PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni motosiklet aldım ama..

Re!S*33
09 Haziran 2012, 17:13
evet gecen gün yeni bi motosiklet aldım yamaha ybr esd en kısa zamnda fotografları atarım:cherry: . bi sorunum var ailem aldıgımı bilmio. bunu onlara nası söyleyeblirim bna bi yardımcı olurmusunuz lütfen:pale:

brds
09 Haziran 2012, 17:20
arkadaşın motoru ödünç alım de...
niye çaktırmadan alıyosun kardeşim...

AccessTr
09 Haziran 2012, 17:21
Yapılacak bir şey yok bu konuda bence! Motoru almışsın bi kere para gitmiş motor gelmiş! Ama en kısa zamanda motor üstüne dikkatli ve korunaklı bir şekilde seni görmeleri iyi olur! Bu kimin falan derken hem tansiyon ölçmüş olursun hemde aldığını söylersin duruma göre (Fikrimce...)

egelim 43
09 Haziran 2012, 17:45
Ben söylerim adres ve telefonunu alayım :mrgreen: "oğlunuz motosiklet almış bir dost" :P

cbf 150
09 Haziran 2012, 17:46
'Annecim ,babacım ,kardeşlerim ben çok istediğim birşeyi sizin onayınız olmadın bir hevesle aldım ve şimdide çok pişmanım keşke sizin izniniz olmadan böyle bir şey yapmasydım özür dilerim' diyeceksin. (buradan atması kolay bende biliyorum :cherry: ) daha sonraki safha eğer motoru kullandırmamak konusunda ısrarcı olursanız en az zararla satmaya çalışacağım deyip olayı uzatmaya çalışacaksın bu arada bütün aklına gelen formülleri uygula tabii yada ikinci seçenek ye dayağı kullan motoru :santa:

Karlıyollar
09 Haziran 2012, 18:01
İlk önce kasklı ve korumalı bir şekilde motorla yanlarına git bu motor kimin derlerse bir arkadaşın de tepkilerini gör ondan sonra ayarlarsın :)

ERROR88
09 Haziran 2012, 18:03
son motorumu almam yasaktı 4 ay soylemedım ama ıcım ıcımı kemırdı en son soyledım bişi olmadı

Ahmanamra
09 Haziran 2012, 18:16
Bence arkadaşım evleniyor anne motoruda bana bıraktı de :P Olamdı arkadaşın hapse girmiş olsun onu sana emanet etsin. Sonra büyütmek isteidiğinde de arkadaşın hapisten çıkar sende e alışmışsın anne bitane alayım ben dersin :P

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Ha bu arada benim ailem bana bisiklet bile almamıştı ben on yıl bekledim motor almak için en son taktiğim sevgiliyi bıraktım yapacak bişiyim yok canım sıkılıyo agresif tavırlar oflar puflar azımdan düşmeyen ah bi motorum olacaktı şimdiler vs vs vs bigün ben alıyorum dedim iyi napalım sen bilirsin dediler :D

Re!S*33
09 Haziran 2012, 18:41
Galiba korumalıklı bi şekilde yanlarına gideceğim. bu motor kimin derseler hiç düşünmeden pat diye benim diycem.