PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sevgili SS Kullanıcıları

HaydarBıçak
26 Nisan 2012, 20:41
ss motorların arka koltuğu malüm öne eğilerek oturuluyor. arkada oturanın pozisyonu biraz ofsayt

yollarda görüyoruz arkada abla oturuyor geçtiği yolda bakışlar eksik olmuyor. Ben açıkcası ss motor alsam

hanım arkada otursa rahatsız olurum şimdi ss ile naked arasında kaldım gönlümde ss var ama arka koltuk çok düşündürüyor beni

naked alıp arkasına sırt dayamalı topcase koyarım diye düşünüyorum ama ss için ne yapılabilir?

semich
26 Nisan 2012, 20:44
SS al, yengemiz/ablamız beline hırka, triko, t-shirt tarzı bişey bağlayabilir, hem şık görünür hem de frikiği engeller.. bence en basit çözüm, SS'lere case ya da sisibar uygulaması yapılamaycağından : /

c3nk
26 Nisan 2012, 20:55
naked iyidir hocam, performanslı bir alet alırsanızda ss i aratmaz sonuçta şehiriçi pistte değilsiniz, ayrıca naked uzun yolada gelir ss kadar yormaz.

kartalizma07
26 Nisan 2012, 21:00
Semih kardeşe katılıyorum, içinde kalmasın abi ss alasın varsa al bin, arkaya oturacak bayanda sırt kısmına bişey bağlar hemde aksesuar olur hemde kötü kişilere fırsat verilmemiş olur

kanucan
26 Nisan 2012, 21:00
Çıplak motosikletede top case olmaz ki.Çok saçma durmaz mı?

dogus2006
26 Nisan 2012, 21:02
SS sahiplerine tatlı bilek ve bel ağrıları güzel gelebilir naked alırsanız rüzgardan dolayı göz kaymaları, çarpılmalar yüz kaslarının donması ama gönülde yeri ayrı çıplak alman, japon :)

cbr125cbr
26 Nisan 2012, 21:06
600f tarzı sport touringlere niye bakmıyorsunuz. Hem çanta takanlar var, hem sissy bar uygulamaları görüyoruz hem oturuş pozüsyonu daha dik, atıyorum 600rr ile aynı motoru kullanıyor. Biraz daha yumuşak huylu sadece, yenge de etraftan görenler de rahatsız olmaz :) Bu arada beline göre kazak seçmek bir tek bizim ülkemizde var herhalde :)

HaydarBıçak
26 Nisan 2012, 21:07
Çıplak motosikletede top case olmaz ki.Çok saçma durmaz mı?

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/2145-hyosung-gt-250-comet-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-113.html

hyosung 250 comet için güzel olabilir bence

-unnamed-
26 Nisan 2012, 21:08
ondan kolay yolu kesinlikle bellik takmaktır..
yinede sözüm meclisten dışarı arkaya bayan oturduğu zaman güzel bir görüntü çıkmıyor...
bu zamanlarda illa benide gezdir gibi bir düşünce peyda oldumu, arabaya sarılıyorum...

HaydarBıçak
26 Nisan 2012, 21:09
600f tarzı sport touringlere niye bakmıyorsunuz. Hem çanta takanlar var, hem sissy bar uygulamaları görüyoruz hem oturuş pozüsyonu daha dik, atıyorum 600rr ile aynı motoru kullanıyor. Biraz daha yumuşak huylu sadece, yenge de etraftan görenler de rahatsız olmaz :) Bu arada beline göre kazak seçmek bir tek bizim ülkemizde var herhalde :)

şimdilik 250 cc düşünüyorum seneye fazer 6 alıcam inşallah

eren özer
26 Nisan 2012, 21:14
Hocam Suzukinin 250cc Nakedi var gerçekden çok hoş duruyor bakmakda fayda var
Bide neden top case güzel olmazmışki anlayamadım SS ye bile takanlar var nakede neden olmasın çok hoş motora daha bi hava katan top caseler var Demiriyle beraber takılanlar bence çok güzel olur naked

HaydarBıçak
26 Nisan 2012, 21:17
Hocam Suzukinin 250cc Nakedi var gerçekden çok hoş duruyor bakmakda fayda var
Bide neden top case güzel olmazmışki anlayamadım SS ye bile takanlar var nakede neden olmasın çok hoş motora daha bi hava katan top caseler var Demiriyle beraber takılanlar bence çok güzel olur naked

suzuki inazuma sanırım söylediğiniz bayisini aradım haziranda gelecek dediler ve motor hakkında hiçbir bilgileri yok şimdilik aklımda hyo var ama hayırlısı diyelim :)

eren özer
26 Nisan 2012, 21:23
Hocam Hazirana kadar bekleye bilirsen bi bak derim
Motosikletin Fotografları bile al beni diyor çift egzoz ,çift silindir,su sağutmalı,Hele göstergeler waw dedirtiyor
Foto galerisini inceleyebilirsin
http://motosiklet.suzuki.com.tr/Motosiklet/Street/Gw250-Inazuma/21/Street-Gw250-Inazuma/Fotograf-Galerisi

kanmix_x
26 Nisan 2012, 21:27
250 lik ninjalarada bi göz gezdirin

Frank Lucas
26 Nisan 2012, 21:36
artcıyı bukadar düşünüyorsan zaten ss alma bence, öne eğilecek sana yüklenecek bileklerin kopacak ohoo ninjayla bile 5 km gidemiyorum :)

HaydarBıçak
26 Nisan 2012, 21:37
artcıyı bukadar düşünüyorsan zaten ss alma bence, öne eğilecek sana yüklenecek bileklerin kopacak ohoo ninjayla bile 5 km gidemiyorum :)

artçıyı düşünmesende rahatsız motorda dırdırıyla kendini düşündürür :) şaka bir yana artçı önemli tabi 2 kişilik düşünmek gerek

kartalizma07
26 Nisan 2012, 21:44
Bora abinin comet ten al sen en iyisi güçlü şekli düzgün alet

Mr.cihans
26 Nisan 2012, 21:58
kesınlıkle pazar gunu gıdıyorum soldan ss gectı son hız arkada k.arkadası dusuk bel ve sıyah ıplı tanga kaza sebebıyetıydı:D rahatsız olmadan bındırmek garıp en ıyısı tek bınmek:D

halepli
27 Nisan 2012, 03:12
Geçen gün kale centrin orda kırmızıda bekliyom yanıma 600 rr yanaştı arkasında bayan baktım beli açık.. tam diyecektim beliniz açık kalmış diye bastı gitti yok yaa sen bence naked al haydarcığım arkayada çanta iyi olur

acayüp
27 Nisan 2012, 03:27
Motosiklete binecek kişiye hatta artçı olacak kişiye ve hatta ss makinede artçı olucak kişiye beline hırka bağlasın diyen anlayışı hayretle karşılıyorum.
Hakikaten çok acayip garip enteresan ve höttirik cevaplar gelebiliyor bazen. Arkadaş ss makinede rüzar arkada oturanın kıçındaki donu paçasından çıkarıyor siz beline hırka bağlasın diyorsunuz ya :) Arka janta dolanmış bir hırkayı yengenin beline bağlıyken düşünmek dahi istemiyorum.

Abisi daha motoru almadan kafan karışmış . Sen alıpta yengeyi arkaya oturtunca aklını hiç yola veremezsin.
Almamak gibi bir şeçeneğin varsa onu değerlendir derim.

Alper Kaya
27 Nisan 2012, 04:21
ben hyoda bi kız arkadaşımla 1saat gezdim abi kendisi 52kilo beni az cok tanırsın oram buram ağrıyor demem kendim gezerken tek istediğin yere giderim ama kız arkadaşımı arkaya alınca hem kafamda beli açıkmı derdi oluyo hemde bi süre sonra hele trafikte ızdırap oluyor adama ama ninja alamasında cbr250r tarzı alet te düşünebilirsin ebat önemli deilse ninja ve cbr hyoya göre daha dik daha rahat onlarda rahatsız oluyorum diyen adam çok rahatına düşkündür ST zaten onlar ama yenge cok sık artçı olduğundan sana bencede comet al

sapo
27 Nisan 2012, 05:24
ben hyoda bi kız arkadaşımla 1saat gezdim abi kendisi 52kilo beni az cok tanırsın oram buram ağrıyor demem kendim gezerken tek istediğin yere giderim ama kız arkadaşımı arkaya alınca hem kafamda beli açıkmı derdi oluyo hemde bi süre sonra hele trafikte ızdırap oluyor adama ama ninja alamasında cbr250r tarzı alet te düşünebilirsin ebat önemli deilse ninja ve cbr hyoya göre daha dik daha rahat onlarda rahatsız oluyorum diyen adam çok rahatına düşkündür ST zaten onlar ama yenge cok sık artçı olduğundan sana bencede comet al

hocam ninja 250 kullaniyorum kullanici icin iyi bir motor ama artciya iskence.kendi motorumda artci olarakda yolculuk yaptim surucuye dokunamiyoz yan tarafta tutacak yer yok benzin deposu cok uzak kaliyor..iki kisi binecek adam ninja almasin benden soylemesi..biktim 2 senedir hanimin dirdirindan frene dokundugum anda sirtima cikiyor hatun.hele esin hafif sismansa benimki gibi aman derim baska birsey demem motor surerken 75 kiloyu sirtlanmak ne demek haberin varmi senin...

Jubaa
27 Nisan 2012, 10:07
SS kullanan adamin tek artcisi Yusuf olmali, arkada adam tasinacak motor degildir SS ler.

bY_aLp
27 Nisan 2012, 10:11
SS sahiplerine tatlı bilek ve bel ağrıları güzel gelebilir naked alırsanız rüzgardan dolayı göz kaymaları, çarpılmalar yüz kaslarının donması ama gönülde yeri ayrı çıplak alman, japon :)

onunda kolayı var kaskını takıyorsun ne gözün kayıyor ne yüzün donuyor :)

bence naked senin için iyi olacaktır gt250 gt250 r arasında o kadar çok fark olacağın sanmıyorum

djan
27 Nisan 2012, 10:34
İsmail,hacım sen sat motoru varsa paran cbr250r al hem yakışır da sana hemde rahatsız olmassın.Honda'nın sitesinde artçılı oturuş pozisyonlu resimde var hem oradan fikir sahabesi olursun.

psyche
27 Nisan 2012, 11:10
SS lerin arkasında bayanlar görsel olarak sırıtmıyor bana göre hatta hoş duruyor,
O değilde ss lerin arkasına oturan saplara sesleniyorum gerçekten iğrenç görünüyorsunuz,yakışmıyor,er kişiyseniz artçı olmayın ss motora mecbur kalmadıkça :P

Eko
29 Nisan 2012, 03:31
Bencede ss almamalı hırka v.s. bu tarz şeyler çözüm değil uçar gider.Ayrıca yenge var ise ss alma derim.Ben mümkün olduğunda zaten artçı almıyorum hele eşim olsa hiç almam heralde.
Sürüş pozisyonu yorucu hele artçı ile dahada çekilmez olabiliyor.Bence maxi scooter en mantıklı seçenek olur derim.

Yaşasın bekar hayat :queen:

motodriftt
29 Nisan 2012, 04:17
bu suzukı inazuma250 yi düşün derim fiyatıda çok iyi ben hyo hastasıyım ama buda gerçekdende ii makinaymış

chopperrider
29 Nisan 2012, 12:07
600f kullanırken starbucksta tanıştığım bı kızı arkama almıştım, hiç abartisiz kız beyaz ince mini bir elbise ve topuklu ayakkabı giyiyordu yol boyu bütün Ankara peşimdeydi milletin gözleri Bayram etmişti :))

motorsaykıl
29 Nisan 2012, 12:35
Bak bu sorunu çözer işte :)))

http://img204.imageshack.us/img204/1980/58598345yo2.jpg