PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaza yaptim

Deepzone
30 Nisan 2012, 23:10
Bugun 70 ile giderken kamyon kaldirimdan cikarak yolu kapadi baltim
Durmak icin cok gec attim kendimi ..

Motorda olusan hasar

Ya gidon yamuldu tamamen vites kirildi on cam dimiz aynalari eksoz ve yanlardaki parcalar ezildi hepsi degisecek ... Ortalama kac gun kac paraya mal olur yardim edin

CBR 125 R yeni kasa 600 km de motor

quezzap
30 Nisan 2012, 23:13
Geçmiş olsun.. Umarım iyisindir :S Burdan fiyat söylemek zor. Servis e sormalısın. Tekrar geçmiş olsun.

mete_han
30 Nisan 2012, 23:13
servislerde parça varmı Allah bilir...Emrah Arıkan da kaza yaptı aylarca parça bekledi...geçmiş olsun...

Ramazan Can
30 Nisan 2012, 23:15
geçm,iş olsun..................

adem80
30 Nisan 2012, 23:15
bundan sonra hepinize kaza yapmayı yasaklıyorum :) geçmiş olsun arkadaşım.

karaeser
30 Nisan 2012, 23:19
Geçmiş olsun arkadaşım, sende birşey yok sanırım, en mühimi o. Çok fikrim yok, eksper de değilim bu konuda ama 1.000-1.500 arası bir hasar sanırım. Muhtemelen de 15-20 gün sürer yapımı. Zabıt tuttunuz mu? Ehliyetin var mı? Eğer kamyon dediğin gibi hatalı çıkış yaptıysa ve senin ehliyetin varsa, kamyonun trafik sigortasından hasarı karşılayabilirsin. Motosiklet sevdana devam etmek istiyorsan, Honda Eğitim Merkezinden yada özel bir hocadan eğitim almanı tavsiye ederim. Tekrardan geçmiş olsun.

Deepzone
30 Nisan 2012, 23:26
Ehliyetim var zabit tutuldu ama parca cok beklermiyiz ?

ekremz
30 Nisan 2012, 23:27
Gecmis olsun

erro
30 Nisan 2012, 23:41
geçmiş olsun...süratin var mıydı acaba, ya da neden durumadın ya da kaçamadın...?

rapidhacker5
30 Nisan 2012, 23:42
anaaaa daha dun rodaj konusu acmistin tuh gecmis olsun kac oraninda suclu adam parayi kim odeyecek?

babaduru
30 Nisan 2012, 23:45
Geçmiş Olsun..

Karlıyollar
01 Mayıs 2012, 00:03
Sana bişey olmasında motor öyle böyle düzelir takma kafana :)

zongoku
01 Mayıs 2012, 00:04
Çok geçmiş olsun masraf bi şekilde halledilir önemli olan sana bişey olmamış olması.

kanmix_x
01 Mayıs 2012, 00:04
geçmiş olsun

Deepzone
01 Mayıs 2012, 00:31
Aynen dun rodaj konusu actim bu gun patladim ... Cok ciddi kazaydi motorun ustunden uctum 15-20 metre suruklendikten sonra kafami kamyonun eksozuna carptim o hiddetle ayaga kalkip kamyonun soforun bulundugu kapiya saglam tekme
Salladim ...

Sadece kask vardi baska koruma yoktu ... Ama vucudumdan 1 damla kan bile akmadi ... Sansliydim

Ucretten ziyade zaman ve mukemmellik onemli motor bolumndr bisi yok eskisi gbi olurmu acaba ?

psyche
01 Mayıs 2012, 00:48
Geçmiş olsun bugün benim önüme de bu tür bir kamyon kırdı bereket hızım yoktu da patlamadım kurtarabildim hemen önünde yan ayaklığa koyup ana bacı sövdüm,gözüm kararmıştı,aynı dediğin gibi kapıya vurdum bir kaç kez elim incindi kitledi kapıyı açıp indiremedim,pompadan elemanlar gelip uzaklaştırdı yatıştırdı beni,sonra kamyoncu indi benden daha çok korkmuştu babam yaşlarındaydı,olayın şokunu atlattıktan sonra sinirim az da olsa geçmişti adam nefesim kadar yakında çok gidip geldim elimdeki kaskı kafasında kırmamak için,sonra sicilimi düşündüm,ailemi,sevgilimi falan nasıl kendimi tuttum bende bilmiyorum ilk kaza anı kapıyı açabilseydim şu anda karakolda olurdum,
Hiçbir canın özrü olmaz,sabır diliyorum.

karaeser
01 Mayıs 2012, 00:50
Aynen dun rodaj konusu actim bu gun patladim ... Cok ciddi kazaydi motorun ustunden uctum 15-20 metre suruklendikten sonra kafami kamyonun eksozuna carptim o hiddetle ayaga kalkip kamyonun soforun bulundugu kapiya saglam tekme
Salladim ...

Sadece kask vardi baska koruma yoktu ... Ama vucudumdan 1 damla kan bile akmadi ... Sansliydim

Ucretten ziyade zaman ve mukemmellik onemli motor bolumndr bisi yok eskisi gbi olurmu acaba ?

Arkadaşım büyük geçmiş olsun, verilmiş sadakan varmış. Motosikletten kendini atmak yerine sonuna kadar fren yapsaydın daha mı iyi olurdu acaba diye sordum kendime, gerçi en iyisi olmuş sağlıklısın komple şu an için ama, teknik olarak diyorum :) Yedek parçası varsa uzun sürmez, yoksa sıkıntı olur. Yedek parçayı da ancak servis bilir, biz bilmeyiz. Parça olduktan sonra eskisi gibi olur motosikletin merak etme. Binmeye isteklisin halen, bu sefer şanslı değil çok şanslıydın, bir daha ki sefere bütün korumaların üzerinde olsun. Mont, pantolon, bot/çizme dahil.

burdurlu1985
01 Mayıs 2012, 00:56
Gecmis olsun kardesim sende birsey olmamasi sevindirici haber
motor bir sekilde yapilir nasil olsa

kemboo
01 Mayıs 2012, 01:18
geçmiş olsun kardeş ucuz atlatmışsın

Karlıyollar
01 Mayıs 2012, 01:18
Salladim ...

Bak dostum isterse motorun her tarafı kopsun kırılsın biraz para biriktirip yeni alırsın ama sana bişey olmasın ben kendimi tehlikeye atmaktansa motoru tehlikeye atmayı tercih ederim.Motora iyi bir usta bul halleder o :)

Dostum ayrıca yakınlarındaki bir fakire sadaka var verilmiş sadakan varmış :) Allah korumuş.

brds
01 Mayıs 2012, 01:28
biraz klişe olacak ama beterin beteri var demişler...daha kötüsüde olabilirdi...bunada şükür...sana bir şey olmasın yeterki...
ama gıcır gıcır motorada acıdım valla...
büyük geçmiş olsun...

nedenamaya
01 Mayıs 2012, 01:34
Geçmiş olsun bugün benim önüme de bu tür bir kamyon kırdı bereket hızım yoktu da patlamadım kurtarabildim hemen önünde yan ayaklığa koyup ana bacı sövdüm,gözüm kararmıştı,aynı dediğin gibi kapıya vurdum bir kaç kez elim incindi kitledi kapıyı açıp indiremedim,pompadan elemanlar gelip uzaklaştırdı yatıştırdı beni,sonra kamyoncu indi benden daha çok korkmuştu babam yaşlarındaydı,olayın şokunu atlattıktan sonra sinirim az da olsa geçmişti adam nefesim kadar yakında çok gidip geldim elimdeki kaskı kafasında kırmamak için,sonra sicilimi düşündüm,ailemi,sevgilimi falan nasıl kendimi tuttum bende bilmiyorum ilk kaza anı kapıyı açabilseydim şu anda karakolda olurdum,
Hiçbir canın özrü olmaz,sabır diliyorum.

Bugun 70 ile giderken kamyon kaldirimdan cikarak yolu kapadi baltim
Durmak icin cok gec attim kendimi ..

Motorda olusan hasar

Ya gidon yamuldu tamamen vites kirildi on cam dimiz aynalari eksoz ve yanlardaki parcalar ezildi hepsi degisecek ... Ortalama kac gun kac paraya mal olur yardim edin

CBR 125 R yeni kasa 600 km de motor
Çok geçmiş olsun. İnşallah tekrarlanmaz

cbr1100 xx
01 Mayıs 2012, 01:51
Geçmiş olsun kardeşim...

v max
01 Mayıs 2012, 02:01
geçmiş olsun Allah beterinden korusun

motodriftt
01 Mayıs 2012, 02:07
canını sıkmaa dostum buda bi tecrube allah beterinden korusun

Serkang
01 Mayıs 2012, 03:18
büyük geçmiş olsun, yalnız sadaka olayı önemli gerçekten. her zaman için cana geleceğine mala gelsin, tek kazan bu olur umarım...

Deepzone
01 Mayıs 2012, 10:11
Yesekkur ederim arkadaslar ... Sadaka olayini halledicem en yakin zamanda ...

HONDA yedek parca konusunda gayet iyiydindiye duymustum ama ?

utkan35
01 Mayıs 2012, 11:50
geçmiş olsun kardeş

aquarist4
01 Mayıs 2012, 13:05
Geçmiş olsun arkadaşım..

motorsaykıl
01 Mayıs 2012, 13:13
Sadaka sadaka sadaka. Geçmiş olsun.

Raphae1
01 Mayıs 2012, 13:24
Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun .

Zippo's
01 Mayıs 2012, 13:27
Geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın.En kısa zamanda motorunda hallolur umarım

TATLIHIZ
01 Mayıs 2012, 13:37
Motor elbet düzelir ama asla 0 ayarında tutturamazlar Gecmiş olsun