PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kask Çalınması

Sayfa : [1] 2

Tolga Can
07 Haziran 2012, 10:36
Merhaba Arkadaşlar ;
Dün Adapazarında 10 motorcu arkadaş ile buluştuk. Akşam üzeri güzel bir çay keyfi yapalım dedik.
Güzel bir ortam, harika bir sohbet oldu. Ancak motorların başına geldiğimizde bazı arkaşların kaskları ve eldivenleri çalınmıştı.
Allahtan yanımda kask kilidi getirmiştim. Arkadaşımın içine doğmuş ki benim kaskıda kilide sarsana dedi. Benim kaskın içindeki eldiveni çalmışlar.
Hatta bir arkadaşımız anahtarını motorun üstünde unutmuş. :cyclopsan Ancak arkasına ağır ve iri motorları bıraktığımızdan çıkartamazlardı. :cat:
Sakarya gibi bir yerde mümkünü yok cesaret edemezler derdik ama başımıza geldi. Ancak o vatandaşlarla bir araya gelirsek onlarında başına ne gelecek biliyorlardır umarım. :jocolor:
Kaskı sürekli elinde gezdirenler, üşenip motorun yanına yada aynaya kask takan arkadaşlar bu üründen muhakkak almanız lazım. Benim işimi gördü. sizinde görecektir.
Fiyat olarak uygun ve güvenliği akşam test edilmiştir. :cat:

http://g1206.hizliresim.com/y/7/7l8lf.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://www.hepsiburada.com/liste/tex-4506-kask-kilidi/productDetails.aspx?productId=ottex4506&categoryId=20029248#Gorseller

Ramazan Can
07 Haziran 2012, 10:43
evet kask çalınması bir değil bir kaç keere başıma geldi.. o yüzden faturasız 2 el ne olursa olsun almam...
bir gün 4 saat kadar kasksız evrak dağıtmak zorunda kalmıştım sırf bu yüzden... eskiden bu kadar çok motosiklet mazası satan yer yoktu..akşam eve dönüşte mototal a uğrayıp almıştım..

10SuzAsLa
07 Haziran 2012, 11:01
gelde küfür etme :@ adamın kaskından ne istiyosun kask kilidi de yararlı gerçekden.

ARBETUS
07 Haziran 2012, 11:07
Bir çok motorda kask kilidi var aslında. Olmayanlar için yararlı bir ürün. Benim motorumda da kask kilidi var. Benim asıl ihtiyacım olan şey gaz kilidi. Üstüne oturup sürekli gaz verenler yüzünden boğulmuş motora uğraşıyorum hep :)

sağlıcakla.

cihan54
07 Haziran 2012, 11:20
Evet bahsi geçen akşamın en büyük maduru olarak, kal gidelim yapan arkadaşları eshefle kınıyorum :( Lazer Vertigo Dragon kaskım ve eldivenlerimin üzerine birkaç bardak soğuk su içtim :( Benim gibi madur olan ve LS2 kasklarını, eldivenlerini vs. çaldıran arkadaşlar da oldu grubumuzda aynı anda :( Bu akşam gidip yeni kask alıcam, alırken de çok kulaklarını çınlatıcam bu kişiliksiz kişilerin... İlginç olan, kaskını motorda bırakmayan ben, bi dün akşam bırakmıştım, o da baktım diğer arkadaşlar hep motorlarda bırakmış, ben de bırakayım bari dediğimden. Neyse giden gitmiş, davası olmaz artık. Öbür tarafta yakalarındayım... :jocolor::jocolor::jocolor:

Konu için teşekkürler Tolgacım. En azından hem tepkimizi belirtmiş olduk hem bir daha yaşanmaması adına dikkat belirttik. :salut:

erro
07 Haziran 2012, 11:25
Evet bahsi geçen akşamın en büyük maduru olarak, kal gidelim yapan arkadaşları eshefle kınıyorum :( Lazer Vertigo Dragon kaskım ve eldivenlerimin üzerine birkaç bardak soğuk su içtim :( Benim gibi madur olan ve LS2 kasklarını, eldivenlerini vs. çaldıran arkadaşlar da oldu grubumuzda aynı anda :( Bu akşam gidip yeni kask alıcam, alırken de çok kulaklarını çınlatıcam bu kişiliksiz kişilerin... İlginç olan, kaskını motorda bırakmayan ben, bi dün akşam bırakmıştım, o da baktım diğer arkadaşlar hep motorlarda bırakmış, ben de bırakayım bari dediğimden. Neyse giden gitmiş, davası olmaz artık. Öbür tarafta yakalarındayım... :jocolor::jocolor::jocolor:

Konu için teşekkürler Tolgacım. En azından hem tepkimizi belirtmiş olduk hem bir daha yaşanmaması adına dikkat belirttik. :salut:

çok geçmiş olsun..bu tür olaylar ilk ne zaman kilitlemezsek, bırakırsak falan oluyo...murphy nin de kulaklarıın çınlatmak lazım...

rapidhacker5
07 Haziran 2012, 11:40
bu kask kildini nasıl kullanacağız

serkan1987
07 Haziran 2012, 11:41
carrefourda (büyük avmlerdeki) bisiklet reyonunda bisiklet kiliti satılıyor hani şu halat şeklinde olupta iki ucundan şifreli kilitlenenler ile olayı 10tlye kapattım :)

kkorhann34
07 Haziran 2012, 11:56
Bende kuryelik yapıyorum aynı olay benimde başıma geldi... Birgün motoru park ettim genellikle kaskıda her zaman aynanın üstüne takarım (istemesemde) birgün aynı şekil bırakınca 5 dakika sonra geri geldim baktım kask yok.Etraftaki arabaların altını aradım dedim belki düşmüştür yuvarlanmıştır falan yok yok yok sonra üstüne bi bardak soğuk su içtim.Lazer kaskımda ilk aldığım kasktı 2007 de fuardan almıştım...

Neyse gel zaman git zaman aradan 3.5 ay geçti ama benim gözüm devamlı motor kullananlarda 3 4 tane aynı kasktan buldum inceledim benim kaskım olmadığınınn kanaatine vardım.Sonra ilk çalındığı yere gittim bi işim vardır birde bakıyım ne göriyim karşı güzergahta bi motorun üstünde benim kask apar topar koştum motorun önünden kaskı aldım başladım incelemeye hakikatten benim kask.Sonra esnaflara sordum bu motor kimindir falan diye oda fırında bi adamı gösterdi gittim yapıştım yakasına dedim utanmıyomusun falan diye meğersem adam bi taksiciden 50 liraya satın almış.Neyse dedim beni ilgilendirmez kaskıda aldım yanıma hadi eyvallah deyip çıktım gittim birşeyde diyemedi.Şimdi ise o kaskımı odamın en güzel yerinde muhafaza ediyorum çünkü zamanında lise öğrencisiydim çok zor durumda kalarak almıştım... :cat:

rapidhacker5
07 Haziran 2012, 11:57
arkadaşlar biri şu tex4506 nın kullanılmış fotoğrafını atabilir mi aklıma yattıda okulda kullanmak isterim sınıfa çıkarıyorsun görgüsüz gibi oluyor

erro
07 Haziran 2012, 12:00
linkteki kilitten aldım hemen bir tane...ama motorda nereye bağlayacam bi fikrim yok şu an:)

cihan54
07 Haziran 2012, 12:01
Bende kuryelik yapıyorum aynı olay benimde başıma geldi... Birgün motoru park ettim genellikle kaskıda her zaman aynanın üstüne takarım (istemesemde) birgün aynı şekil bırakınca 5 dakika sonra geri geldim baktım kask yok.Etraftaki arabaların altını aradım dedim belki düşmüştür yuvarlanmıştır falan yok yok yok sonra üstüne bi bardak soğuk su içtim.Lazer kaskımda ilk aldığım kasktı 2007 de fuardan almıştım...

Neyse gel zaman git zaman aradan 3.5 ay geçti ama benim gözüm devamlı motor kullananlarda 3 4 tane aynı kasktan buldum inceledim benim kaskım olmadığınınn kanaatine vardım.Sonra ilk çalındığı yere gittim bi işim vardır birde bakıyım ne göriyim karşı güzergahta bi motorun üstünde benim kask apar topar koştum motorun önünden kaskı aldım başladım incelemeye hakikatten benim kask.Sonra esnaflara sordum bu motor kimindir falan diye oda fırında bi adamı gösterdi gittim yapıştım yakasına dedim utanmıyomusun falan diye meğersem adam bi taksiciden 50 liraya satın almış.Neyse dedim beni ilgilendirmez kaskıda aldım yanıma hadi eyvallah deyip çıktım gittim birşeyde diyemedi.Şimdi ise o kaskımı odamın en güzel yerinde muhafaza ediyorum çünkü zamanında lise öğrencisiydim çok zor durumda kalarak almıştım... :cat:

Akşam yatarken ben de aynı şeyleri aklımdan geçirdim. Sakarya küçük yer, çalınan kask da nadir bulunan cinsten. Ya dedim ilanlarda görürüm ben bunu, ya da orda burda gezerken görürüm veya tanıdıklarım görür bu kaskı. Olur da bu şekilde karşılaşırsam Allah yarattı demem o kaskla dalarım o kişiye heralde :\ Ama tahmin ediyorum ki bi yerde karşılaşırım bulurum ben bi zaman sonra o kaskı, o zaman ne olacak bakalım...

Tolga Can
07 Haziran 2012, 13:05
arkadaşlar biri şu tex4506 nın kullanılmış fotoğrafını atabilir mi aklıma yattıda okulda kullanmak isterim sınıfa çıkarıyorsun görgüsüz gibi oluyor

Bugün hava yağmurlu motorla gelmedim. Yoksa hemen fotosunu çeker koyardım.

linkteki kilitten aldım hemen bir tane...ama motorda nereye bağlayacam bi fikrim yok şu an:)

Gidona, arka ayaklığa, telin bir ucunu aklına gelecek sağlam her yerden geçirip bağlayabilirsin. Benim eldivenler gitti ama kask kaldı.

Ama tahmin ediyorum ki bi yerde karşılaşırım bulurum ben bi zaman sonra o kaskı, o zaman ne olacak bakalım...

Cihan sakın tek başına keyif yapma, Bizde gelelim arkadaşa hayatında bir kere de olsa grup nasıl oluyor öğretelim.
Hatta Motorda sürüklemece, iki motor arasında adam germe, motorla adam üstünden uçmaca gibi yarışlar düzenleyelim. :cat:

serseric
07 Haziran 2012, 13:13
arkadaşlar biri şu tex4506 nın kullanılmış fotoğrafını atabilir mi aklıma yattıda okulda kullanmak isterim sınıfa çıkarıyorsun görgüsüz gibi oluyor dostum onu kapalı kaskının vizörünü açıp o boşluktan geçiricen onuda motorunda sağlam bi yere bağlıycan kolay iş ama kapalı kask olması lazım

RiDeR_2
07 Haziran 2012, 13:18
Çok geçmiş olsun ,kask kilidi benimde düşündügüm bişeydi motorun üstüne kask hiç bırakmıyorum ama elde taşımakta bazen zor oluyor link için teşekkürler umarım kaskları çalınanlar kasklarına kavuşur

cihan54
07 Haziran 2012, 13:19
Cihan sakın tek başına keyif yapma, Bizde gelelim arkadaşa hayatında bir kere de olsa grup nasıl oluyor öğretelim.
Hatta Motorda sürüklemece, iki motor arasında adam germe, motorla adam üstünden uçmaca gibi yarışlar düzenleyelim. :cat:

Valla sabaha kadar ne fantaziler kurdum adam için anlatamam. Yolda karşılaşırsam farklı, ilan görürsem farklı fantazi, adresini öğrenirsem farklı. Çok renkli kareler geçiyo aklımdan o kişiye karşı...

Tolga Can
07 Haziran 2012, 13:40
Bizde sabahtan beri onun toplantısını yapıyoruz. Arkadaşı bulursak sote bir yere götüreceğiz. Allah yardımcısı olsun. Büyük hata yaptı. :pl:

FinalCUT
07 Haziran 2012, 13:52
Bahsi geçen kask kilidini bende kullanıyorum ..ki çok faydasını gördüm..her yere kocaman kaskı taşımak zorunda kalmıyorum artık..
Kullanımıda gayet basit..
Uzun makaralı bir tel ile kilitliyorsun..Hatta çok sıcak havalarda montla dolaşmayayım diye teli montun kolundan geçirip bide kaskı eklediğim oldu..
Gerisini siz hesap edin.. :)

F54
07 Haziran 2012, 13:55
beyler hepinize çok geçmiş olsun ben ne zaman gelmeye niyetlensem bir aksilik oluyor sakamoto ya geçen sefer hastane bu sefer böyle bi olay
çalanların taa .................................. noktalı yerler zevk e göre doldurulur
kask kilit i konusuna gelince çok basit bisiklet kilidi de alsanız iş görüyor 5 tl ye aldığım kilitle her yerde kilitliyorum sıkıntı yok

rapidhacker5
07 Haziran 2012, 13:58
biri fotografla bizi detayli bilgilendirse super olacak :D

FinalCUT
07 Haziran 2012, 14:02
Arkadaşım bu kadar hazırcı olmayın yaw..
Kilidi aldıktan sonra çözmen iki dakinanı almaz..Zaten üzerinde yazıyor nasıl kullanacağın..
Altı üstü şifreli kilit..

rapidhacker5
07 Haziran 2012, 14:04
almadan görmek istiyoruz isstersen yardim edersn istemezsen ceker gidersin

FinalCUT
07 Haziran 2012, 14:08
Başüstüne ...

maxi97
07 Haziran 2012, 14:13
motora 3 çantan var neden 4. çantayı takıyorsun sorusunun cevabıdır bu başlık.

2 tane kaskı, dizliği sırtlığı montu nereye sığdıracağım?

uzun yola çıkıyorum; yolda motosiklet bozulsa ne yapacağım?

yolda yağmur yağsa ne yapacağım?

işteyken boş bir anım olduğunda motorun sağını solunu bızıklamak istediğimde takım olmayınca ne yapacağım?

halat kiliti 4. çantam olmadığı için ben de artçı kaskını bağlıyorum ama içim rahat değil. ortalık haysiyetsiz terbiyesiz insan dolu. kaskın içine tükütmeyeceği ne malum?

ben de bir kere eldiven çaldırmıştım. motorumun çalınıp yan sokakta bırakıldığında polisi beklerken hem de. lanet olsun böyle insanlara. halen daha eldivensiz geziyorum.

kubi34
07 Haziran 2012, 15:21
kaskı çalınan arkadaşlara geçmiş olsun. ufak anahtarlı olan kiltler de işinize yarar. Bayrampaşa Decathlon a yolunuz düşerse orada uygun fiyata bulursunuz. hem şifrelisi hem de anahtarlısı mevcut. özellikle renkli camı taktığımda bi geliyorum vizörde her yer parmak izi olmuş. anlıyorum ki biraz kurcalamışlar. hayır korkuyorum herifler camı sökecek diye :)

Tolga Can
07 Haziran 2012, 15:44
beyler hepinize çok geçmiş olsun ben ne zaman gelmeye niyetlensem bir aksilik oluyor sakamoto ya geçen sefer hastane bu sefer böyle bi olay
çalanların taa .................................. noktalı yerler zevk e göre doldurulur
kask kilit i konusuna gelince çok basit bisiklet kilidi de alsanız iş görüyor 5 tl ye aldığım kilitle her yerde kilitliyorum sıkıntı yok

Her günümüz böyle geçmiyor tırsmana gerek yok. :P , Çok güzel günlerimiz oluyor. En kötü günümüz böyle olsun bitsin. Allah beterinden saklasın.
Bir gün senide aramızda görmek dileğiyle.

almadan görmek istiyoruz isstersen yardim edersn istemezsen ceker gidersin

O kadar sert olmaya gerek yok. Arkadaşın dediği gibi basit bir şey, anlaşılmayacak kadar zor değil.
Genç bir arkadaşa benziyorsun. Biraz uslubuna dikkat et, burda herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.
ilk resimde özellikleri senin anlayacağın şekilde anlatmaya çalıştım. ikinci resim ise ona benzer başka bir kilit örneği. Sonuç itibari ile iki kilitte aynı işe yarıyor.
Teli geçirebileceğin herhangibi sağlam bir yere kaskını güvenle bırakabilirsin. Motor yada elektirik direği artık hayal gücünde ne varsa kaskı oraya kilitle. :cat:
Kal sağlıcakla.
http://e1206.hizliresim.com/y/7/7lnn8.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://e1206.hizliresim.com/y/7/7lnq1.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

erro
07 Haziran 2012, 15:54
montun bile kitlenebiliyo olması çok güzel aslında...ama ayının biri montu çalayım çekeyim derken devirmesin motoru:)

kim
07 Haziran 2012, 18:47

taksiciden 50 liraya satın almış

Sende buna inandın yani ,ben pek inanamadım :))

Tolga Can
07 Haziran 2012, 19:44

Keşke bizde öyle denk gelsek, Kuran'a el bassa, yeminde etse, o adam bizim için artık bitti. :jocolor:
Çok samimi yada güvenilir olmayan yerden kask almayacaksın. Basacaksın parayı alacaksın sıfırı.
Ben taksiciden aldım. Çöpte buldum. Hiç anlamam. Kucak dansı yaptırmadan bırakmam. :pl:

piyanist_irf
07 Haziran 2012, 20:10
arkadaşlar geçmiş olsun allah vered şunları çalarken bir yakalasak .

bir kaç resim le devamm :)

http://img577.imageshack.us/img577/260/thiscanhappenonlyin16.jpg (http://img577.imageshack.us/i/thiscanhappenonlyin16.jpg/)

http://img839.imageshack.us/img839/6961/thiscanhappenonlyin18.jpg (http://img839.imageshack.us/i/thiscanhappenonlyin18.jpg/)

Tolga Can
07 Haziran 2012, 20:13
Bisiklet çok kötü olmuş :pale:
Bisiklet zaten tekerden kilitlenmez. Gövdeden kilitleyeceksin. Tekerlek para etmiyor :P

piyanist_irf
07 Haziran 2012, 20:16
Bisiklet çok kötü olmuş :pale:
Bisiklet zaten tekerden kilitlenmez. Gövdeden kilitleyeceksin. Tekerlek para etmiyor :P

yani türkçe meali şudur resimlerin :cherry: hırsıza kilit dayanmaz :P

F54
07 Haziran 2012, 20:57
Her günümüz böyle geçmiyor tırsmana gerek yok. :P , Çok güzel günlerimiz oluyor. En kötü günümüz böyle olsun bitsin. Allah beterinden saklasın.
Bir gün senide aramızda görmek dileğiyle.

O kadar sert olmaya gerek yok. Arkadaşın dediği gibi basit bir şey, anlaşılmayacak kadar zor değil.
Genç bir arkadaşa benziyorsun. Biraz uslubuna dikkat et, burda herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.
ilk resimde özellikleri senin anlayacağın şekilde anlatmaya çalıştım. ikinci resim ise ona benzer başka bir kilit örneği. Sonuç itibari ile iki kilitte aynı işe yarıyor.
Teli geçirebileceğin herhangibi sağlam bir yere kaskını güvenle bırakabilirsin. Motor yada elektirik direği artık hayal gücünde ne varsa kaskı oraya kilitle. :cat:
Kal sağlıcakla.
http://e1206.hizliresim.com/y/7/7lnn8.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://e1206.hizliresim.com/y/7/7lnq1.jpg (http://bit.ly/c25MCx)evet tolga güzel geceler elbet oluyordur:cherry:
bu gecelerden birinde elbet bende olmayı çok arzu ediyorum:pl:

sedici
07 Haziran 2012, 21:14
tel değil mi bu kilit, çok mu sağlam? penseyle falan kesilmez mi

FinalCUT
07 Haziran 2012, 22:15
Tolga Can
Gerçekten yaptığın mesaiyi takdir ettim..
Ama bu kesmez bence..Videolu anlatımda istiyoruz..:)

Raphae1
07 Haziran 2012, 22:26
Şifreli değilde anahtarlı olursa daha sağlam olur. Gerçi ben kaskımı motorun uzerınde bırakmam ıcın. en fazla 10 metre uzagında olmam lazım. yada top case bırakırım.

piyanist_irf
07 Haziran 2012, 22:30
Şifreli değilde anahtarlı olursa daha sağlam olur. Gerçi ben kaskımı motorun uzerınde bırakmam ıcın. en fazla 10 metre uzagında olmam lazım. yada top case bırakırım.

kanka senin topcaseye hasta oldum dikat et çalmasınlar :cherry: :P :queen:

Karlıyollar
07 Haziran 2012, 22:46
Ben ilk Bisan Roadstar cup100 aldığım zaman 20 tllik bir kask almıştım :D motorun üstünde bırakıyordum hep çalan olmuyordu :D

serkanunal
07 Haziran 2012, 22:52
Hırsızda biliyo ucuz olduğunu ondan calmamıştir pahalıyı seçiyolardır serefsizler

seza35
07 Haziran 2012, 23:03
Ben kaskımı hiçbir türlü motosikletimin üstünde bırakmam. İster kask kilidi olsun ister olmasın. Çevremizde art niyetli o kadar çok insan var ki. Park halindeki motosikletin koltuğunu bıçakla delen, aynalarını kıran veya zarar vermek isteyen çekemeyen çok insan var. Motosiklete kilitli bırakıp gittiğimiz kaska zarar vermek isteyen karaktersiz, kanı bozuk insanlar illaki vardır.

Karlıyollar
07 Haziran 2012, 23:06
montun bile kitlenebiliyo olması çok güzel aslında...ama ayının biri montu çalayım çekeyim derken devirmesin motoru:)

:D Hocam kahkaha attım resmen :D yaparlarmı yaparlar burası Türkiye

arkadaşlar geçmiş olsun allah vered şunları çalarken bir yakalasak .

bir kaç resim le devamm :)

http://img577.imageshack.us/img577/260/thiscanhappenonlyin16.jpg (http://img577.imageshack.us/i/thiscanhappenonlyin16.jpg/)

http://img839.imageshack.us/img839/6961/thiscanhappenonlyin18.jpg (http://img839.imageshack.us/i/thiscanhappenonlyin18.jpg/)

Bisiklet diye bir şey kalmamış :D iki tane tayyarlek :D :D

kkorhann34
08 Haziran 2012, 00:48

O kaskı 3.5 ay sonra bulduktan sonra artık kim almış kim satmış kim çalmış hiççççççç önemi bile yoktu koluma taktım doğru evin yolunu tuttun inanın başınıza gelince sizde anlarsınız o an gözünüz kaskınızdan başka hiç birşey görmüyor :cat:

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

Keşke bizde öyle denk gelsek, Kuran'a el bassa, yeminde etse, o adam bizim için artık bitti. :jocolor:
Çok samimi yada güvenilir olmayan yerden kask almayacaksın. Basacaksın parayı alacaksın sıfırı.
Ben taksiciden aldım. Çöpte buldum. Hiç anlamam. Kucak dansı yaptırmadan bırakmam. :pl:

Ben kaskımı bulmuşum almışım zaten esnaf rezil olduğuyla kaldı..Kaskımı bulmuşum kaç ay sonra o yüzden fazla uğraşmak istemedim..O günden beri o kaskımı kullanmıyorum hergün silip silip odanın köşesine koyuyorum..

Raphae1
08 Haziran 2012, 02:03
kanka senin topcaseye hasta oldum dikat et çalmasınlar :cherry: :P :queen:Kanka cantayı içinde kask ile gotururlerse, 0 km bi çinli alırlar valla. :)

piyanist_irf
08 Haziran 2012, 02:05
Kanka cantayı içinde kask ile gotururlerse, 0 km bi çinli alırlar valla. :)

sende motürle beraber ağaca bağla :cherry:

http://img507.imageshack.us/img507/479/thiscanhappenonlyin20.jpg (http://img507.imageshack.us/i/thiscanhappenonlyin20.jpg/)

:cherry:

RunemagicK
08 Haziran 2012, 02:36
bende hep merak ederdim "la bu kaskları motorun üstünde bırakıp gidiyorlar, kimse çalmıyormu" diye. çalıyolarmış demek:)
geçmiş olsun ayrıcada. bir de kendi kullandığım kilidide göstereyim. gerektiğinde tekere dolayıp disk kilidi işinide görür. ayrıca kapladığı yere göre oldukça uzun. fiyatıda 10-15tl (fuarda 10tlye almıştım hudsondan)

http://www.ikiteker.com.tr/img/urun/MASTER_LOCK_8127_EURDPRO_COLOUR.jpg

http://www.aandfstore.com/img/goods/detail/19540002006000_1.jpg

alkadras
08 Haziran 2012, 03:00
Hırsız arkadaşlarla hasbihal olup onlara doğru yoldan bahsetmek istiyorsanız (!) yaygın 2. el sitelerinde çalınan malzemelerinizi aratın. Motorcu olmayan biri elden kime kask satabilir? Bulursanız hepimiz için de ayrı ayrı öpün gözlerinden...

Pain
08 Haziran 2012, 03:01
sende motürle beraber ağaca bağla :cherry:

http://img507.imageshack.us/img507/479/thiscanhappenonlyin20.jpg (http://img507.imageshack.us/i/thiscanhappenonlyin20.jpg/)

:cherry:

Abi bu nasıl bağlamak,ağacın tohumunu atıp,aracı da senelerce orada bırakmak gerek bu güvene ulaşabilmek için:D

piyanist_irf
08 Haziran 2012, 03:23
Abi bu nasıl bağlamak,ağacın tohumunu atıp,aracı da senelerce orada bırakmak gerek bu güvene ulaşabilmek için:D

eeeee kaskı çıkartacaksın , kilidi açacaksın , kilitleyeceksin :) tohumu atttıktan sonra bir kaç yılcık bekleyiver canım ne olacak :) :cherry: :P

halepli
08 Haziran 2012, 08:42
Cümleten geçmiş olsun

cihan54
08 Haziran 2012, 08:58
Hırsız arkadaşlarla hasbihal olup onlara doğru yoldan bahsetmek istiyorsanız (!) yaygın 2. el sitelerinde çalınan malzemelerinizi aratın. Motorcu olmayan biri elden kime kask satabilir? Bulursanız hepimiz için de ayrı ayrı öpün gözlerinden...

Evet bunu da aklımızda bulunduruyoruz ;)

Güzel temennilerinizi ileteceğimden emin olabilirsiniz. Akşam yeni kaskları satın aldık, alırken de baya bi prova yaptık zaten karşılaştığımızda yapacağımız güzel muhabbet hakkında...