PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık CBR250R 400 Km'de Sadece Ktm duke 125 ile takas olur

Flashock
20 Mayıs 2012, 06:57
Arkadaslar motoru alali daha 3 ay olmadi ama bu uc ay suresince her motor uzerine bindigimde geriliyorum hemde motora 400km boyunca alisamadim bugunde gerek ktmnin oturus pozisyonunu test surusunu yapinca o motorda daha rahat edebilecegimi anladim onu alabilmek icin satiyorum rodaji bile yapilmadi apartmanimda kapali sekilde muhafaza ediliyor yagmurda falan cikarilmadi tek bir hasari vardir oda kafa sağ grenaj catlak onunda servisteki ucreti 53 TL siparisi verdim geliyor parca 10 gunu kaldi motoruma istedigim fiyat 9000 TL'dir fiyatta eger ciddi iseniz dusunebiliriz ben 19 yasimda bir gencim milleti kaziklamak gibi bir amacim yok cok kar etme amacinda da degilim sadece ve sace motor yasantima daha cok alisabilecegim bir motorla baslamam benim icin daha hayirli olacak sorunsuz motor istiyorsaniz cekinmeden arayin Eyupte oturmaktayim oraya yakin yerlere motoru getirebilirim SADECE VE SADECE KTM DUKE 125 İLE TAKAS OLUR ONUNDA KİLOMETRESİNİN COK FAZLA OLMAMASİ LAZİM SONUCTA VERDİGİM MOTOR 400 KM. KTM DUKE TAKASİNDA'da maddi bir ustune para istemiyorum sadece ve sadece ruhsat islerini takasi kabul eden kisi cebinden yaparsa benim icin kafidir.

Cep telefonum: 0532 685 01 68