PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbul-düzce hangi rota?

pistolpitt
07 Haziran 2012, 18:29
merhaba arkadaşlar. cumartesi akşamüstü düzce taraflarında arkadaşlarla buluşacağız kamp, etkinlik vs. için.. istanbul-düzce rotasını kuzeyden yapmak istiyorum. Özellikle karasu-düzce arası yol nasıldır?
rota şöyle:

http://maps.google.com/maps?saddr=G%C3%B6ztepe+Tren+%C4%B0stasyonu,+Istan bul,+T%C3%BCrkiye&daddr=%C5%9Eile,+T%C3%BCrkiye+to:Karasu,+T%C3%BCrk iye+to:Kocaali,+T%C3%BCrkiye+to:D%C3%BCzce,+T%C3%B Crkiye&hl=tr&ie=UTF8&ll=41.010993,30.110779&spn=1.056985,2.318115&sll=40.867834,30.366211&sspn=1.059278,2.318115&geocode=FTZLcQIdvIS7ASmjpz4rmMfKFDEjWuMrNr7nQg%3BF UVNdAId6trDASmBEYEoZzKeQDFQf4NiK9RGjA%3BFfswcwId61 jUASlvO8Au1tqdQDFfu9pVQBY_eg%3BFQJycgId5rzWASmB41T 6BsedQDG4Le8qvHElRA%3BFUk6bwIdPGnbASkh1DZlG6CdQDHX-IxWIqbQ4Q&oq=d%C3%BCzce&t=p&mra=ls&z=9

tek başıma fazla risk almayıp sıkıcı otobandan mı gitsem?
not: navigasyonum yok

pistolpitt
07 Haziran 2012, 22:21
15 yaşındayım cbr600rr varmış başlangıç motoru olur mu başlığı açsaydım sorumu da araya sıkıştırırdım, bilemedim :sunny:

F54
07 Haziran 2012, 22:23
karasu düzce arası yol mükemmel bence otobana girme melende 2 kadeh birşeyler iç hayatın tadını çıkar...:cat:

pistolpitt
07 Haziran 2012, 22:29
karasu düzce arası yol mükemmel bence otobana girme melende 2 kadeh birşeyler iç hayatın tadını çıkar...:cat:
hendek-kocaali arası yapılmış bir video buldum, bu yol o yolsa tadından yenmez :)
http://vimeo.com/7650182

sağol arkadaşım :)

F54
07 Haziran 2012, 22:34
arkadaşım hendek e gitme otobandan sakarya ya kadar gel sonra ankara yolundan devam et şehir merkezi tabelasına takıl karasu yolundan git sahil şeridinden git kocaali melen akçakoca oradan yukarıya düzce ye dön eğer yollarda kaybolurum dersen sana telefonla destek veririm
olmadı yol kenarında bir vatandaşa sorsan o bile yardım cı olur

pistolpitt
07 Haziran 2012, 22:42
çok sağol arkadaşım yardımların için. hendek-kocaali dedim karıştırdım. Aslında ben yukarıdan şile, kandıra, karasu, kocaali yapıp aşağıya güneye, düzce istikametinde melene dogru inmeye çalışıyorum. Bu rota doğru olur değil mi? kocaali-melen arası tali görünüyor o yol nasıldır ki bi oradan çekiniyorum?

F54
07 Haziran 2012, 22:46
yok tali değil güzel asfalt daha 2 hafta önce o yolları teptik 2 arkadaş
hatırlatmadan edemeyeceğim düzce istikameti yukarıda kalıyor sahil şeridinden devam ediyorsun alaplıya gelmeden zaten çok büyük bi kavşak var yollar da güzel sadece melen alaplı arası yolda bazı yerler bozuk sayılabilir ama genelde yol güzel...

Mengu16
07 Haziran 2012, 22:50
hendek-kocaali arası yapılmış bir video buldum, bu yol o yolsa tadından yenmez :)
http://vimeo.com/7650182

sağol arkadaşım :)
Tam ralli yapılacak yol, ama arabayla. Motosikletle bu kadar dar ve sık virajları dönmek sıkıcı olur hele cbf1000 ile. Ama 150cc bir motorunuz olsa keyifli olabilirdi. Ancak yolda sürekli aynı manzara var bence sıkıcı. 1 saatlik yolu 3 saat yapmaya değecek bir yol değil bence.

pistolpitt
07 Haziran 2012, 23:00
yok tali değil güzel asfalt daha 2 hafta önce o yolları teptik 2 arkadaş
hatırlatmadan edemeyeceğim düzce istikameti yukarıda kalıyor sahil şeridinden devam ediyorsun alaplıya gelmeden zaten çok büyük bi kavşak var yollar da güzel sadece melen alaplı arası yolda bazı yerler bozuk sayılabilir ama genelde yol güzel...
ya kusura bakma ben düzgün tarif edemedim, google haritasından rota bu kadar oluyor:) şimdi, karasuyu geçip sahilden devam, sonra kocaali'ye içeriye aşağıya doğru dalsam, lahna, yalpankaya, dokuzdeğirmen, yukarıavlayan gözüküyor yol üstünde. bu yoldur merak ettiğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Tam ralli yapılacak yol, ama arabayla. Motosikletle bu kadar dar ve sık virajları dönmek sıkıcı olur hele cbf1000 ile. Ama 150cc bir motorunuz olsa keyifli olabilirdi. Ancak yolda sürekli aynı manzara var bence sıkıcı. 1 saatlik yolu 3 saat yapmaya değecek bir yol değil bence.
yapma dostum sıkıntımız viraj olsun, yeter ki asfalt temiz olsun :)

FatihKARAKAŞ
07 Haziran 2012, 23:41
Karasu --> Akçakoca arasında çok dikkatli kullanmalısın zira yollar çok dar virajlı ve Fındık ağaları ile çevrili.
Akçakoca --> Düzce Çok keyifli bir yolculuk olur.
şimdiden iyi yolculuklar.

pistolpitt
07 Haziran 2012, 23:54
Karasu --> Akçakoca arasında çok dikkatli kullanmalısın zira yollar çok dar virajlı ve Fındık ağaları ile çevrili.
Akçakoca --> Düzce Çok keyifli bir yolculuk olur.
şimdiden iyi yolculuklar.
çok teşekkürler, bir aksilik olmazsa bu rotayı tecrübe edeceğim