PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Az Yakan Parçası bol Ve Ucuz Sorunsuz Scooter Tavsiyesi Olan?

Serk21
30 Nisan 2012, 22:37
Merhaba arkadaşlar,bu aralar scooter bakıyorum kendime ama bir türlü karar veremedim.Birkaç arkadaşıma sordum hepsi farklı şeyler söyledi,peki ya siz ne diyorsunuz?Önerilerden işte bazıları,siz yeni önerilerde de bulunabilirsiniz.

Kymco Agilty city 125
Suzuki AN 125 HK
Honda Beat

Bu 3 motorun ortalama fiyatı 2 bin civarı. Bir diğer düşüncem ise Sıfır km bir Japon almak asya nostalji gibi? Ne dersiniz? (Daha önce sıfır asya 150t kullandım 15 bin km ye yakın en ufak sorun yaşamadım kaldırımlarda atladığım halde) Bu arada temiz schooterını satmak isteyen varsa PM atabilir.

Şimdiden Tşekekkürler. :rendeer:

DarkSeleCT93
30 Nisan 2012, 23:05
Tvs scooty pep +

safakk
30 Nisan 2012, 23:18
honda nın da suzuki ninde bahsettiğin modellerde scooter larının üretimi durdu parçasının bol olacağını sanmıyorum olsada çok ucuz olmaz

Ancak agility diğer 2 modelden bu konuda daha şanslı. Parça fiyatı şuan piyasadaki japon motorlarından ucuz. Kalite bakımından da aşağı kalır yanı pek yok. Ayrıca lastikleride bahsettiğin modellerden daha büyük ve bu durum özellikle scooter da çok önemli.

Bana kalırsa kymco agility yada agility city o paraya alınabilecek güzel scooter lardan