PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motoru Getirmek için ?

motodreams
01 Mayıs 2012, 12:15
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba benim sizlere şöyle bir sorum olacak;Çalıştığım yerin sevdiğim müdürlerimden birisi yeni bir motor alıcak ve onun eski 2011 model 6000km'de olan 150'lik scoter'ı var ve onu getir senin olsun ruhsatıda senin üstüne yaparım diyor ben bu motoru nasıl getirebilirim izmir kuşadasından ? Kargoda çalışan bir tanıdığım var,kargo ile gelmez yasak filan dedi nasıl getirtebilirim ve bana maliyeti ne olur ? Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler iyi forumlar...

aquarist4
01 Mayıs 2012, 12:22
Dostum, deposunun boş olması şartı ile otobüs muavini veya kaptanla anlaşıyorsun, uygun bir "çorba" mukabilinde getirebiliyorlar. Ben Çanakkale'den aynı şekilde getirecektim, depoyu boşaltma, uğraşma işi zor geldi, kendim kullanarak geldim..

EaréndiL
01 Mayıs 2012, 12:25
Ben 230-240 kglık chopper motoru urfadan ankaraya 100 liraya getirtmiştim otobüsün deposunda.Halatla bağlayınca hiç hasar görmeden geliyor fakat yüklemek için otobüs saatinden yarım saat felan önce götürüp deposu boşken yüklemeniz gerek

Ramazan Can
01 Mayıs 2012, 12:26
ben otobüste çok taşıdım.. hatta bazılarından para bile almadım..hayır duası her zaman işe yarar.. şuan otobüste değilim ama olsaydım sana yardımcı olurdum...

Ahmet N.
01 Mayıs 2012, 12:29
Motor izmirde,sen nerede sin?

motorsaykıl
01 Mayıs 2012, 12:54
izmirden bindirip haydarpaşada indirmek sorun olmadığı için trenle getirebilirsin. Çok ucuza gelir. Git ve bir istasyonda bir yetkili ile görüş ayrıntılı bilgi al. en ucuz yol budur.

RunemagicK
01 Mayıs 2012, 14:00
izmirden bindirip haydarpaşada indirmek sorun olmadığı için trenle getirebilirsin. Çok ucuza gelir. Git ve bir istasyonda bir yetkili ile görüş ayrıntılı bilgi al. en ucuz yol budur.

trenle taşıma işi 3-4 sene önce kalkmıştı (tam o aralar motor almıştım ve trenle getirememeiştim ordan hatırlıyorum)
ve haydarpaşa garı kapandı, ondan nası haberin yok:)

TATLIHIZ
01 Mayıs 2012, 14:46
Sen gidip alsan geze geze gelirsin

McWarnaly
01 Mayıs 2012, 14:50
Bence de en hesapli ve mantiklisi otobus ile getirmek olacaktir.cok buyuk bir motor olmasa gerek.iyice sarip sarmala,at bagaja sende bin otobuse getir.Olmazsa stationwagon yada pickup tarzi bir arac bul,hafta sonu binip gidin hem motoru alirsiniz hem guzel bir hafta sonu gezisi yapmis olursunuz.

Okur_tr
01 Mayıs 2012, 15:00
otobüsü istemezsen ambarlar var. onlar da getirir 200 liraya falan maksimum.

motodreams
02 Mayıs 2012, 13:48
Motor izmirde,sen nerede sin?
İstanbul :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:45 ----------

ordaki otobüscülere sordurucam bakalım ne olacak motorda ufak bişi zaten modial 150 rf :) Ambarda pahalı tutmazsa ambar en mantıklısı Cevaplar için sağolun :)

serseric
02 Mayıs 2012, 13:49
dostum araba kiralayabilirsin steyşınvagon veya otobüsle getirtebilirsin

yesewi
02 Mayıs 2012, 14:36
Arkadaşların söylediği gibi Otobüsle getirmek mantıklı :)

egelim 43
02 Mayıs 2012, 14:45
trenle taşıma işi 3-4 sene önce kalkmıştı (tam o aralar motor almıştım ve trenle getirememeiştim ordan hatırlıyorum)
ve haydarpaşa garı kapandı, ondan nası haberin yok:)
Ayrıca İzmirden Haydarpaşaya direk olarak tren yok vede hiç olmadı :bounce:

serotizm
02 Mayıs 2012, 15:13
Ruto moto bildiğim kadarıyla motor nakliyesi yapıyor. Bir arkadaşım Gaziantep'ten motorunu onlar sayesinde getirdi.
Fiyatları konusunda fikrim yok. Yerleri Kızıltoprak'ta.
http://www.rutomoto.com.tr/
Ama motoru onlardan almazsan sadece taşımacılık yapıyorlar mı onu da bilmiyorum. Konuşmak lazım.