PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Polonezköy Gezi Tavsiyesi

trgy
21 Nisan 2012, 21:26
Arkadaşlar yarın arkadaşımla bir Polonezköy gezisi yapmayı planlıyoruz,ilk defa gideceğimiz için bir kaç tavsiye iyi olur diye düşündüm;
-Kahvaltı veya mangal için halka açık yerlerden (park,bahçe v.b ) faydalanabiliyormuyuz? (Yanımızda yiyecek içeceğimizi götürürsek ) yoksa illaki özel işletmelerde ücret karşılığımı bir şeyler yapmak gerekiyor?
Gezilmesi görülmesi gereken yerler, yapmadan dönme diyebileceğiniz bir şeyler var mı ? her türlü tavsiye ve öneriye açığız=)

babaçi
21 Nisan 2012, 22:44
hocam o güzergahta terkedilmiş köpek çiftlikleri var etraf ve yollarda onlarca köpek var,motosiklet ile gitmek sıkıntı çıkarabilir

Mengu16
21 Nisan 2012, 22:47
hocam o güzergahta terkedilmiş köpek çiftlikleri var etraf ve yollarda onlarca köpek var,motosiklet ile gitmek sıkıntı çıkarabilir
vuuuhuuu çok heyecanlı :queen:

glock
21 Nisan 2012, 23:01
gündüz vakti köpekler pek bişey yapmaz, sanmıyorum.
polonezköy'de at çiftliklerinin ilerisinde çok güzel alanlar vardı...
yarın hava yağışlı olabilir bu arada!

songiden
22 Nisan 2012, 01:58
köpek çiftlikleri riva'ya giden yol üstünde. bir de yüzlerce köpekten bahsediyoruz.. birşey olabilir yani:)

ozanguneri
22 Nisan 2012, 18:24
İşim Ömerlide oldugu için eve dönüşte motorla o yolu bazen kullanıyorum.Ömerliden Cumhuriyet köyüne kadar sorun yok fakat cumhuriyet köyünü geçip reşadiye yoluna dönünce çok ama çoook köpek var hatta bu köpekler 5'li 10'lu gruplar halinde dolaşıyorlar.Biri kovalamaya başlayınca ilerdekide hızla yolunuzu kesiyor gazı açtınız açtınız yoksa arkanıza yusuf arkadaş oturuyor.