. 100$ altı sipariş gerçekleştirmiştim daha önce ve sıkıntı yaşamamıştım. Fakat, 75$ üstü (şu anda net hatırlamıyorum) siparişler de takılma riski olabiliyor. Bu sorunu ilk önce ürünü aldığım yerle görüşürüp halletmeyi, en son ihtimal yurtdışından sipariş geçmeyi düşünüyorum.

Öte yandan kutu içeri zengin. Gerekli aparatlar kutu içeriğinden çıkıyor. Ben arka tarafta lcd ekran olduğunu sanıyordum fakat yokmuş :). İsterseniz ayriyeten alabilirsiniz. Tabii aksesuarlar listeye eklendikçe, maliyet artıyor. Fazla uzatmadan örnek çekimler paylaşayım sizlere. Daha öncesinden MT 150 forumu altında paylaşmıştım fakat merak eden arkadaşların gözüne çarpmamış olabilir. Standart bir gopro olan kameramın çekim kalitesini izledikten sonra, daha net kararlar verebilirsiniz.

Gündüz (default 960p wide)

z9gozEYGTcQ

Gece (1080p wide)

uD7UiluZhgc

Saygılarımla.

SonpoL
14 Eylül 2012, 02:34
GoPro Hd Hero 2 1080p çekim (Gündüz)

Z7yfOWcTZGY

speed_dream
12 Ocak 2013, 17:43
şu ilana bakar mısınız yahu milleti enayi yerine koyuyorlar:jocolor: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-gopro-hero-ve-aksesuarlar-3-kez-kapali-ortamda-kullanildi-109071989/detay/

hero 3 bile go pro türkiye sitesinde 775-1000 tl arasında iken bu eleman ne yapmaya çalışıyor hd hero'yu 1.100 tl satmaya çalışıyor .kör tuttuğunu öper misali tutturabildiğine :jocolor:artık hangi enayi alacaksa bunu.
milleti enayi yerine koyanlardan nefret ediyorum :jocolor::jocolor::jocolor:

magicboy135
12 Ocak 2013, 19:06
http://www.youtube.com/watch?v=Ewp9kQoQ1Ng

semih39
12 Ocak 2013, 19:53
beyler onu bunu bırakın ürün burda ne 500tl 1000tlden bahsediyorsunuz şok fiyat 16 tl :D:D:D
http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/anahtarlik-gizli-kamera-hd-720-73489614

param bosada gıtse alıp denıcem ya ne olabılırkı zararım 1 gun motoru cıkartmam dısarı yanı 15tl benzın parası gıder :D gunduz çeker bu özellıkler boyleyse gece zor ama :D

kakare
12 Ocak 2013, 20:41
beyler onu bunu bırakın ürün burda ne 500tl 1000tlden bahsediyorsunuz şok fiyat 16 tl :D:D:D
http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/anahtarlik-gizli-kamera-hd-720-73489614

param bosada gıtse alıp denıcem ya ne olabılırkı zararım 1 gun motoru cıkartmam dısarı yanı 15tl benzın parası gıder :D gunduz çeker bu özellıkler boyleyse gece zor ama :D

yanlış anlamayında bu kameralar eskiden sapıkların kullandığı gizli kameralar vardır ya onları andırıyo bana :queen: alsam dolaşamam yanımda :cherry:

ama denenebilecek bi fiyat tabiki :D denemekte fayda var :thumleft: