PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hyosung Ustalari Yardim Lutfen

ferad
02 Mayıs 2012, 20:11
Selamun Aleykum arkadaslar gecen yaz sattigim GT250R aylardir krank dagitmis halde yatmakta dusunup tasindim ve bu motoru tekrar almak istiyorum fakat hazir makina acilmisken bu kasaya baska 1 motor swapleyebilirmiyiz ? mesela uygun fiyata eski model cbr 400 250RR 4 silindir motorlari uydurabilirmi yardimci olursaniz sevinirim ? cok farkli 1 projeye imza atmak istiyorum

Frank Lucas
02 Mayıs 2012, 20:17
hyosung krank kırıyor :) Günümüz 2012.05.02,nezaman kırmıyıcak merak konusu oldu valla :) yeni motorla uğraşmaya değmez

HaydarBıçak
02 Mayıs 2012, 20:30
hyo krank kırar kırmaz muhabbeti açılırsa bu konuda şenlik olur :)

ferad
02 Mayıs 2012, 20:33
Valla benim kullandigim donemde makinadan en ufak 1 ses gelmiyordu henuz 5800 civari km si vardi zaten fakat sattigim sahis motora bindigi andan itibaren gaza abanmaya baslamisti cok gecmeden krank dagilmis motorun uzucu 1 durum aslinda

acayüp
02 Mayıs 2012, 20:34
Arkadaşlar yarın buraya girela runner 200 2011 model krak fotosu eklicem.
Bulabilirsem birde kymco venox krank resmi vardı onuda eklerim.
Arkadaştada bitane dağınık duran cbf 500 var toplamadıysa onunda resmini çekerim.
Hepsinin krank 2 parça vazyette. Mesele krank kırmaya giderse resimler benden olur.

Soruya gelince önce bulunduğunuz yerdeki yasal mevzuatı bir öğrenin isterseniz. Sonra plakada ruhsatta sorun oldumu hiç anlamı kalmıyor.
Uydurmaya gelince uydurulabilir.

ferad
02 Mayıs 2012, 20:36
Arkadaşlar yarın buraya girela runner 200 2011 model krak fotosu eklicem.
Bulabilirsem birde kymco venox krank resmi vardı onuda eklerim.
Arkadaştada bitane dağınık duran cbf 500 var toplamadıysa onunda resmini çekerim.
Hepsinin krank 2 parça vazyette. Mesele krank kırmaya giderse resimler benden olur.

Soruya gelince önce bulunduğunuz yerdeki yasal mevzuatı bir öğrenin isterseniz. Sonra plakada ruhsatta sorun oldumu hiç anlamı kalmıyor.
Uydurmaya gelince uydurulabilir.

Kibris ta belli 1 miktar para odeyince motor ruhsata isletebiliyor bunu ozellikle otomobillerde cok yapiyorlar o konuda sorun yok kardesim

kanucan
02 Mayıs 2012, 20:40
Güzel projeye benziyor.Ama temiz 250rr motor bloğu bulman çok ama çok zor.Hadi buldun o bloğu oraya yerleştirmek ayrı dert olucak.Muhtemelen yan grenajlar takılamayabilir.

arca94
03 Mayıs 2012, 01:11
O diil de farklı bir proje, başka bir motor, bir ses, bir durum, bir miktar derken o "bir" yerine "1" yazmanıza taktım ben.. :queen: Ne ilginç alışkanlıklar var..
Bizim burada -trakya- "h" harfini alfabeden çıkartmamız "astane, ep gene, ap, ojcakal" , "ş" yerine "j" kullanmamız "üj - bej" "otuz" rakamları "ozbir, oziki, ozüç" dememiz, "r" leri cümle sonlarında neredeyse hiç kullanmamız gibi.. "nabıyon, nediyon, gidiyom, geliyom".. Neyse.. :mrgreen:

Teknik konuda bilgim yok, bilenler zaten yardımcı olurlar.. Gece gece gene manyadım galiba ben, bunda yarın matematik yazılım olması ve hiç bi b** bilmemde etkili olabilir tabii ki.. :mrgreen:

İyi geceler.. :king:

Alper Kaya
03 Mayıs 2012, 01:14
hyosung krank kırıyor :) Günümüz 2012.05.02,nezaman kırmıyıcak merak konusu oldu valla :) yeni motorla uğraşmaya değmezmantıklı yorum yaparsan sevinirim 2012 modelmi kırdı demiş adam pardon sen efesin mantıklı yorum sende bulunmaz sen git yoldaki taşlarla grenaj parçala aynanın karşısında kendinle dalga geç

ferad
03 Mayıs 2012, 01:25
O diil de farklı bir proje, başka bir motor, bir ses, bir durum, bir miktar derken o "bir" yerine "1" yazmanıza taktım ben.. :queen: Ne ilginç alışkanlıklar var..
Bizim burada -trakya- "h" harfini alfabeden çıkartmamız "astane, ep gene, ap, ojcakal" , "ş" yerine "j" kullanmamız "üj - bej" "otuz" rakamları "ozbir, oziki, ozüç" dememiz, "r" leri cümle sonlarında neredeyse hiç kullanmamız gibi.. "nabıyon, nediyon, gidiyom, geliyom".. Neyse.. :mrgreen:

Teknik konuda bilgim yok, bilenler zaten yardımcı olurlar.. Gece gece gene manyadım galiba ben, bunda yarın matematik yazılım olması ve hiç bi b** bilmemde etkili olabilir tabii ki.. :mrgreen:

İyi geceler.. :king:

Valla abi siz soyleyince farkettim hic farkinda bile degilim inanin 1 daha olmazz :queen:

gugukk
03 Mayıs 2012, 01:31
hyosung krank kırıyor :) Günümüz 2012.05.02,nezaman kırmıyıcak merak konusu oldu valla :) yeni motorla uğraşmaya değmez

bilip bilmeden okkalı sallayan birisi daha