PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : muayeneden gecemezsek, 1 ay cikabilir miyiz ?

ygk
06 Haziran 2012, 11:01
arkadaslar sorum basliktaki gibi, istasyona gittik agir kusurlu kaldik muayeneden gecmedi. Bu durumda tuvturkun bize tanidigi bir ay sure trafik polislerini alakadar eder mi yoksa yine ceza yazabilirler mi

Slayerrr
06 Haziran 2012, 11:07
Bir aylık süre sadece ücretsiz tekrar muayenesi için. Polis çevirirse yine ceza yazar.

babaçi
06 Haziran 2012, 11:14
Bir aylık süre sadece ücretsiz tekrar muayenesi için. Polis çevirirse yine ceza yazar.

biz yarın yine gireceğiz,xenon fardan kalmıştık geçen hafta...işin trafik boyutu da bu başlığı okuyunca aklıma geldi :)

Ramazan Can
06 Haziran 2012, 11:22
evet trafik ceza yazar isterse..

ygk
06 Haziran 2012, 11:36
tesekkur ederim slayerr ve ramazan abi.
Babaci sizde bile bile lades olmussunuz hocam bende koltuk sayisindan ve direksiyondaki hidrolik kacagindan kaldim

mali_181
06 Haziran 2012, 12:03
Bende xenon dan kaldım ayın 20 sinde tekrar gireceğim şimdi kafama takılan cbf deki xenon u normal fara nasıl çevireceğim :)

glock
06 Haziran 2012, 12:07
muayene istasyonunda, motosikleti görevliye mi veriyoruz? bir başkası mı test ediyor?

babaçi
06 Haziran 2012, 12:43
tesekkur ederim slayerr ve ramazan abi.
Babaci sizde bile bile lades olmussunuz hocam bende koltuk sayisindan ve direksiyondaki hidrolik kacagindan kaldim

Bende xenon dan kaldım ayın 20 sinde tekrar gireceğim şimdi kafama takılan cbf deki xenon u normal fara nasıl çevireceğim :)

aslında ben motorda xenon far takılı olduğunu bilmiyordum işin ilginç tarafı sahibide bilmiyor sadece beyaz ampül var zannediyormuş :)

ince balastı far tasının içine gizlemişler.

muayenede xenon takılı olduğu için değil,tek hüzmeli sistem var yani uzun yok.bizi uzunlar yanmıyor diye bıraktılar xenon takılı olduğu için değil.

yarına randevü almış kuzen tekrar,h4 takıp sokacağım