PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Feci patlamış tanıyan var mı durumu nasıl?

otopsici
24 Nisan 2012, 23:22
http://haber.mynet.com/feci-kaza-kamerada-627236-yasam/

eleman çok feci patlamış tanıyanınız var mı durumu nasıl

semich
24 Nisan 2012, 23:33
Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur, bu küçük olay arkadaşa ders olur umarım..

scuderia06
24 Nisan 2012, 23:41
kaskı baglamadan kullanmanın kask takmamak demek oldugunu inşllah kullananlar anlar

kartalizma07
24 Nisan 2012, 23:47
büyük geçmiş olsun, inş durumu iyidir patlamış falan yazılınca ne o patlayan diyordum. ama yanlış anlatılmış patlamış demekle
bu bayanlara ehliyet vermiceksin kardeşim insan bi bakar dikkatlice :pr:

erro
24 Nisan 2012, 23:52
geçmiş olsun diliyorum arkadaşa...şu patlamak lafı da hiç hoşuma gitmiyo valla

brds
24 Nisan 2012, 23:53
patlamış denince son moda lpg li motor aklıma geldi...geçmiş olsun...

semich
25 Nisan 2012, 00:01
büyük geçmiş olsun, inş durumu iyidir patlamış falan yazılınca ne o patlayan diyordum. ama yanlış anlatılmış patlamış demekle
bu bayanlara ehliyet vermiceksin kardeşim insan bi bakar dikkatlice :pr:

bayanlara ehliyet verilmemesi konusunda hemfikiri lakin, motorlu arkadaşın hızı bi hayli yüksek ve ehliyetsiz olarak kırmızı ışıktan o denli hızlı geçmesi pek akıllı işi değil.. cahillik.. bayanın pek bir suçu olduğunu düşünmüyorum..

kartalizma07
25 Nisan 2012, 00:04
bayanlara ehliyet verilmemesi konusunda hemfikiri lakin, motorlu arkadaşın hızı bi hayli yüksek ve ehliyetsiz olarak kırmızı ışıktan o denli hızlı geçmesi pek akıllı işi değil.. cahillik.. bayanın pek bir suçu olduğunu düşünmüyorum..
bayanlar demekle önyargılı oldu elbette ama bende bi kaç tehlike yaşadım bayan şöför tehlikeli geliyo ve fazla yaklaşmıyorum
kırmızı ışıkta geçtiyse motosiklet hatalı ozaman

cbr1100 xx
25 Nisan 2012, 00:31
Dikkat eğitim güvenlik.....

motodriftt
25 Nisan 2012, 00:40
ya türk insanı çok duyarlı o kaza çinde yapılsaydı hiçkimse bakmazdı öldümü kaldımı bazı videoları izliyorum adam yerde çocuk oldugunu görüyor oda ustünden geçiyor kanım dondu gerçekdende

piyanist_irf
25 Nisan 2012, 00:45
büyük ihtimal kırıklarla atlatmış olabilir , vurmayla sıyırma karışık çarpıyor ve kırmızıda geçiyor ehliyet yok allah yardımcısı olsun inşallah çok hasar almamıştır , tez zamanda düzelir .

psyche
25 Nisan 2012, 01:09
Şu salaktan kask takmalar moda oldu sırf trafik cezası yüzünden takıyorlar ki o tarz kaskı tam bağlasa dahi o 10 liralık kartonvari nazi kaskı yarardan çok zarar verir,yahu takmaya takacaksın zaten en kötü ls2 tarzı birşey tak kafana :pr:
Dün gözümün önünde çocuk elektrik direğine girdi kasksız elim ayağım boşaldı izlerken.Belki kaskı olsa kafayı kurtarırdı yüzü darmadağındı pek bakmaya yanaşamadım kan gölüydü hala yoğunbakımdaymış :silent: Yaşı en fazla 17-18 yazık günah..

motodriftt
25 Nisan 2012, 01:15
ya kaskı düzgün taksaydı 20 tl lik kask bile azda olsa korurdu 300km le gitmiyor

scooterist
25 Nisan 2012, 01:16
ikiside hatalı

turbocharge
25 Nisan 2012, 01:34
Patlamak... İlginç bir ifade sanki biraz acımasızca nebiliyim.

kanmix_x
25 Nisan 2012, 11:39
Ehliyeti olmayan bile bu hareketi yapmaz hem kırmızıda geç hem hayalet gibi lambalardan geç

Ehliyeti olmayıpta biraz tecrübesi olan böyle bir hareket yapmaz :bounce:

Belki motosikletli hızlı idi ehliyeti de yoktu ama bayanın bu yehlikeyi sezmesi lazım refleks meselesi yani :pl::pl:

Mengu16
25 Nisan 2012, 11:49
Arabaya nası suç buluyosunuz anlamıyorum, o arabadan önce 4-5 araba daha geçiyor kadında diğer arabalarla aynı hızda kendine yeşil yanarken geçiyor, hepsi birden kırmızıda geçecek değil ya. azıcık yavaşlamayı bile aklından geçirmeyen motor ise son hızla kavşağa dalıp arabaya vuruyor. Bence arabaları bile görmüyo motorcu çünkü hiç tepkisi yok.

anaconda84
25 Nisan 2012, 11:58
inşallah bu akılsız arkadaşımızın yardımına koşan oradaki diğer motorcu arkadaşları görürde motora nasıl binilmesi gerektiğini anlar. Allah acil şifalar versin.

KAYA28
25 Nisan 2012, 11:59
inamayacaksınız ama 50-60 km hızla giderken bayanın biri sağ aynasını benim sol gidona çarptı allahtan gidonu gevşek tutmuyordum
onun aynası katlandı bende bir sağ yaptım bir sol topladım vurduğunu anladı gaza asıldı . 400-500 metre sonra ışıkta yakaladım ... camı açmasını söyledim açmadı korktu bende bişey demeden devam ettim.

bayansa 2 kere düşüneceksin...

bY_aLp
25 Nisan 2012, 12:06
ben bayan sürücü gördümmü hemen motoru yan yatırıp koşarak uzaklaşıyorum...

Kadın tali yoldan çıkıyor bence kırmızı yandı kadın geçerim bişe olmaz diyerekten geçiyor ve kaza gerçekleşiyor motorcu arkadaşta süratli geliyor kadın vurduktan sonra fren yapıyor garip bir kaza inşallah fazla birşey yoktur arkadaşta

kanmix_x
25 Nisan 2012, 12:06
inamayacaksınız ama 50-60 km hızla giderken bayanın biri sağ aynasını benim sol gidona çarptı allahtan gidonu gevşek tutmuyordum
onun aynası katlandı bende bir sağ yaptım bir sol topladım vurduğunu anladı gaza asıldı . 400-500 metre sonra ışıkta yakaladım ... camı açmasını söyledim açmadı korktu bende bişey demeden devam ettim.

bayansa 2 kere düşüneceksin...

Bayanlar ister iyi kullansın ister kötü oldum olası bayan şoförleren korkmuşumdur

ROBOCOP gibi direksiyonu tutuyorlar

Refleksleri zayıf nerde ne yapacaklarını 100 de 20 si biliyor ama uygulayamıyorlar uygulasalar bile gecikiyorlar

Araba süreceklerse pistlere cısınlar egolarını tatmin etsinler

mete_han
25 Nisan 2012, 12:51
yaralı diyor kurtuldumu acaba...şu tarz yerlere kontrolsüz giren aracların hepsi hatalı...

kanmix_x
25 Nisan 2012, 13:18
Hoş gelmişen metehan

black_black
25 Nisan 2012, 13:18
Bence bayanla bayla alakası yok kırmızı ışıkta duracaksın neye güveniyon da basıyon anlamadım.. Burada araba suçsuz ama bence trafikte motorluysan her zaman zaten tehlikedesin demektir bari kurallara uy !!!!!

Khutuck
25 Nisan 2012, 13:30
Amma saçmaladınız ha!

Adam kırmızı ışıkta tam gaz geçiyor, hala "kadın şaför hebelebe" diyorsunuz!

Motorcu kardeşimize büyük geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda iyileşir ama %100 kendi hatasından yaralanmış. Aptalca bir iş yapan adam motorcu da olsa aptaldır! Boşuna arabada suç aramayın, hatayı kabul edip ders çıkartmazsanız aynı hatayı tekrarlarsınız.

sezer aykaç
25 Nisan 2012, 13:57
yaralı diyor kurtuldumu acaba...şu tarz yerlere kontrolsüz giren aracların hepsi hatalı...

cezan bitmiş üstadım. özledik seni.

bY_aLp
25 Nisan 2012, 14:12

hadi geçmiş olsun cezan bitmiş :)