PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : honda innova tubeless jant

kursattekin
09 Haziran 2012, 23:53
iyi aksamlar, bir konuda bilgi danismak istiyorum, arkadasimda innova 125 var, Taylandda yasadigim icin herhangi bir sey gerekirse yollarim dedim burada uretildigi icin, tubeless jant istedi, fiyat cok uygun ama ciftinin agirligi yaklasik 7kg geliyor ve posta ile gonderimi 150tl civari ( en ucuzu ), jantin cifti zaten 120tl, Turkiyede 400tl dedi, burdaki satici da 17lik tum cublarin tubeless janti uyar dedi, hatta benim 14luk scootera bile 17lik yapabilecegini soyledi, bildigim kadari ile de cinlilerin tubeless janti ciftli ortalama 120-150tl civari Turkiyede, bu sekil kullanabilir mi? Arkadasa laf anlatamadim, gondermek istemiyorum diye dusunuyor ve kargoyu anlasmali ucuza getirirler dedi ama en ucuz posta, buradan arkadaslar deneyimlerini paylasirsa sevinirim, arkadasa gosterecegim, herhangi bir cub tubeless jant innovaya uyar mi? tesekkurler

adem80
10 Haziran 2012, 00:14
zor bi soru. İki cantıda görmeden ne diyelimki? Bitane ınnova bul,incele. Tamircilerde bulabilirsen daha güzel inceleme imkanı olur. ustalara bi danış. Uyma ihtimali yüksek.

TATLIHIZ
10 Haziran 2012, 00:40
Cin modelli cantlar oynama ile oturur orjinalı takıldıgı gibi innova topiginde hepsi var son 10 sayfada