PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BENZİN ZAMMI

TATLIHIZ
25 Nisan 2012, 23:29
Endonezyada Benzin 0.86 Kurustan 1.06 kurusa yükleseldi diye halk ayaklanmıs zammı geri almıslar Bizim burda 5 Tl ye dayanıcak Adamlar 5 liraya 5 litre benzin alıor biz 5 liraya 1 litre alıyoruz

Karlıyollar
25 Nisan 2012, 23:32
Böyle giderse litresi 10 tl olucak yakında :)

Bulent78
25 Nisan 2012, 23:32
Yaw yine mi diyerekten allah allah nidalarıyla daldım topiğe ama sonra birden sevindim, hocam biraz daha açıklayıcı yaz gözünü seveyim şu başlığı, zam yaptılar sandım bak boş yere bir sürü küfür ettim:) Neyse birkaç gün sonra yaparlar nasıl olsa, ben önceden peşin peşin küfür etmiş oldum şimdi.

TATLIHIZ
25 Nisan 2012, 23:34
Yaw yine mi diyerekten allah allah nidalarıyla daldım topiğe ama sonra birden sevindim, hocam biraz daha açıklayıcı yaz gözünü seveyim şu başlığı, zam yaptılar sandım bak boş yere bir sürü küfür ettim:) Neyse birkaç gün sonra yaparlar nasıl olsa, ben önceden peşin peşin küfür etmiş oldum şimdi.

Yakındır zam bosa gitmemiş bosver :)

piyanist_irf
25 Nisan 2012, 23:35
:queen: el emeği göz nuru :cherry: :queen:

http://img407.imageshack.us/img407/816/img123rx.jpg (http://img407.imageshack.us/i/img123rx.jpg/)

c3nk
25 Nisan 2012, 23:36

aman nolcak bikaç güne gelir zaten zam alıştık artık, hatta geçen indirim yapmışlar ya zam kesin olur bu aralar biliyosun osmanlı hesabı 2 ileri 1 geri.

ysn17
25 Nisan 2012, 23:41
Yıkalım, kıralım, dökelim, asalım, keselim belki indirim yaparlar.

kanmix_x
25 Nisan 2012, 23:45
Vergi manyağı olduk resmen

HaydarBıçak
25 Nisan 2012, 23:47
başlığı görünce yine mi dedim ama yanlış alarmmış bugün moilden indirimli aldım benzini litresi 4.43 son zamanlarda aldığım en ucuz benzin

safakk
25 Nisan 2012, 23:47
aha sil baştan benzin zammı muhabbeti :queen:

ne gereği vardı mevcutlardan birini hortlatıverirdik :cherry:

Chronix
25 Nisan 2012, 23:50
fiyatı görünce az önce @undocab ile kısa metrajlı bir hayal kurduk ta çok mutluyduk be. bu arada iğneadaya gidip te benzin almayı düşünürseniz tek benzinci petline da benzinin litresi 4.99 ona göre :mrgreen:

ERROR88
25 Nisan 2012, 23:50
Iyıkı bugün almışım ındırımı kacırmadım dıyodum ki küfür le beraber. Neysee

ZIPPIRMAN
26 Nisan 2012, 00:19
:queen: el emeği göz nuru :cherry: :queen:

http://img407.imageshack.us/img407/816/img123rx.jpg (http://img407.imageshack.us/i/img123rx.jpg/)

OHHHHHHHŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
cümleten iyi geldi beee
ölmüşlerinin ruhuna gitsin

piyanist_irf
26 Nisan 2012, 00:26
OHHHHHHHŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
cümleten iyi geldi beee
ölmüşlerinin ruhuna gitsin

abi gerçekten şaka yapmıyorum meşeden kendi ellerimle yonttum artık bu resme alışsanız iyi olur çünkü benzin zamlarını pretesto edecek ne dermen kaldı ne hal bende bir resimle kandi cevabımı veriyorum :cherry: ilerleyen karelerde yanına yağdanlık ve vazelinide koyacağım :cherry: :queen:

bu arada ölmüşlerimizin günahı ne abi ??? doğacak olanlar düşünsün :cherry:

HaydarBıçak
26 Nisan 2012, 00:27
çocuklarımıza bırakacak bir hatıra fotoğrafımız olsun baksınlarda sevinsinler biz eskiden zengindik desinler :)

http://g1204.hizliresim.com/w/t/4wvc7.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

ZIPPIRMAN
26 Nisan 2012, 00:51
abi gerçekten şaka yapmıyorum meşeden kendi ellerimle yonttum artık bu resme alışsanız iyi olur çünkü benzin zamlarını pretesto edecek ne dermen kaldı ne hal bende bir resimle kandi cevabımı veriyorum :cherry: ilerleyen karelerde yanına yağdanlık ve vazelinide koyacağım :cherry: :queen:

bu arada ölmüşlerimizin günahı ne abi ??? doğacak olanlar düşünsün :cherry:
Yağdanlıkla uğraşma İrfan
memlekette bu ara birsürü var
bizim sitede bile çoklar yAHU
yanlız benzin yazısının üstünde KIRMIZI olan bölge nedir anlayamadım
????????????????????
giriş sınırımı?
bundan sonrası çok acıtır demekmi?
enkalın burasının çapımı?
aydınlat bizide yağlı kazığa oturuken çapımızı bilelim.

piyanist_irf
26 Nisan 2012, 01:03

::deliir:::thumleft:::xblink::

---------- Mesajlar birleştirildi 26-04-2012 - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 25-04-2012 23:54 ----------

yanlız benzin yazısının üstünde KIRMIZI olan bölge nedir anlayamadım
????????????????????
giriş sınırımı?
bundan sonrası çok acıtır demekmi?
enkalın burasının çapımı?
aydınlat bizide yağlı kazığa oturuken çapımızı bilelim.

abi düşündüm düşündüm benzini en dibe koymak aklıma geldide orta kısma bir isim bulamadım onuda siz bulun güncelleyelim :):queen:

ZIPPIRMAN
26 Nisan 2012, 01:05
::deliir:::thumleft:::xblink::

---------- Mesajlar birleştirildi 26-04-2012 - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 25-04-2012 23:54 ----------

abi düşündüm düşündüm benzini en dibe koymak aklıma geldide orta kısma bir isim bulamadım onuda siz bulun güncelleyelim :):queen:

Orası ara bölüm olsun
bitti sananalar için haa
şöyle yaz oraya
DURMAK YOK KANDIRMAYA DEVAM.

kemboo
26 Nisan 2012, 01:06
abi öle bi hale geldikki benzinin 3 lira 3.5 lira olduğu zamanları özler oldum ya :queen:

şuan deseler benzini 3 liraya indiriyoz diye bi sevinmeler bi sevinmeler o kadar yani :mrgreen:

ZIPPIRMAN
26 Nisan 2012, 01:07
abi öle bi hale geldikki benzinin 3 lira 3.5 lira olduğu zamanları özler oldum ya :queen:

şuan deseler benzini 3 liraya indiriyoz diye bi sevinmeler bi sevinmeler o kadar yani :mrgreen:
öyle olmaz boş boş sevinmek
Taklalar atman lazım
amuda kalkman lazımki
sevindiğini bakanlar anlasın.

piyanist_irf
26 Nisan 2012, 01:13
Orası ara bölüm olsun
bitti sananalar için haa
şöyle yaz oraya
DURMAK YOK KANDIRMAYA DEVAM.

siyasetten atmasınlar bizi içeri gürol abi :cherry: aslında köprüden önce son çıkış hesabı,, o boş alana helezon tarzı yatay tırtıklar yani diş açmak lazım :) benzinden önce son giriş sonra benzin 10 lirada olsa hani bir rahatlama gelir diye düşünüyorum teoride tabiii denemek lazım sonucu :cherry: :queen: :P

ama ben denemem :cherry:

olacak bu iş olacak bence bu işin üzerine gitmek lazım abi geliştirirsek belki benzini ucuzlatamayız ama acıyla yaşamayı öğrenirmiyiz dersin :) yada bunun daha büyüklerini mi yapmak zorunda kalıcam ? :queen:

kemboo
26 Nisan 2012, 01:15
öyle olmaz boş boş sevinmek
Taklalar atman lazım
amuda kalkman lazımki
sevindiğini bakanlar anlasın.

abi onlar bizimi düşünür sanki nası anlıcaklar neyse... o hale geldik yani getirenler utansın artık :)

Syanur
26 Nisan 2012, 01:43
Endonezyada Benzin 0.86 Kurustan 1.06 kurusa yükleseldi diye halk ayaklanmıs zammı geri almıslar...

Sallamasyon haberlere benziyor bunlar. Hep aynı hikaye...

motodriftt
26 Nisan 2012, 02:05
korkdm walla yinemi zamımıza koydular diye:)