PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sol ayak bilek ağrısı :(

culcu07
19 Nisan 2012, 11:46
Hyosung gt 250r motorumu alalı 1 hafta oldu. Sol ayak bılegım agrı yapmaya basladı.Antalya trafıgınde dur kalk vıtes yukselt dusur. Gercekten cok yoruyor ve agrı yapıyor :( bu agrıyı gecırmek iÇin ne gibí onlemler alabılırım ya da tedavı uygulayabılırm ? Yardımlarınızı beklıyorum :)

jonturka
19 Nisan 2012, 12:04
motora ters bin geçer.

alışırsın.

djan
19 Nisan 2012, 12:07
motora ters bin geçer.

alışırsın.

Nerdesin hacı ya senden haber alan cennetlik. Geçmiş olsun bir sorunun varmış zannedersem umarım en kısa zamanda iyileşirsin.

otopsici
19 Nisan 2012, 12:08
Hyosung gt 250r motorumu alalı 1 hafta oldu. Sol ayak bılegım agrı yapmaya basladı.Antalya trafıgınde dur kalk vıtes yukselt dusur. Gercekten cok yoruyor ve agrı yapıyor :( bu agrıyı gecırmek iÇin ne gibí onlemler alabılırım ya da tedavı uygulayabılırm ? Yardımlarınızı beklıyorum :)
sıfır mı aldın 2. el mi?
ve nekadar motor deneyimin var

eralpt
19 Nisan 2012, 12:08
Vites kolunu azicik aşağıya al. Aynı sorun bende de olmuştu gt 250 testi yaparken kolu 1-1.5 cm aşağıya aldım ağrı falan kalmadı..

yürekçe
19 Nisan 2012, 12:11
insanoğlu çoook doyumsuz...
dün o motoru hayal ederken o bilek ağrısına razı değil miydin?

ya da şu an için

a - motosikletsiz kalmak
b - bilek ağrısına razı olmak

seçim yapacak olsan?

( daha bel, avuç içi ve bileklerinde duyacağın ağrıya sıra gelmemiş anlaşılan )

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

Vites kolunu azicik aşağıya al. Aynı sorun bende de olmuştu gt 250 testi yaparken kolu 1-1.5 cm aşağıya aldım ağrı falan kalmadı..

bu uyarıyı dikkate almalısın, türkiyenin en iyi hocalarındandır kendisi...
neredeyse 2 yıldır forumda göremiyordum kendisini...

Karlıyollar
19 Nisan 2012, 12:32
yaklaşık 2 saat motor sürmüştüm ilk zamanlarda o parmaklarımdaki ağrı çok kötüydü :)

eray_uluyazı
19 Nisan 2012, 12:45
ben-gay ile ov bandajla (sıkmadan) sar.
ayrıca vites pegi ni 1,5-2 cm aşağı indirme olayı da mantıklı...

culcu07
20 Nisan 2012, 01:20
ben-gay ile ov bandajla (sıkmadan) sar.
ayrıca vites pegi ni 1,5-2 cm aşağı indirme olayı da mantıklı...
vites pegi nasıl aşagıya indirilir ?

Mr.cihans
20 Nisan 2012, 01:28
ya cb125e oturusu kullanımı cok kolay yada ben fızııkı oalrak cok gucluyum ılk suruslerım mınımum 1 saat ustunden ınmeden suruyorum dur kalk sureklı vıtesle oyne en ufak agrı yok selenın sertlıgı yuzunden totosdakı ufak agrı harıc enteresan...

eralpt
20 Nisan 2012, 02:21
insanoğlu çoook doyumsuz...
dün o motoru hayal ederken o bilek ağrısına razı değil miydin?

ya da şu an için

a - motosikletsiz kalmak
b - bilek ağrısına razı olmak

seçim yapacak olsan?

( daha bel, avuç içi ve bileklerinde duyacağın ağrıya sıra gelmemiş anlaşılan )

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

bu uyarıyı dikkate almalısın, türkiyenin en iyi hocalarındandır kendisi...
neredeyse 2 yıldır forumda göremiyordum kendisini...

Çok teşekkür ederim kardeşim. Biraz forum olayina ara vereyim dedim.. 10 yıldır motosiklet forumlarindayim.. Ama geldim geri.. Bunun da en büyük sebebi motosiklet.net in mobil versiyonu olması.. Artık neredeyse hiç pc kullanmıyorum çünkü..

Neyse gelelim vites kolunun nasıl aşağı indirilecegine.

Aşağıdaki fotoğrafta yeşil daire içindeki somunlarla ayar yaparak vites kolunu aşağı indirebilirsiniz..

http://www.mindspring.com/~vlok/SV650/Gear_selector/shifter_broken_2.jpg

Sinan Er
20 Nisan 2012, 09:05
Antalya trafiğimi ???????????

Antalyada trafikmi var ?

bY_aLp
20 Nisan 2012, 09:30
bu arkadaşı alıp saat tam 18:00 suları istanbul trafiğine bırakıp avrupa yakasından anadolu yakasını geçmeye çalış desek 2 hafta alçıya aldırıcak ayağı demekki :mrgreen:

Eko
21 Nisan 2012, 21:26
bu arkadaşı alıp saat tam 18:00 suları istanbul trafiğine bırakıp avrupa yakasından anadolu yakasını geçmeye çalış desek 2 hafta alçıya aldırıcak ayağı demekki :mrgreen:

Sesli güldüm :P