PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kawasaki 250r / Egsoz / Lastik Önerisi...

Bodyguard-cB
01 Mayıs 2012, 03:52
Merhaba arkadaşlar,

0 Km kawasaki 250 r alacağım.

Ve alır almaz daha kullanmadan lastiğini değiştirmek istiyorum ne kadar kalınlaştırabiliriz.. Ve hangi kalınlık daha iyi yol tutuşu sağlar benzini çok yakması falan onemli değil öyle seyler duymustum, lastik kalınlaşırsa biraz daha benzin yakar şeklinde yazılarda okumuştum..

2. olarak ses konusunda her ne kadar takıntım olmasa da ilerde nasıl bir egzoz taktırabilirim. kafamda soru işareti kaldı az çok egzoz hakkında bilgim olsun istiyorum. Sesi arttırmak veya azaltmak için nasıl yöntemler kullanılabilir.

ve son olarak 250r 'a ekstradan yapılabilecek modifiye tarzı bir destek var mı. En konforunu veya hızını arttırabilecek.

Dediğim gibi çok bilgim yok daha once kymco granddink 250'm vardı. vitesliye yeni geçişim. o sebeple küçük düşürücü mesajlar yazmayın lütfen.

soruları net ve sırasıyla cevaplarsak diğer arkadaşlarımızda kolaylıkla bilgiye ulaşabilir

Hepinize Kazasız Belasız Yolculuklar Dilerim.

serseric
01 Mayıs 2012, 08:30
Merhaba arkadaşlar,

0 Km kawasaki 250 r alacağım.

Ve alır almaz daha kullanmadan lastiğini değiştirmek istiyorum ne kadar kalınlaştırabiliriz.. Ve hangi kalınlık daha iyi yol tutuşu sağlar benzini çok yakması falan onemli değil

burdan sonrasını okumadım para var huzur var :)

Mr.cihans
01 Mayıs 2012, 08:36
160a kdr cıkaranları duydum arka lastıkte hatta sıtede gordum ama dısa cok fazla egım yapıyor bence ıdeal 150. Egsoz two brothers onerırrım zaten ıkı sılındır oldugundan tız bır ses alınamıyor barı kalın bır ses alınsınyolda baya guzel oluyor dun daah yanımdan gctı dınledım...

Bodyguard-cB
02 Mayıs 2012, 13:29
mr.cihans çok sağol kawasaki 250r egzozu çıktı two brothers bu iş görür lastik konusunu da sanayiye gittiğimde soracam :D