PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklete Yeni Başlamak !

nebilim18
28 Nisan 2012, 23:32
Merhaba;

Arkadaşlar Ben 19 Yaşındayım Motoru bir iki defa sürmüşlüğüm var ama çok seviyorum kulanmak nasip olmadı yani anlayacağınız motor tecrübem yok motor alacam 4 Bin TL İle 6 Bin TL Arası Yeni Başlayan İçin Bir Motor Lazım Ve Neler Yapmam Gerek Onları Sizden bekliyorum.Motoru Sadece Gezmek vy başka bişey için değilde işte biraz hareket felan yapmak içinde istiyorum sürekli motor showları felan izliyorum motorun önünü felan kaldırıyolar bu beni çok heycanlandırıyor bunun için hangi motorla başlayıp neyle devam etmem gereki yol göstermenizi rica ediyorum.

Saygılar...:)

Mr.cihans
28 Nisan 2012, 23:45
önce iki teker ustunde dur motor senı degıl sen motoru ıdare et sonra akrobasi (hareket) düşünürsn;) baslangıc ıcın kendı motorum cb125e hondayı tavsıye ederım mukemmel baslangıc motoru ...

erro
28 Nisan 2012, 23:46
ben de çok heyecanlanıyorum ön kalkınca...

c3nk
28 Nisan 2012, 23:51
Boşver öle ön kaldırmayı artistlik yapmayı önce motoru kullanmayı öğren efendi efendi bin tecrübelendikten sonra deneyebilirsin. sırasıyla önce ehliyet,sonra ekipman ardından motosiklet almanı tavsiye ediyorum, başlangıç için alınabilcek motosikletler ise; yamaha ybr, honda cbf 150, honda cb 125, cbr 125, tvs rtr 150. Hepsi iyi motorlardır hangisini beğenirsen içine sinerse onu al derim.