PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : pff çok korktum :(:(

yaqizak
04 Mayıs 2012, 21:39
eve geliyordum trafik çok yağundu sağdan otobüsün arasından geçeyim dedim tam geçtim önüme adam çıktı frene basmaya fırsatım bile kalmadı adama çarptım allahtan otobüs haraket etmedi azer geçerdi adamı ehliyette yok çok şükür birşey olmadı benim sol ön sinyal km camı ve km kırıldı verilmiş sadakam varmış bi daha sağanmı araba sollarım aslaa :(

-ZERO-
04 Mayıs 2012, 21:41
geçmiş olsun :pale: allah korumuş

EverHarD*
04 Mayıs 2012, 21:43
Geçmiş olsun :(

dürümdöner
04 Mayıs 2012, 21:44
ehliyet yok kural ihlali var olmaz ama öyle..büyük geçmiş olsun..

kanmix_x
04 Mayıs 2012, 21:45
Sinir ediyor bazen bu otobüsler:P

grossefox
04 Mayıs 2012, 21:45
çok gecmış olsun kardesımde ehliyetsız bınmeyın suna yaa ailenızede bıraz acıyın adam dava acsa yandın artık ehlıyette yok bı ton ceza :(

quezzap
04 Mayıs 2012, 21:46
geçmiş olsun. daha dikkatli olmalısın. kanunen suçlusun :S

yaqizak
04 Mayıs 2012, 21:47
inşallah 15 güne kavuşacam ehliyete ya normal şeritten gidiyordum arkamdaki ticari sellektör yapıp durdu heralde motor olunca yolu işgal etme demek istedi bende aradan geçeyim o zaman dedim geçmez olaydım

TATLIHIZ
04 Mayıs 2012, 21:59
Gecme arkadasım sende tasıtsın Birsey yapamaz Gecmiş olsun Gecen bizimde basımıza geldi böyle bi olay otobanda 110-115 le giderken otobüsün arkasına yapıstık sıcak olsun diye Neyse sagdan bi cıktık Ki erken cıkmısız iyide erken cıktık Sagda 20-30 la giden bi kamyon yüklüydü Eger 15-20 sn sonra cıksaydık suanda burada olmucaktık Aman sende dikkat et

gugukk
04 Mayıs 2012, 22:31
duran otobüslerin ve minibüslerin sağından asla geçmem veya yavaşlıyorsa kesin yolcu alacaktır ve sağa yanaşacaktır gene geçmem çok tehlikelidir geçmiş olsun.

Ramazan Can
04 Mayıs 2012, 23:11
geçmiş olsun...................

yeleri
05 Mayıs 2012, 04:54
otobus neden durur? yolcu indiremek yada bindirmek icin.
sen nasil bir dusunce ile otobusun sagina giriyorsun? gidecegin yere 30 saniye erken varmak icin mi?

ya o otobus tam sol yapip arka tekerinin altina seni alsaydi

yaqizak
05 Mayıs 2012, 09:17
otobus neden durur? yolcu indiremek yada bindirmek icin.
sen nasil bir dusunce ile otobusun sagina giriyorsun? gidecegin yere 30 saniye erken varmak icin mi?

ya o otobus tam sol yapip arka tekerinin altina seni alsaydi yolcu indirmek veya bindirmek için durmadı otobüs trafik yoğun yeşilin yanmasını bekliyoruz zaten durağı olmadan yolcu indirip bindirseydi o otobüs şöförü o zaman ona yapacağımı bilirdim adam duran karşıdan karşıya geçiyormuş koşarak otobüsün önünden çıktı zaten otobüsün önünden çıktı diye yazdım ilk mesajımda..

ozrace
05 Mayıs 2012, 10:03
umarım bu sana iyi bir ders olmuştur...büyük araçlar duruyorsa,geçerken gözünü dört açman gerektiğini ve heran bir yaya çıkabileceğini öğrenmişsindir umarım...

soccer
05 Mayıs 2012, 10:18
eve geliyordum trafik çok yağundu sağdan otobüsün arasından geçeyim dedim tam geçtim önüme adam çıktı frene basmaya fırsatım bile kalmadı adama çarptım allahtan otobüs haraket etmedi azer geçerdi adamı ehliyette yok çok şükür birşey olmadı benim sol ön sinyal km camı ve km kırıldı verilmiş sadakam varmış bi daha sağanmı araba sollarım aslaa :(

geçmiş olsun, yayaya hiçbirşey olmaması her ikiniz için de sevindirici. bu kadar şanslı olmayabilirdiniz.

anaconda84
05 Mayıs 2012, 10:34
geçmiş olsun, ders olsun bu da sana farzet ki adam öldü Allah korusun o zaman ne olacaktı ehliyette yok çok geçmiş olsun kardeşim

hello_moto
05 Mayıs 2012, 10:35
Gecmis olsun. Trafik kurallarinin bir anlami oldugu bir kez daha kanitlanmis oldu diyecegim ama buyuk laf olacak. Hocam aldigin riske deger miydi? Ya bir sey olsaydi? Hem sana hem eteafina yazik olurdu.

yaqizak
05 Mayıs 2012, 10:36
eyvallah çok saolun

speed_dream
05 Mayıs 2012, 12:17
duran otobüslerin ve minibüslerin sağından asla geçmem veya yavaşlıyorsa kesin yolcu alacaktır ve sağa yanaşacaktır gene geçmem çok tehlikelidir geçmiş olsun.

aynen katılıyorum :cat:

AguilaNegra
05 Mayıs 2012, 15:03
Geçmiş olsun ama sana tavsiyem ne yap ne et ehliyetsiz sürme ne araba ne motosiklet yaklaşık 2,5 hafta önce araba kazası geçirdim arkadaşım sürüyordu arabayı ehliyetsizdi birazcık sürsün diye vermiştik olacağı varmış işte kadın bize yandan çarptı ikimizde yavaş değildik daha kötüsü olabilirdi ama sadece maddi hasar vardı allahtan. Sımdi düşünüyorum bizden birine ya da o kadına birşey olsaydı kim altından nasıl kalkacaktı ? Allah korusun vallahi. Dikkat et kendine ehliyetsiz sürme.

yaqizak
09 Mayıs 2012, 21:54
ya sayın arkadaşlar ben bu kazadan sonra korktum bir haftadır motorun koltuğuna bile oturmadım satılık ilanı verdim pazar günü a2 direksiyon sınavım var ona bile gitmektan caydım dedim hakkım yanarsa yansın giden para olsun ama motoruda seviyorum ne yapmalıyım ben tamam buraya kadarmış mı yoksa olur böyle kazalar daha dikkatli ol yoluna devam mı et demeliyim kendime yardımcı olursanız sevinirim kafam çok karışık saygılar.

valvole
09 Mayıs 2012, 22:09
ya sayın arkadaşlar ben bu kazadan sonra korktum bir haftadır motorun koltuğuna bile oturmadım satılık ilanı verdim pazar günü a2 direksiyon sınavım var ona bile gitmektan caydım dedim hakkım yanarsa yansın giden para olsun ama motoruda seviyorum ne yapmalıyım ben tamam buraya kadarmış mı yoksa olur böyle kazalar daha dikkatli ol yoluna devam mı et demeliyim kendime yardımcı olursanız sevinirim kafam çok karışık saygılar.

Bence devam etme. Motosiklet kullanmak cesaret ister. Yarın birgün önünde aniden fren yapan araca çarpmaktan son anda kurtulup soluğu forumda alacaksın. "pff çok korktum :(:(" diye saçma sapan bi konu açacaksın yine. Boşver arkadaşım sen motosikletten vazgeç.Direksiyon sınavına da gitmekten vazgeçmişsin zaten. Geçmiş olsun...

yaqizak
09 Mayıs 2012, 22:11
saçmaysa okuma karaş ne bu şiddet ne bu celal hayrola?

valvole
09 Mayıs 2012, 22:18
saçmaysa okuma karaş ne bu şiddet ne bu celal hayrola?

Yazına biraz daha dikkat edersen iyi olur. Mesela en azından cümleye büyük harfle başlayabilirsin.

yaqizak
09 Mayıs 2012, 22:21
geç büyük harfi küçük harfi herkes mektep mezunu değil ben böyle yazıyom

burdurlu1985
09 Mayıs 2012, 22:21
Hatalari siralayalimmi
sagdan SAGLAMA yapmak bence sollamaliydin
ehliyetsiz kullanmak zaten yedigin bi ceza ehliyet parasini fazlasi ile cikartir
son olarak onemli olan insan hayati anladigim kadariyla sende birsey yok olan motoruna olmus o da duzeltilir YA CARPTİGİN
KİSİ NASİL
neyse buyuk gecmis olsun arkadasim

nezih77
09 Mayıs 2012, 22:22
çok geçmiş olsun arkadaşım...
2010 yılında çok ciddi bir kaza geçirdim.ölümden döndüm.şu anda sağ kalçamda ki kemikler tuz la buz oldu.platin takılı.sağ bacağım da 5 tane,sağ ayağım da 4 tane ve sağ ayağımın altında ise patlak oluşmuştu,sonucunda şu an sağ ayağım da 2cm kısalık var ve çoğu zaman bu acı ile geceleri uykumdan uyanıyorum.
2 ay kadar önce tekrar motor alarak hayatımdan geçen 2 senenin acısını çıkartıyorum.
sana da tavsiyem oturup sakin kafayla düşün derim.bir zaman sonra bu sevda tekrar başını sararsa bu sefer yine ehliyetin olmadan bineceksin.bence al ehliyetini koy cebine.bu sevdaya tutulduysan vaz geçemez sadece ara verebilirsin.sevgiler...

yaqizak
09 Mayıs 2012, 22:27
eyv. saol işte taksicinin yol istemesi böyle oldu kaçtı taksici kaçmayay dı çok iyi olacaktı neyse hayırlısı

valvole
09 Mayıs 2012, 22:28
geç büyük harfi küçük harfi herkes mektep mezunu değil ben böyle yazıyom

Peki sen böyle yazmaya devam et. Daha fazla uzatmayalım.

yaqizak
09 Mayıs 2012, 22:29
eyv.kardaş

delileoo
09 Mayıs 2012, 22:33
kazık kadar adamsınız en azından yağızak öyle..tartışmayın..sen de git ehliyet sınavına gir kardeşim yahu..ankara kadar rahat motorsiklet kullanılabilecek başka şehir mi var bu ülkede? bu arada ben dürümdöner:)

yaqizak
09 Mayıs 2012, 22:34
kazık kadar adamsınız en azından yağızak öyle..tartışmayın..sen de git ehliyet sınavına gir kardeşim yahu..ankara kadar rahat motorsiklet kullanılabilecek başka şehir mi var bu ülkede? bu arada ben dürümdöner:) yaf seni arıyom bende bulamıyom özelden aradım aradım bulamadım

_oXXo_
10 Mayıs 2012, 15:12
ZATEN EHLİYET YOK BİRDE KURAL İHLALİ .
yaya olan vatandaşa geçmiş olsun demekten başka sölenecek bir şey bulamıyorum. sana geçmiş olsun bile diyemiyorum. zaten baştan suçlusun . dua et o vatandaş benim yakınlarımdan biri değildi.

kırıcı oldum farkındayım ama bu yazdıklarım gerçektir.

yaqizak
10 Mayıs 2012, 15:59
ZATEN EHLİYET YOK BİRDE KURAL İHLALİ .
yaya olan vatandaşa geçmiş olsun demekten başka sölenecek bir şey bulamıyorum. sana geçmiş olsun bile diyemiyorum. zaten baştan suçlusun . dua et o vatandaş benim yakınlarımdan biri değildi.

kırıcı oldum farkındayım ama bu yazdıklarım gerçektir. valla hiçç fark yapmaz yakınından biri olsa ne yazar olmasa ne yazar akacak kan damarda durmaz dert etme sen