PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 100 cc çinli ile YZF R1 e hava atan apaçi

MotoBolu14
08 Haziran 2012, 21:38
arkadaşlar az önce gördüm benzinlik önünde 100 cc lik kup motoruyla R1 e hava atmaya çalışan bi apaçiyi çocuk bilmiyor hava attığı kişide R1 olduğunu adamın duvarın arkasından motoru çıkarmasıyla apaçinin suratının ne hale geldiğini görmeliydiniz :cherry: bu gibi durumlar inşallah akıllandırır bu tip insanları ağzında sigara kask yok koruma yok eksoz patlatıp insanları rahatsız etmeye hakkınız yok bırakın altınızdakileri çabuk :jocolor:

Khutuck
08 Haziran 2012, 21:42
Önemli olan motor değil yalnız.

Ben CBF150'yle çoğu R1 kullanıcısının gitmediği mesafeye gittim, gezmediği yeri gezdim, yapmadığı yolu yaptım. Önemli olan altındaki motor değil, ruhundur.

Tabii hangi motor olursa olsun altındaki motosikletle hava atmaya kalkanda o ruh var mıdır, bilemem :)

MotoBolu14
08 Haziran 2012, 21:47
abi mesele o değil aslında motoru kullananda kask yok hiç bişi yok ağzında sigara kolları jilet izi dolu insanları rahatsız ediyor onlar yüzünden bize kötü gözle bakıyorlar onlar böle davranmasa motosiklet serseri vasıtası denilmesinden kurtulur haksızmıyım

babaçi
08 Haziran 2012, 22:44
Önemli olan motor değil yalnız.

Ben CBF150'yle çoğu R1 kullanıcısının gitmediği mesafeye gittim, gezmediği yeri gezdim, yapmadığı yolu yaptım. Önemli olan altındaki motor değil, ruhundur.

Tabii hangi motor olursa olsun altındaki motosikletle hava atmaya kalkanda o ruh var mıdır, bilemem :)

bir çok tanıdığım litrelik kullanıcısının ortak şikayeti fazla yaktığından rahat rahat gezemiyoruz diyorlar.

viper17
08 Haziran 2012, 23:11
bir çok tanıdığım litrelik kullanıcısının ortak şikayeti fazla yaktığından rahat rahat gezemiyoruz diyorlar.

Litrelik motor var litrelik motor var yani f800r var z750r var fz8 var r6 var

inzell
08 Haziran 2012, 23:13
Litrelik motor var litrelik motor var yani f800r var z750r var fz8 var r6 varHiç biri de litrelik değil ha. :mrgreen:

zehir0101
08 Haziran 2012, 23:16
bu resmi ben çektim ama kurye motoru hiç artislik yapamadı...
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/550586_3597820277344_1335073493_n.jpg

viper17
08 Haziran 2012, 23:29
Hiç biri de litrelik değil ha. :mrgreen:

0.8 litre 0.6 litre:mrgreen::P

Uğur
09 Haziran 2012, 00:17
Önemli olan cc değil bilinç,ben çok görüyorum altında 600-1000 cc ss olupta,kaskını,dirseklik niyetine kullanan,onlara ne demeli ?

valvole
09 Haziran 2012, 00:26
abi mesele o değil aslında motoru kullananda kask yok hiç bişi yok ağzında sigara kolları jilet izi dolu insanları rahatsız ediyor onlar yüzünden bize kötü gözle bakıyorlar onlar böle davranmasa motosiklet serseri vasıtası denilmesinden kurtulur haksızmıyım

Benim de kolumda jilet izi dolu. Ne oldu. Hayat boyu çevresini rahatsız eden insan imajı taşımak zorundamıyım. İnsanları yargılamak kolaydır. Bi yeri düzeltmeye çalışırken başka bir yeri yıkıyorsun. Mesajlarına dikkat etmelisin bence.

MotorKafa
09 Haziran 2012, 01:24
Eminim ki o kolu jiletli adam R1 e, kasklı adamda cupa biniyor olsaydı böyle bir başlık açmazdın.

brds
09 Haziran 2012, 01:25
serseri olan ile olmayan fark edilebiliyor bence konuşması...biniş şekli...motorun üzerindeki sabırlı imajı...korumalar...yani epey belli...
herkezde aaa bak serseri demiyor merak etme.....

Benim de kolumda jilet izi dolu. Ne oldu. Hayat boyu çevresini rahatsız eden insan imajı taşımak zorundamıyım.
malesef öyle...ben şahsen muhatap olmazdım...kusura bakma...şimdiki faruk bambaşka biri olabilir...ama çağımız imaj çağı...
çoğu kişi içinde bu böyledir...şimdi ayıp olmasın diye alttan alan çıkar destek olurlar vs vs ama gerçek bu...suratından değişip değişmediğin
belli olmaz..ama kollarından geçmişte ne olduğun gün gibi ortada diye düşünülür....

FIRTINA34
09 Haziran 2012, 01:32
Eminim ki o kolu jiletli adam R1 e, kasklı adamda cupa biniyor olsaydı böyle bir başlık açmazdın.

doğru söze ne denir...