PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suzuki Kampanya Yapmış

HaydarBıçak
28 Nisan 2012, 01:41
Model Segment Model Yılı Silindir Hacmi (cm3) Motor Gücü (HP) Tavsiye Edilen Satış Fiyatı (TL) Tavsiye Edilen Kampanyalı Satış Fiyat (TL)
31 Mayıs 2012 tarihine kadar geçerlidir.
SFV 650A Gladius Street 2011 645 72 23.441 19.562
C800 Intruder Cruiser 2011 805 53 32.837 27.479
M800 Intruder Cruiser 2011 805 53 31.995 26.540
GSX 1250 FA Street 2011 1.255 98 32.416 26.504

kaynak : http://motosiklet.suzuki.com.tr/Suzuki-Fiyat-Listesi

2011 model motosikletlerde indirim yapılmış

kaan898
28 Nisan 2012, 01:47
valla param olsa mavi beyaz gladius tan hemen çekerim bi tane ...

HaydarBıçak
28 Nisan 2012, 01:50
valla param olsa mavi beyaz gladius tan hemen çekerim bi tane ...

bende inazuma için bekliyorum ama beklediğimize değecek mi acaba

burdurlu1985
28 Nisan 2012, 01:52
Param yokki alayim neyse param olunca indirim olmasada alirim bi tane intruder

savatage
28 Nisan 2012, 01:56
daha öğrenciyim iş sahibi olsam çoktan almıştım :)

scuderia06
28 Nisan 2012, 02:48
enayı bulup o fıyatlardan satılmayınca böle düsürtürler.....bu fırmalar bıraz mantıklı fıyat polıtıkası uygulasalar antipatık olacaklarına sempatık olurlar ınsanlar sıfır motor almaya daha çok yanasır, işin ilginci 2012 fıyatları gene eski hallerı gercekten inanılmazlar
Ayrıca ey distribitorler 20 30 40 50 bın tl lere motor satıyorsunuz ama test motorlarınız bıle yok(bmw harley dısında bir etkinlik duymadım baska varsa bılmıyorum)!!!! ama motor fıyatına gelınce kafanıza gore fıyatları koyarsınız sadece yapacagınız biraz sempatık olmak esnaf olmak insanları kazanmasını bilmek......birde her seye verılcek bolca mazeret cevaplarınızda hazır....

özellikle yamaha wr250r ı satanlara seslenıyorum cunku cok sevdıgım dusundugum motor ancak bana spesıyal olmayan motora spesıyale yakın bır motor dıye dalga gecer gibi gecen yıl 14 bın olup bu yıl 15 bın tl yapıp bu nedenle dıye mesaj yazıyorsunuz!!!! ben bılıyorum wr 250 r ın ne oldugunu ne kadar kalıtelı oldugunu sız merak etmeyın, full karenajlı ıkı sılındır nınja 250r 12000 tl gıbı fıyatlara satılırken sap gıbı cross 250cc motor spesıyale yakın bır motordur dıye o fıyata satılmaz insaflı olun dıyorum enduro motor bu 250 cc motor bu teknolojık guclu saglam ama 250cc nınja ıle aynı klasman vergı farkı yok ,cok merak edıyorum motor satmamak icin neden bu kadar zorluyorsunuz !!! zaten enduro kullanıcısı az bu ulkede bırde satıcılar vuruyor insanlara...en azından 13 bın tl felan yapın bari gene kımse almaz o paraya 250cc tipsiz bir motor diye ama ben alırım :D bakım kawasaki ninja 250 ve klx 250 yı aynı fıyata satıyor 5000 euro 11750 tl e bu motorda klx250 ıle bır tutulmaz sizde 13 bın e satabılırsınız :D

yürekçe
28 Nisan 2012, 10:24
son kullanma tarihi yaklaşmıştır da ondan yapıyorlardır....

ülkemin gelir seviyesine ve vergi oranına göre bir piyasa teklifinde bulunsaydınız ( motosiklet firmaları için diyorum ) Çin'in ( Allah Çin mallarından razı olsun ) çelmesini beklemeden de uygun fiyatlara çekebilirdiniz.
ben ilk adam gibi motoruma 32-33 yaşlarımda çinli bir motor alarak sahip oldum. 1750 tl ye.
oysa o günlerde cbr 125 in fiyatı 5400 tl idi...

4 silindirliler yolda ancak zengin abiler ve mirasyedielrin altındaydı yıllarca...

ah, birde biz adam olabilip de kendi imalatımız olan motosikletlere sahip olabilseydik, o vakit ister sat istersen satma diyebilirdik bu japon dostlarımıza.
acaba italyada ve almanyada, dingilterede ( :P ) , japon firmaları BMW ve ducati, agusta vs vs dev markalarla savaşmak için ne tür satış politikası uyguluyor?

test motoru, yedek parça sorununu nasıl çözmüş, garanti süreci vs vs ....

keşke yurtdışındaki motosikletçi dostlarımız (ilkay abi ( coq ) vs ) bu konuyu bize açıklasa??

c3nk
28 Nisan 2012, 10:30
valla ne yalan söliyim, nakit param olsa bende gladius alırdım :)

ero__
28 Nisan 2012, 11:56
Fuarda yaptıklarını da unutmamak lazım!

Güzel Şale
28 Nisan 2012, 12:22
Sözüm meclisten dışarı biz motosiklet kullanıcıları bu fiyatları hak ediyoruz. Bu firmaların ülkemizde imajlarının bu kadar kuvvetli olmasının şüphesiz çeşitli nedenleri var. Bu nedenlerden en önemlisi Japon olsun çamurdan olsun anlayışı. Milletimizin bu anlayışını firma yöneticileri çok iyi biliyor ve iyi de kullanıyorlar. Ben Japon ürünlerine karşı değilim ama bu kadar abartılmasına karşıyım. Bizim makul fiyatlara motosiklete binmemizin iki yolu var:
Ya Çinliler kaliteyi artıracak
ya da biz adam gibi motosiklet üretmeyi bir an önce öğreneceğiz.
Yoksa bu Japonlar asla bu milleti bu kadar kazıkladık birazda makul fiyata satalım demezler.
Motosiklet fiyatlarının yüksek olmasını bizdeki Ötv ye dayandıranlara da açıkçası kızıyorum. Ötv yi bahane edip bizi dehşet kazıklıyorlar. Kar marjları söyledikleri gibi düşük değil. Bu konuda yanlış yönlendiriyorlar bizleri...

luthier76
28 Nisan 2012, 12:49
600 lük ss modelini 40 bin liradan satıyorlar. Bunu anlamak mümkün değil. Ne farkı var kawasaki den honda'dan... Enteresan :silent:

Güzel Şale
28 Nisan 2012, 13:01
Niyetleri satmak değil. Kaç adet sattılar acaba?

Seko
28 Nisan 2012, 13:26
Gladius'a parası olan balıklama atlasın. Bir testini izlemiştim, bütün rakipleriyle bir karşılaştırmasını açık ara önde bitirmişti (Er-6n, XJ6, Monter 696). Testi yapan adam öve öve bitiremedi. Tabi yine de testteki Ducati Monster 696'yı ayrı bir yere koymuştu :). Ama kullanım kolaylığı olsun, yol tutuş olsun çok iyi bir motosiklet Gladius...

yürekçe
30 Nisan 2012, 09:59
Gladius'a parası olan balıklama atlasın. Bir testini izlemiştim, bütün rakipleriyle bir karşılaştırmasını açık ara önde bitirmişti (Er-6n, XJ6, Monter 696). Testi yapan adam öve öve bitiremedi. Tabi yine de testteki Ducati Monster 696'yı ayrı bir yere koymuştu :). Ama kullanım kolaylığı olsun, yol tutuş olsun çok iyi bir motosiklet Gladius...

Gladius, efsane ve avrupanın en çok satan motoru ve benim de en büyük hayalim SV 650 S'in torunudur....

bboy_iced
01 Mayıs 2012, 06:01
Arkadaşlar bu motoru almayı düşünüyorum ama daha önce hiç canlı görmedim sesinide duymadım sadece nette gördüklerimden biliyorum. Gsr 600 gibi bir performans ve sese sahipmidir bu motor perşembe günü gidip görmeyi düşünüyorum aslında süpersporta dönmek istiyordum ama sürekli artçım olacağı için (eşim) naked larda ilgimi çekmekte idi oturuş konfor performans vs. deneyen binen tecrübe eden varmı varsa biraz paylaşırsanız tecrübelerinizi sevinirim.

ERROR88
01 Mayıs 2012, 09:12
Inzumayı merak ediyorum ikinci ele düşünce patlatrız ozamana bizimki ancak 45000 olur