PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Red Bull X-Fighter yarışları istanbulda

anaconda84
10 Haziran 2012, 11:49
arkadaşlar red bull X-fighter yarışları istanbulda yapılacakmış keşke gitme imkanım olsa ama nerdeeee :) gidecek olan arkadaşlardan bol bol video rica ediyorum ekleyebilirlerse sevinirim.

Mr.cihans
10 Haziran 2012, 11:54
dun gece bostancı sahılde bır stand gordum redbull bayraklarıyla ama kucuktu sanırım pro bıkerlar ıcın yapılmıstı acelem oldugundan durup bakaamdım duran goren bakan varmı ne ıs?

Chronix
10 Haziran 2012, 12:00
dun gece bostancı sahılde bır stand gordum redbull bayraklarıyla ama kucuktu sanırım pro bıkerlar ıcın yapılmıstı acelem oldugundan durup bakaamdım duran goren bakan varmı ne ıs?

aynı stand beşiktaş'ta da vardı..

-unnamed-
10 Haziran 2012, 12:44
biletler çok pahalı...
yoksa gidecektim...

anaconda84
12 Haziran 2012, 11:20
arkadaş zaten hep böyle etkinliklerin bilet fiyatlaı uçuk oluyor ne hikmetse durumu çok çok çok iyi olmayanların bu tür etkinliklere gidip görmeye hakkı yok mu??? :pr:

eray_uluyazı
12 Haziran 2012, 11:22
arkadaşlar etkinlik iptel edilmiş...
gerekçe kültür varlıklarına zarar vereceğiymiş

anaconda84
12 Haziran 2012, 11:32
alın size bir saçmalık daha kültür varlıklarına zarar verilecekse eğer neden kültür varlıklarının olduğu bir bölgede yapılıyor neden daha uygun müsait olan bir yerde yapılmıyor....??? tam daaklık bu adamlar

Mengu16
12 Haziran 2012, 12:17
Onlar da kapalı çarşının tepesinde yapsın bu gösteriyi, kapalı çarşı esnafı dünden razı. Bakınız james bond nasıl at koşturdu kapalı çarşının tepesinde.