PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezonun ilk sopasını attım.Camiaya hayırlı olsun

Sayfa : [1] 2 3 4 5

ZIPPIRMAN
25 Nisan 2012, 13:17
Sabah cbf ile yanyoldan ikitelliye doğru geliyorum,gidiş geliş yolda karşıda servis otobüsü milleti dağıtmış boş olarak duruyor sola sinyali vermiş ama benide görüyor,sellektör yaptım yoluma devam ediyorum hareketi yok,arayı kapadım geçeceğim adamı kırıverdi direksiyoru karşıdaki lastikçiye girecek,arka frenle birlikte sola kırdım arkasına dolanıp zor kurtardım,usturuplu bir küfürle geçtim,oda içeriden siieee gibi bir şey söyledi arkaya baktım lastikçiye yanaşmış
İnmemi beklemiyordu sanırım motorya,çokuk çocuktur geçer gider
geberse ne yaşasa ne,
motoru bıraktım kaskı çıkararak kask elimde gittim yanına bu beni görünce şaşırdı garibim,yoldaki küfürümün devamı ile birlikte, osmanlıyı çakarken suratına abi görmedim seni dedi,
yalan dedi,
osmanlı ilede yıkılmadı keşke yıkılaydı orada bırakırdım,elimdeki kaskıda kafasına geçirdiğimde dizlerinin üstüne çoktü,devam edemedim lastikçi ve adamları tuttu beni,motosiklet insan değilmi ulan ***,babasını diktiğimin evladı falan derken,abi görmedim abi görmedimden başka cevap vermediğinden
lastikçiden ve adamlarından verdiğimiz rahatsızlık için özür dileyip giderken,çırak adamın kafasına su döküyordu
İyi ettiğimi düşünüyorum
elime sağlık

dweios
25 Nisan 2012, 13:19
Temelinde çok doğru bir davranış değil tabi ki ama insan gibi söyleyince bir şeyin farkettirmeyeceğinin kanaatini getirdiyseniz ki getirmişsiniz iyi olmuş ellerinize sağlık. Eğitim gibi olmuş

black_black
25 Nisan 2012, 13:21
Eline sağlık hepsini dövmek lazım... :thumleft::pr:

skrc
25 Nisan 2012, 13:22
Ellerine sağlık. Ben yapacaktım siftahı, dün kaçtı elimden...

Ahmet N.
25 Nisan 2012, 13:27
:cat:hatıralık bir iz bıraktınmı abi ondan haber ver :)

psyche
25 Nisan 2012, 13:28
Eline,ağzına sağlık abicim :) Bi kaç kez banada böyle oldu yan ayaklığa alıp indikten sonra genelde tamam pardon diyip devam ediyorlar,sonucu kimse bilemez tabi belki ben yamulturum yada o beni yamultur belli olmaz ama susup kabullenmekten iyidir.
''nush ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdirden anlamayanın hakkı kötektir''

glock
25 Nisan 2012, 13:30
yok ben beğenmedim bu davranışı, kavga risk demektir ya ölseydi veya öldürseydi... Allah korusun,
her nekadar cinnetin eşiğinede gelsek, kendimize hakim olmalıyız her alanda ve her konuda!
ben, geçmiş olsun diyorum. Verilmiş sadakanız varmış!

Lucas
25 Nisan 2012, 13:33
Trafige artik dört gözü de acik bir insan kazandirdiginiz icin tebrik ederiz :)

Ahmanamra
25 Nisan 2012, 13:36
Ellerine sağlık abi :) Bir öküzün gözü daha açılmış olur böylece :)

Khutuck
25 Nisan 2012, 13:42
Dövsen tesiri yok, dövmesen gönül razı değil...

Uğur
25 Nisan 2012, 13:43
Ömrü boyunca artık motosikletlileri ciddiye alır o vatandaş,şiddete karşıyım ama hakedene dayak iyi gelir
Elinize sağlık :)

Serdarrr
25 Nisan 2012, 13:44
Yanlış hareket ama elinize sağlık :)
Gitti 1 öküz, kaldı 1 milyon -1...

Syanur
25 Nisan 2012, 13:44
Bu hareketi belki birgün ben de yaparım ama gelip de burada anlatmam. Hele de böyle bir tavırda. Elinize sağlıkmış... Sokak aralarında gazlayan tiplerden çoooook daha kötü örnek olduğunuzun farkında değilsiniz. Demekki yaşa değil başa bakmak gerekiyor gerçekten.

Tebrik ediyorum sizi, iyi dövmüşsünüz adamı. Bravo

ZIPPIRMAN
25 Nisan 2012, 13:47
Aslında kavgayı sever bir yapım yoktur ama kimi zaman bu şekilde olanı gerekiyor

Dövsen tesiri yok, dövmesen gönül razı değil...

Dövmedim zaten dostum
hani ilkokulda öğretmenlerimiz kulağımızı çekerdiya
bu yaşta adamada benim yaptığım kulak çekme tadında bir uyarıydı işte
kulağını o sinirle göremedim
yoksa çekerdim)

---------- Post added at 12:47 ---------- Previous post was at 12:44 ----------

Bu hareketi belki birgün ben de yaparım ama gelip de burada anlatmam. Hele de böyle bir tavırda. Elinize sağlıkmış... Sokak aralarında gazlayan tiplerden çoooook daha kötü örnek olduğunuzun farkında değilsiniz. Demekki yaşa değil başa bakmak gerekiyor gerçekten.

Tebrik ediyorum sizi, iyi dövmüşsünüz adamı. Bravo
Yapmada
anlatmada güzel kardeşim
Türkiyede yaşadığınıda sakın unutma olurmu kardeşim,

halis
25 Nisan 2012, 13:48
sabah işe gelirken gördüm lastıkcinin birine anbulans yanasıyordu adama bir şey olmasın

ZIPPIRMAN
25 Nisan 2012, 13:49
sabah işe gelirken gördüm lastıkcinin birine anbulans yanasıyordu adama bir şey olmasın
ADAM a bişey olabilir tabide
ÖKÜZ e bişey olmaz merak etme dostum )

sezer aykaç
25 Nisan 2012, 13:53
yapmış oldugunuz davranışı taktir edemeyecegim.

pazartesi günü pazar yerinde iki esnaf kavga ediyor birisi kendine hakim olamayıp digerinin şah damarını kesiyor ve bir cinayet işleniyor.

duyduguma göre sebep iki komşu esnaf aynı malı satıyor ve biri digerine sen neden ucuz veriyorsun diye çıkışıyor ve olay büyüyor.

insanlar huzursuz insanlar gergin bu nedenle motosiklet kullanırken daha dikkatli ve temkinli davranmak en güzeli. bir kez erkeklik yaparsınız sonucunda ihtimalde olsa ya cezaevine girer artık kaç sene karılık yaparsınız yada imamın parmagını yersiniz.

beladan uzak durmak gerekli. cesaret başka şeydir aptallık başka şey.

ZIPPIRMAN
25 Nisan 2012, 13:56

pazartesi günü pazar yerinde iki esnaf kavga ediyor birisi kendine hakim olamayıp digerinin şah damarını kesiyor ve bir cinayet işleniyor.

duyduguma göre sebep iki komşu esnaf aynı malı satıyor ve biri digerine sen neden ucuz veriyorsun diye çıkışıyor ve olay büyüyor.

insanlar huzursuz insanlar gergin bu nedenle motosiklet kullanırken daha dikkatli ve temkinli davranmak en güzeli. bir kez erkeklik yaparsınız sonucunda ihtimalde olsa ya cezaevine girer artık kaç sene karılık yaparsınız yada imamın parmagını yersiniz.

Aptal olduğumu düşünmüyorum arkadaşım,
İmamın değil parmağı,
hiçbirşeyi ilede ilgili değilim hamdolsun.
sen dikkat edersin olur biter )
sağlıcakla.

glock
25 Nisan 2012, 13:58
sorunda o ya, Türkiye'de yaşıyoruz ve özelliklede Istanbul.
@Syanur' un demek istediğini anladım, kötü bir olay kötü bir örnek! (kötüden örnek olmaz!)
yaptığınızı çok yanlış buluyorum, haklı olsanız bile bu sizi haksız duruma düşürebilir!
Tepki göstermek zorunda kalıyorum, özelliklede tebrik ve taktir eden arkadaşları kınıyorum!
Cehalet ne zamandan beri kötekle, dayakla kavgayla hallediliyor!

kartalizma07
25 Nisan 2012, 13:59

bi bakımdan doğru diyorsun ama bazıları hakediyor gerçekten bizi tınlamayanlar oluyo, karşı tarafta kesici alet olsa durum vahim olabilirdi elbette ama bu abimizde yere düşüp sağını solunuda kırabilirdi. Allah korumuş ve hepimizi korusun

MuratZF
25 Nisan 2012, 13:59
Yaptığın doğru değil,buraya gelip marifet gibi anlatman hiç doğru değil.

Bu forum 18-19-20 yaşındaki gençlerden geçilmiyor bu insanlara böyle örnek olmak istiyorsan ol,ama yarın bir motosikletlinin trafikte tartıştığı kişiyi bıçakladığını duyarsan da vebalinin sende olduğunu bil.

Yani senin karakterin bu şekilde olabilir bu bizi ilgilendirmez ama gelip burada şiddeti doğal bir olay gibi göstermeye çalışıyorsun.Yakıştıramadım açıkçası...

ZIPPIRMAN
25 Nisan 2012, 14:01
sorunda o ya, Türkiye'de yaşıyoruz ve özelliklede Istanbul.
@Syanur' un demek istediğini anladım, kötü bir olay kötü bir örnek! (kötüden örnek olmaz!)
yaptığınızı çok yanlış buluyorum, haklı olsanız bile bu sizi haksız duruma düşürebilir!
Tepki göstermek zorunda kalıyorum, özelliklede tebrik ve taktir eden arkadaşları kınıyorum!
Cehalet ne zamandan beri kötekle, dayakla kavgayla hallediliyor!

Adım Hıdır elimden gelen budur.
Sizde trafikte sevgi saygı konulu bir panel düzenleyin
bakalım kaç kişi katılacak güzel yurdumda )

KAYA28
25 Nisan 2012, 14:01
aaa ne kadar ayıp ne kadar ayıp..hiç yakışıyormu sizin yaşınızda bir insana çok yazık demek bu yaşta gözler görmez olmuş ....:cherry:

ellerine sağlık

ayın 3-4 de istanbuldayım.

ZIPPIRMAN
25 Nisan 2012, 14:03
Yaptığın doğru değil,buraya gelip marifet gibi anlatman hiç doğru değil.

Bu forum 18-19-20 yaşındaki gençlerden geçilmiyor bu insanlara böyle örnek olmak istiyorsan ol,ama yarın bir motosikletlinin trafikte tartıştığı kişiyi bıçakladığını duyarsan da vebalinin sende olduğunu bil.

Yani senin karakterin bu şekilde olabilir bu bizi ilgilendirmez ama gelip burada şiddeti doğal bir olay gibi göstermeye çalışıyorsun.Yakıştıramadım açıkçası...
Emrin olur PAŞAm

COQ
25 Nisan 2012, 14:03
ama valla gormedim abi!!!!!
:)

sezer aykaç
25 Nisan 2012, 14:04
Aptal olduğumu düşünmüyorum arkadaşım,
İmamın değil parmağı,
hiçbirşeyi ilede ilgili değilim hamdolsun.
sen dikkat edersin olur biter )
sağlıcakla.

estagfurullah. size aptalsınız demedim. söyledigim söz bu tür durumlarda insanları telkin etmek için geçerlidir.

trafi,kte bu tür durumlarla hepimiz defalarca karşılaşıyoruz. hangi birini dayakla egitecegiz. hangi birini sözle küfürle adam edecegiz.

serotizm
25 Nisan 2012, 14:06
Başına bu tarz bir olay gelmeyen sanırım anlamıyor problemi.
Sorun dikkat vs değil.

2 hafta önce karşıdan bir doblo geliyor. Sinyal vermeden aniden döner diye bekledim. Dönmedi. Dönebileceği açıyı da geçti.
Ben de dönmeyeceğinden emin olup hızımı arttırdım. Ben düz gidiyorum, o sola dönecek dikkat.
Aniden fikir değiştirdi, direksiyonu tam üzerime kırdı. Yerler ıslak, o yanlayarak durdu, ben ona çarpmamak için iki freni de sıkmak zorunda kaldım.
Ona çarpmadım ama düştüm tabii. Neticede gidon eğildi, dizimi ve dirseğimi kırılmaktan pantolon ve mont korudu. Gidonu yaptırmanın maliyeti 250TL, parasını geçtim, eğer delidir, döner diye iyice yavaşlamasam çok daha kötü sonuçlar olacak.

Neticede dövmedim. Amcanın korku dolu bakışlarından kötü niyetle yapmadığı belliydi. Camı bile açamadı.
Zıppırman'in anlattığı tipte insanlar katil. Trafikte dolaşmaması lazım. Zıppırman da buna yardımcı olmuş. Elleri dert görmesin.
Başımıza ne geliyorsa adamsendeciliğimizden geliyor zaten. Bu konu Zıppırman'ın imzasındaki "İyi Uykular Türkiyem" sözüne ve memleketin nasıl bu hale geldiğine bağlanır ama o konulara girmemek lazım.
"nush ile yola gelmeyeni etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"

Tekrar eline sağlık Zıppırman.

kartalizma07
vurun kahpeye :queen: bundan sonra gözlerini iyi açar ::sas::

K o r @ y
olmamış ki abi, bende yazını okurken ha armut sopası çıkacak, ha çıktı diye diye bekleyene kadar olay bitti...
bi dahahi sefere kesin bu şekilde isteriz..:pl: iyi etmişsin eline koluna sağlık :cat:

Raphae1
25 Nisan 2012, 14:07
Şiddete karşıyım aslında. Ama bazıları gerçekten zorla kaşınıyor. O yüzden yorumu şu sözle bitirmek istiyorum.

nush ile uslanmayanı etmeli tektir, tektir ile uslanmayanın hakkı kötektir...

İnşallah bundan sonra motosikletlilere daha saydılı olur...

bY_aLp
25 Nisan 2012, 14:07
ZIPPIRMAN abi düşündümde o geçen konuştuğumuzda şamar falan bir muhabbetler geçti ya bunları unutsak nasıl olur? :rendeer:

ZIPPIRMAN
25 Nisan 2012, 14:09
olmamış ki abi, bende yazını okurken ha armut sopası çıkacak, ha çıktı diye diye bekleyene kadar olay bitti...
bi dahahi sefere kesin bu şekilde isteriz..:pl: iyi etmişsin eline koluna sağlık :cat:

Çakal,
aldın odunumuda getirdinmi geriye?
neyi bekliyorun daaa
odunum hala sende.

KAYA28
25 Nisan 2012, 14:10
dayak cennetten çıkma (ata sözü)

dayak eşeğe yakışı (ata sözü)

atalarımız ne adamlarmış be...

ZIPPIRMAN
25 Nisan 2012, 14:11
ZIPPIRMAN abi düşündümde o geçen konuştuğumuzda şamar falan bir muhabbetler geçti ya bunları unutsak nasıl olur? :rendeer:
nezaman?
hangi konu?
kim?
nerede demiş?
ne demiş?
şamar neki??
bunadımmı ne çok unutkan oldum bu aralar.

Ahmanamra
25 Nisan 2012, 14:12
Bende kınanmışım arada :) Görüşlerinize saygılar baktığınız taraf doğru elbet ama sadece o taraf değil bu tarafta doğru. Burası Türkiye. Ne güvenlik ne adalet ne denetim olması gerektiği gibi. O yüzden bazı anlarda ve bazı durumlarda düstur "kolumun uzanabildiği heryer benimdir" deyip orman kanunlarına girişeceksin ki suça karşı bir tepki gösterilebileceğini anlasın bu öküzler. Yaşamın kendisini anayasa ile sınırlandırmaya gerek yok. Bu dünyanın her yerinde böyle. O sopa yiyen adam bakalım bir daha göre göre bu pisliği yapacak mı? Ha illaki bu yol yanlış derseniz birde siz deneyin o adama güzel bi şekilde yaptığının yanlış olduğunu anlatmaya. . NAcizane fikrim . Saygılar sevgiler.

Uğur
25 Nisan 2012, 14:13
Geçen gün okuldan dönüyorum,Sakarya-İzmit arasında yol yapım çalışması var.
Hız sınırı 50 km. Yol tek şerit şansıma en öne ben düştüm. Hız sınırı 50 olmasına rağmen,sıkıştırmalardan kaçmak için bastım.
Arkamdan gelen araba tek şeridin,yola bağlandığı dönemeçte öyle bir sıkıştırdı ki beni. Saniyelerle kurtardım. Hızlı olmasam yol kenarındaki duvarlardan jiletle kazıyacaklardı beni.
Araç önüme geçince de arkada oturanlar dalga geçer gibi hareketlerde el kol işaretleri yaptılar.
Gel şimdi kime şikayet et,kime derdini anlat.
En azından bir kişi daha bilinçlendi.
Artık motosiklet görünce bir kez daha düşünecek o şahıs.

kanmix_x
25 Nisan 2012, 14:19
Aynadan bakıyor sola dümeni kırmış ayndan göz göze geliyoruz gözümün içine bakıyor ama hala yola cıkmaya calışıyor o zaman
:pr::pl:::evil::::zencii::::angry2::::exclaim:::ra nntign::rantinp:::whip::::pokey::::uzgunum:::eviii l::::cekic::::158::

bY_aLp
25 Nisan 2012, 14:23
nezaman?
hangi konu?
kim?
nerede demiş?
ne demiş?
şamar neki??
bunadımmı ne çok unutkan oldum bu aralar.

işte bu :queen: karamürsele geliyormusun abi :)

Gökbörü
25 Nisan 2012, 14:25
Ooooh ellerinize kollarınıza sağlık. Şiddeet herzaman problemleri çözmesede bu tür durumlarda çözüyor.

ozrace
25 Nisan 2012, 14:26
kimse böyle birşey yapmak istemez ama öyle bir noktaya getiriyolarki insanı sabır taşı çatlıyor...ne diyelim bazıları gerçekten hakediyor bunu(tecrübe ile sabittir...)

kanmix_x
25 Nisan 2012, 14:29
Sakat bırakmamak fazla zarar vermemek şartıyla

Dalın Gitsin :bounce:

lycantrophic
25 Nisan 2012, 14:38
Döner kavşaktan çıkıp yola girmiştim; bariz bir u dönüşü yapılmaz levhası var çıkışta da; girilecek yol da yok sağda solda dümdüz yol. 10 metre Önümde sağda bir panelvan yavaşladı; sinyal filan bişey yok ben de huylandım frene basıp bunun arkasına geçtim. Sinyal minyal vermeden adam yolun en sağından burnu daldırıp u dönüşüne girişti. O sırada da sol taraftan bir şahin geçiyordu; yandan geçirdi bu gerizekalı hödük şahine. Ben biraz acele gitsem, orda hız yapsam bana dalacak; sağlam hastanelik olurdum ölmesem. İnip dövecektim de baktım yaşlı başlı adam yanında karısı filan da var bulaşmadım, şahindekilere havale ettim. Ne kadar tasvip etmesem de böyle dayak atma konusunu; insanın bir noktada sabrı taşabiliyor. Önüne gelene ehliyet dağıtılırsa olacağı da budur.

10SuzAsLa
25 Nisan 2012, 14:42
bende olsam aynısını yapardm elinize sağlık .

Syanur
25 Nisan 2012, 14:46
Yapmada
anlatmada güzel kardeşim
Türkiyede yaşadığınıda sakın unutma olurmu kardeşim,

Adım Hıdır elimden gelen budur.
Sizde trafikte sevgi saygı konulu bir panel düzenleyin
bakalım kaç kişi katılacak güzel yurdumda )

Anlatamıyorum kesinlikle. Ben belki sizden daha agresifim trafikte. Belkide bugüne kadar 10 kavgaya karışmak zorunda kaldım, 8ini hastanelik ettim... Ama buraya gelip anlatmak ayrı birşey. Hele bir de olması gereken buymuş yada normalmiş gibi aktarmak...

Bakın, sadece gençler değil, herkes böyle yazılardan etkilenir. Bilinç altında etki yaratır. Genç ve olgunlaşmamış kişilerde doğrudan davranışlara yansır anca sizin benim gibi kişilerde de böyle durumlarda "lan dövecem şimdi,,, kaskı kafasına indirmek lazım valla,,, 2 tane patlatsan anlar heralde,,, zor tutuyorum kendimi" gibi iç geçirmelere sebep olur. Ve bunun sonu da gayet kavga ile sonlanabilir. Onun sonu nasıl biter Allah kerim...

Trafikteki durmu düzeltmek, düzeltmeye çalışmak, trafikte(yada uygulamada diyelim) örnek olmaya çalışmak ayrı, burada bişeyler yazarak insanlara ulaşmak apayrı bir konudur. Siz bunun farkına varabilirseniz inşallah uygulamada da ilerlemeye daha hızlı devam edeceğiz.

Üzerinize alınacaksınız doğal olarak ama bence bu konunun silinmesi gerek. Trafikte öyle veya böyle adamı dövdüğünü(yada kulağını çektiğini) ballandırarak anlatan bir konunun silinmesi gerektiğini düşünüyorum. Tabi bir de bir soru var; ben bunları kime anlatıyorum...

zenon
25 Nisan 2012, 14:51
Nush ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanin hakki kotektir!...

Chronix
25 Nisan 2012, 14:54
şimdi zıppırman abimizin yaptığı topluma göre doğru bir davranış mı ? hayır değil. peki kendince hakılı mı ? tabi ki haklı. şu an burda onun o gerizekalı şoför yüzünden ölümünü de konuşuyor olabilirdik. herkes bir durup düşünsün yolunda sakin sakin gidiyorsun ve biri arabası ile size çarpıp bir yerlerinizi yaralıyor veya sakat bırakıyor. şimdi biri kalkıp ama zıppırman böle bişi yaşamadı diyebilir, ya yaşasaydı ? ama olmamış işte kıl payı kazadan kurtulmuş, ya arkadaşım insanı ayar etmesene ya yaşasaydı diye soruyorum. kalkıp adama bağırıp sonra da canın sağolsun demeyi düşünmüyorsunuz herhalde. sonra mevcut adaletimizin de böyle durumlar da ne kadar duyarlı olduğunu da hepimiz biliyoruz.konu canımız veya sevdiklerimiz olunca kaçımız sakinliğini koruyabilir ?şahsen ben koruyamam..bu arada çok geçmiş olsun =)

ZIPPIRMAN
25 Nisan 2012, 15:07
Fransada otoyollarda iki şerit arasaındaki yer motosikletlilerindir
(coq dosta sorunuz) bu adamlara o şerit verilmedi
adamlar aynaları kırarak belkide birilerine başka zararlar vererek o hakları aldı

Dövmüşmüyüm? evet
haketmişmi? evet
kaza olsa kim geberecekti? ben
canın özrü olurmu? olmaz
azraille burunburuna gelince sakin olunurmu? olan olsun ben olmam
kimseyede sakin olun yapmayın etmeyin diyemem,dememde
10 kez kavga etmişmisin syanuır kardeş? etmişsin
8 inde komaya sokmuşmusun? sokmuşsun
ellerine sağlık iyide etmişsin
11 incide etme sakın kavga falan,tabiki hala hayattaysan,ölürsende ki Allahkorusun sakin ve iyi bir arkadaştı diye dualarımızı eksik etmeyiz buna emin ol
Ha seni öldüren şöförmü?
o servis çekmeye devam ediyor trafikte
seni görmemiş mahkemede özür diledi.

---------- Post added at 14:07 ---------- Previous post was at 14:05 ----------

Anlatamıyorum kesinlikle. Ben belki sizden daha agresifim trafikte. Belkide bugüne kadar 10 kavgaya karışmak zorunda kaldım, 8ini hastanelik ettim... Ama buraya gelip anlatmak ayrı birşey. Hele bir de olması gereken buymuş yada normalmiş gibi aktarmak...

Bakın, sadece gençler değil, herkes böyle yazılardan etkilenir. Bilinç altında etki yaratır. Genç ve olgunlaşmamış kişilerde doğrudan davranışlara yansır anca sizin benim gibi kişilerde de böyle durumlarda "lan dövecem şimdi,,, kaskı kafasına indirmek lazım valla,,, 2 tane patlatsan anlar heralde,,, zor tutuyorum kendimi" gibi iç geçirmelere sebep olur. Ve bunun sonu da gayet kavga ile sonlanabilir. Onun sonu nasıl biter Allah kerim...

Trafikteki durmu düzeltmek, düzeltmeye çalışmak, trafikte(yada uygulamada diyelim) örnek olmaya çalışmak ayrı, burada bişeyler yazarak insanlara ulaşmak apayrı bir konudur. Siz bunun farkına varabilirseniz inşallah uygulamada da ilerlemeye daha hızlı devam edeceğiz.

Üzerinize alınacaksınız doğal olarak ama bence bu konunun silinmesi gerek. Trafikte öyle veya böyle adamı dövdüğünü(yada kulağını çektiğini) ballandırarak anlatan bir konunun silinmesi gerektiğini düşünüyorum. Tabi bir de bir soru var; ben bunları kime anlatıyorum...
.................

halis
25 Nisan 2012, 15:15
ADAM a bişey olabilir tabide
ÖKÜZ e bişey olmaz merak etme dostum )
ben öküz möküz anlamam öküze birşey olursa adamdan sayarlar.
bilmem duydunuzmu bir tarihte sirkecide aynı senin gibi düşünene biri belediye otobus soforune okuz diye kaskla kafa atmıştı adam mefta olmuştu ama
motor kulanıcısı bulunamadı.
buna birşey olursa sen acık bir şekilde ortadasın :queen::queen::queen:

ZIPPIRMAN
25 Nisan 2012, 15:16
ben öküz möküz anlamam öküze birşey olursa adamdan sayarlar.
bilmem duydunuzmu bir tarihte sirkecide aynı senin gibi düşünene biri belediye otobus soforune okuz diye kaskla kafa atmıştı adam mefta olmuştu ama
motor kulanıcısı bulunamadı.
buna birşey olursa sen acık bir şekilde ortadasın :queen::queen::queen:
Eyvah eyyvaahh

cyberdanger
25 Nisan 2012, 15:19
Eline sağlık. nush ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanin hakki kotektir.